FK Josanica kadrosunda 20 futbolcu yer almaktadır.

FK Josanica logosu

FK Josanica

20

Oyuncu

-

Toplam Değer

26.2

Yaş Ort.

business_center Menajerlik Dağılımı

FK Josanica kadrosundaki oyuncuların temsil edildiği menajerlik ajansları ve her ajansın yönettiği toplam piyasa değeri.

Kadro

Admir Kecap - FK Josanica futbolcusu
For

Admir Kecap

Santrfor

38 yaş FK Josanica
business_center JA Sportmarketing
Samin Jusufovic - FK Josanica futbolcusu
OS

Samin Jusufovic

Ofansif Orta Saha

19 yaş FK Josanica
business_center be.mont soccer agency
Daris Karisik - FK Josanica futbolcusu
Def

Daris Karisik

Stoper

21 yaş FK Josanica
business_center Cevahir Management Agency
Vladan Simic - FK Josanica futbolcusu
Kal

Vladan Simic

Kaleci

25 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Edin Ferizovic - FK Josanica futbolcusu
Def

Edin Ferizovic

Stoper

48 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Faruk Bihorac - FK Josanica futbolcusu
Def

Faruk Bihorac

Stoper

30 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Mirsad Bihorac - FK Josanica futbolcusu
Def

Mirsad Bihorac

Stoper

18 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Serif Mulic - FK Josanica futbolcusu
Def

Serif Mulic

Sağ Bek

23 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Dzenis Mulic - FK Josanica futbolcusu
OS

Dzenis Mulic

Ön Libero

22 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Alihatab Ferizovic - FK Josanica futbolcusu
OS

Alihatab Ferizovic

Ön Libero

19 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Semir Sadovic - FK Josanica futbolcusu
OS

Semir Sadovic

Merkez Orta Saha

35 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Mirza Sacirovic - FK Josanica futbolcusu
OS

Mirza Sacirovic

Merkez Orta Saha

25 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Ervin Kacar - FK Josanica futbolcusu
OS

Ervin Kacar

Orta Saha Sağ

34 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Abdulaziz Ragipovic - FK Josanica futbolcusu
OS

Abdulaziz Ragipovic

On Numara

26 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Ibrahim Fijuljanin - FK Josanica futbolcusu
For

Ibrahim Fijuljanin

Sol Kanat

22 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Dzenan Plojovic - FK Josanica futbolcusu
For

Dzenan Plojovic

Santrafor

31 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Kadir Pepic - FK Josanica futbolcusu
For

Kadir Pepic

Santrafor

21 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Kerim Kurtanovic - FK Josanica futbolcusu
For

Kerim Kurtanovic

Santrafor

21 yaş FK Josanica
person_off Menajersiz
Vahid Zimonjic - FK Josanica futbolcusu
Def

Vahid Zimonjic

Sağ Bek

26 yaş FK Josanica
business_center CM Agency
Salahudin Batkic - FK Josanica futbolcusu
Def

Salahudin Batkic

Sağ Bek

20 yaş FK Josanica
business_center Mediteran Multimodal - Sport Research & Consultancy