Fossano Calcio kadrosunda 22 futbolcu yer almaktadır.

Fossano Calcio logosu

Fossano Calcio

22

Oyuncu

-

Toplam Değer

24.2

Yaş Ort.

business_center Menajerlik Dağılımı

Fossano Calcio kadrosundaki oyuncuların temsil edildiği menajerlik ajansları ve her ajansın yönettiği toplam piyasa değeri.

Kadro

Lorenzo Zaccone - Fossano Calcio futbolcusu
Kal

Lorenzo Zaccone

Kaleci

31 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Lorenzo Avogadri - Fossano Calcio futbolcusu
Kal

Lorenzo Avogadri

Kaleci

25 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Elia Cirillo - Fossano Calcio futbolcusu
Kal

Elia Cirillo

Kaleci

22 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Riccardo Proietti - Fossano Calcio futbolcusu
Kal

Riccardo Proietti

Kaleci

19 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Alessandro Marchetti - Fossano Calcio futbolcusu
Def

Alessandro Marchetti

Stoper

38 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Gabriele Quitadamo - Fossano Calcio futbolcusu
Def

Gabriele Quitadamo

Stoper

32 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Leonardo Gallesio - Fossano Calcio futbolcusu
Def

Leonardo Gallesio

Stoper

21 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Andrea Gironda - Fossano Calcio futbolcusu
Def

Andrea Gironda

Sol Bek

20 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Luca Scarfiello - Fossano Calcio futbolcusu
Def

Luca Scarfiello

Sağ Bek

20 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Manuel Ambrosino - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Manuel Ambrosino

Orta Saha

19 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Gabriele Brancato - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Gabriele Brancato

Orta Saha

19 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Fausto Rossi - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Fausto Rossi

Merkez Orta Saha

35 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Simone Tarsitano - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Simone Tarsitano

Merkez Orta Saha

21 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Andrea Angaramo - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Andrea Angaramo

Merkez Orta Saha

17 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Matteo Pautassi - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Matteo Pautassi

Orta Saha Sol

30 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Simone De Riggi - Fossano Calcio futbolcusu
For

Simone De Riggi

Santrafor

25 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Mohammed Yassir Ansari - Fossano Calcio futbolcusu
For

Mohammed Yassir Ansari

Forvet

20 yaş Fossano Calcio
person_off Menajersiz
Matteo Milan - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Matteo Milan

Orta Saha

20 yaş Fossano Calcio
business_center Skygates Sport & Management
Simone Armocida - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Simone Armocida

Merkez Orta Saha

20 yaş Fossano Calcio
business_center Skygates Sport & Management
Edoardo Crosetti - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Edoardo Crosetti

Orta Saha

21 yaş Fossano Calcio
business_center Skygates Sport & Management
Filippo Magnaldi - Fossano Calcio futbolcusu
OS

Filippo Magnaldi

Orta Saha Sağ

22 yaş Fossano Calcio
business_center mrsport60
Giuseppe Giovinco - Fossano Calcio futbolcusu
For

Giuseppe Giovinco

Forvet Arkası

35 yaş Fossano Calcio
business_center THE TALENT