Swansea City U21 kadrosunda 18 futbolcu yer almaktadır; kadronun toplam piyasa değeri €150k seviyesindedir.

Swansea City U21 logosu

Swansea City U21

18

Oyuncu

€150k

Toplam Değer

18.8

Yaş Ort.

business_center Menajerlik Dağılımı

Swansea City U21 kadrosundaki oyuncuların temsil edildiği menajerlik ajansları ve her ajansın yönettiği toplam piyasa değeri.

Kadro

Jack Fanning - Swansea City U21 futbolcusu
Def

Jack Fanning

Stoper

euro €75k 20 yaş Swansea City U21
business_center Global Sports Futures Ltd
Jacob Cook - Swansea City U21 futbolcusu
OS

Jacob Cook

Merkez Orta Saha

euro €75k 19 yaş Swansea City U21
business_center Global Sports Futures Ltd
Morgan Bates - Swansea City U21 futbolcusu
For

Morgan Bates

Santrfor

19 yaş Swansea City U21
business_center Vision Management Performance Ltd
Blair McKenzie - Swansea City U21 futbolcusu
Def

Blair McKenzie

Stoper

20 yaş Swansea City U21
business_center JM Sports Ltd.
Ramon Rees-Siso - Swansea City U21 futbolcusu
OS

Ramon Rees-Siso

Ofansif Orta Saha

19 yaş Swansea City U21
business_center Cobalt Sports Management Ltd (UK)
Yori Griffith - Swansea City U21 futbolcusu
For

Yori Griffith

Sağ Kanat

19 yaş Swansea City U21
business_center Global Sports Futures Ltd
Sebastian Dabrowski - Swansea City U21 futbolcusu
Def

Sebastian Dabrowski

Sol Bek

20 yaş Swansea City U21
business_center Global Sports Futures Ltd
Harlan Perry - Swansea City U21 futbolcusu
OS

Harlan Perry

Ön Libero

18 yaş Swansea City U21
business_center World Sports Management Agency | WSMA
Joe Collins - Swansea City U21 futbolcusu
Kal

Joe Collins

Kaleci

19 yaş Swansea City U21
business_center Podium sports management
Thomas Woodward - Swansea City U21 futbolcusu
OS

Thomas Woodward

On Numara

19 yaş Swansea City U21
business_center World in Motion
Caio Ifans - Swansea City U21 futbolcusu
Def

Caio Ifans

Stoper

18 yaş Swansea City U21
business_center Unique Sports Group
Callum Jones - Swansea City U21 futbolcusu
OS

Callum Jones

Merkez Orta Saha

18 yaş Swansea City U21
business_center Unique Sports Group
Aimar Govea - Swansea City U21 futbolcusu
For

Aimar Govea

Sol Kanat

20 yaş Swansea City U21
business_center THE·TEAM
Joe Davies - Swansea City U21 futbolcusu
For

Joe Davies

Sol Kanat

19 yaş Swansea City U21
business_center Elite Management Agency
Staitham Bowen - Swansea City U21 futbolcusu
Def

Staitham Bowen

Stoper

18 yaş Swansea City U21
business_center Elite Management Agency
Iestyn Jones - Swansea City U21 futbolcusu
Def

Iestyn Jones

Stoper

19 yaş Swansea City U21
business_center CAA Base Ltd
Carter Heywood - Swansea City U21 futbolcusu
Def

Carter Heywood

Stoper

17 yaş Swansea City U21
business_center CAA Base Ltd
Milo Robinson - Swansea City U21 futbolcusu
OS

Milo Robinson

Merkez Orta Saha

18 yaş Swansea City U21
business_center CAA Base Ltd