Álex Blanco adlı futbolcunun menajerliğini Antonio López Management üstlenmektedir. Oyuncu Ümraniyespor formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €400k seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Valencia B Valencia B
18/19
Valencia Valencia
18/19
Alavés Alavés
18/19
Valencia Valencia
19/20
Real Zaragoza Real Zaragoza
19/20
Valencia Valencia
21/22
Como Como
23/24
Reggiana Reggiana
24/25
NK Olimpija NK Olimpija
26/27
Ümraniyespor Ümraniyespor

Reyting

67

SOL

Álex Blanco futbolcu profil fotoğrafı

Álex Blanco

İspanya • Sol Kanat visibility1,1B Wikidata Q59915135

HÜC

54

TEK

58

TAK

37

DEF

38

YRT

46

YAŞ

27

Boy: 1,75
Ayak: Sol
euro €400k
support_agent Temsilci: Antonio López Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

27

Boy

1,75

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
16.12.1998
Doğum Yeri
Benidorm, İspanya
Uyruk
İspanya
Lig
1.Lig
Forma No
11

info Álex Blanco hakkında

Álex Blanco, 27 yaşında, İspanya uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Álex Blanco, 2026 yılından bu yana Ümraniyespor forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €400k. Álex Blanco adlı futbolcunun menajerliğini Antonio López Management üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 1. Lig sezonunda 12 maçta 3 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,75 m, tercih ettiği ayak sol.

Álex Blanco menajeri kim?

expand_more

Álex Blanco adlı futbolcunun menajerliğini Antonio López Management üstlenmektedir.

Álex Blanco hangi takımda oynuyor?

expand_more

Álex Blanco, şu anda Ümraniyespor takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Álex Blanco piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Álex Blanco yaklaşık piyasa değeri €400k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Álex Blanco nereli?

expand_more

Álex Blanco, İspanya uyrukludur.

Álex Blanco kaç yaşında?

expand_more

Álex Blanco 27 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
1 Kas 2026
Bodrum FK (D)
1. Lig
1 - 1 (B) 6.3
24 Eki 2026
Sivasspor (E)
1. Lig
4 - 0 (G) 7.9
18 Eki 2026
Vanspor FK (D)
1. Lig
0 - 2 (G) 7.6
9 Eki 2026
Sarıyer (E)
1. Lig
1 - 1 (B) 6.1
18 Eyl 2026
Bandırmaspor (D)
1. Lig
0 - 1 (G) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

1. Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€400k

Model Tahmini

€112k

€90k – €134k

20232026

Sezon Formu

Gol

3

Asist

0

Şut

20 / isabetli 6

Pas isabeti

83.2

Gol
%82
Asist
%0
Reyting
%55

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 3 %82
Şut 20 %87
İsabetli şut 6 %76
Kafa şutu 3 %79

Pas

Asist 0 %0
İsabetli pas 227 %82
Pas isabeti % 83.2 %71
İsabetli uzun top 5 %42
Uzun top isabeti % 71.4 %79
Yaratılan fırsat 14 %79
Yaratılan büyük fırsat 1 %38
İsabetli orta 6 %72
Orta isabeti % 21.4 %51

Top Hakimiyeti

Çalım 12 %83
Çalım başarısı % 35.3 %35
Kazanılan ikili mücadele 31 %56
İkili mücadele % 35.6 %10
Kazanılan hava topu 3 %41
Hava topu % 21.4 %23
Top dokunuşu 446 %80
Ceza sahasında dokunuş 38 %88
Top kaybı 12 %15
Kazanılan faul 11 %58

Savunma

Savunma aksiyonu 13 %38
Top çalma 5 %26
Pas arası 4 %56
Yapılan faul 10 %30
Penaltıya sebebiyet 1 %0
Top kazanma 27 %67
Geçilme 3 %53
Uzaklaştırma 4 %56
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %31

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Ümraniyespor Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    13 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.78
    1. Lig 13 3 0 6.78
  2. Olimpija Ljubljana
    08.2024 – 06.2026

    70 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    1. SNL 25 2 0 –
    Conference League 5 1 0 –
    Slovenia Cup 3 0 0 –
    Champions League 2 0 0 –
    2024/2025 6.87
    1. SNL 23 2 0 –
    Conference League 7 3 0 6.87
    Slovenia Cup 5 1 0 –
  3. Reggiana
    01.2024 – 08.2024

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.39
    Serie B 4 0 0 6.39
  4. Como
    01.2022 – 01.2024

    51 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.39
    Serie B 5 0 0 6.39
    2022/2023 6.52
    Serie B 29 2 3 6.51
    Coppa Italia 1 1 0 6.91
    2021/2022 6.55
    Serie B 16 1 0 6.55
  5. Valencia
    08.2020 – 01.2022

    16 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.28
    La Liga 13 1 0 6.26
    Copa del Rey 3 0 1 6.40
  6. Real Zaragoza Kiralık
    07.2019 – 08.2020

    35 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.13
    La Liga 2 32 2 1 6.13
    Copa del Rey 3 1 0 –
  7. Deportivo Alavés Kiralık
    01.2019 – 06.2019

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    La Liga 2 0 0 –
  8. Valencia
    07.2018 – 01.2019

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Copa del Rey 2 0 0 –
  9. Valencia B
    09.2017 – 01.2019

    51 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Primera División RFEF 21 5 0 –
    2017/2018
    Primera División RFEF 30 6 0 –
  10. Barcelona U19 Altyapı
    07.2015 – 06.2016

    5 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    UEFA Youth League 5 1 0 –

Milli Takım

Spain U17 01.2014

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.