Alexandre Oukidja adlı futbolcunun menajerliğini SAS ASSIST & GOAL üstlenmektedir. Oyuncu ES Sétif formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €150k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

07/08
Lille Lille
11/12
Av. Bayonnais Av. Bayonnais
11/12
Lille Lille
12/13
Mouscron Mouscron
13/14
Lille Lille
14/15
Strasbourg Strasbourg
18/19
Metz Metz
25/26
IMT IMT
25/26
Kulüpsüz Kulüpsüz
26/27
ES Sétif ES Sétif

Reyting

--

KAL

Alexandre Oukidja futbolcu profil fotoğrafı

Alexandre Oukidja

Cezayir • Kaleci visibility12,0B
Boy: 1,84
Ayak: Sağ
euro €150k
support_agent Temsilci: SAS ASSIST & GOAL

Pozisyon

Kaleci

Yaş

38

Boy

1,84

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
19.07.1988
Doğum Yeri
Nevers, Fransa
Uyruk
Cezayir / Fransa
Lig
Ligue 1
Forma No
1

info Alexandre Oukidja hakkında

Alexandre Oukidja, 38 yaşında, Cezayir uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Alexandre Oukidja, 2026 yılından bu yana ES Sétif forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €150k. Alexandre Oukidja adlı futbolcunun menajerliğini SAS ASSIST & GOAL üstlenmektedir. Kariyerinde 14 transfer kaydı bulunuyor. 2025/2026 Super Liga sezonunda 1 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,84 m, tercih ettiği ayak sağ.

Alexandre Oukidja menajeri kim?

expand_more

Alexandre Oukidja adlı futbolcunun menajerliğini SAS ASSIST & GOAL üstlenmektedir.

Alexandre Oukidja hangi takımda oynuyor?

expand_more

Alexandre Oukidja, şu anda ES Sétif takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Alexandre Oukidja piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Alexandre Oukidja yaklaşık piyasa değeri €150k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Alexandre Oukidja nereli?

expand_more

Alexandre Oukidja, Cezayir uyrukludur.

Alexandre Oukidja kaç yaşında?

expand_more

Alexandre Oukidja 38 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Super Liga 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€150k

Model Tahmini

€131k

€105k – €157k

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

2 / % 66.7

Gol yememe

0

Yenen gol

1

Pas isabeti

72.2

Reyting
%57

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 2 %3
Kurtarış % 66.7 %35
Yenen gol 1 %84
Gol yememe 0 %0
Gole yol açan hata 0 %100
Acted as sweeper 2 %27
Havada çıkan top 1 %16

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 13 %5
Pas isabeti % 72.2 %86
İsabetli uzun top 5 %11
Uzun top isabeti % 50.0 %95

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. ES Sétif Güncel
    07.2026 – devam

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027
    Ligue 1 4 0 0 –
  2. FK IMT Beograd Bonservissiz
    07.2025 – 07.2025

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.88
    Super Liga 1 0 0 6.88
  3. Metz Bonservissiz
    07.2018 – 06.2025

    211 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.05
    Ligue 2 16 0 0 7.05
    2023/2024 6.70
    Ligue 1 34 0 0 6.71
    Play-offs 1/2 2 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 6.67
    2022/2023 6.75
    Ligue 2 34 0 0 6.80
    Coupe de France 3 0 0 6.21
    2021/2022 6.29
    Ligue 1 21 0 0 6.29
    2020/2021 6.80
    Ligue 1 34 0 0 6.78
    Coupe de France 1 0 0 7.56
    2019/2020 6.90
    Ligue 1 27 0 0 6.90
    2018/2019 6.80
    Ligue 2 38 0 0 6.80
  4. Strasbourg
    09.2014 – 06.2018

    115 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 5.94
    Ligue 1 17 0 0 5.94
    Coupe de France 2 0 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
    2016/2017 7.36
    Ligue 2 36 0 0 7.36
    2015/2016
    National 1 34 0 0 –
    2014/2015
    National 1 22 0 0 –
    Coupe de France 2 0 0 –
  5. Lille
    07.2014 – 07.2014

    0 maç · 0 gol

  6. Royal Excel Mouscron Kiralık
    07.2012 – 07.2014

    77 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    First Division B 33 0 0 –
    Play-offs 1/2 6 0 0 –
    Belgian Cup 1 0 0 –
    2012/2013
    First Division B 31 0 0 –
    Play-offs 1/2 6 0 0 –
  7. Aviron Bayonnais FC Kiralık
    01.2012 – 06.2012

    13 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    National 1 13 0 0 –
  8. Lille
    08.2006 – 01.2012

    0 maç · 0 gol

  9. Lille B
    08.2006 – 01.2012

    25 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    National 2 2 0 0 –
    2010/2011
    National 2 23 0 0 –
  10. FC de Gueugnon
    08.2005 – 06.2006

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2005/2006
    Ligue 2 1 0 0 –

Milli Takım

Algeria 03.2019

6 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.