Antonio Nusa adlı futbolcunun menajerliğini Aneke/Players Management Group üstlenmektedir. Oyuncu RB Leipzig formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €45.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
Stabæk Stabæk
21/22
Club Brugge Club Brugge
24/25
Leipzig Leipzig

Reyting

76

SOL

Antonio Nusa futbolcu profil fotoğrafı

Antonio Nusa

Norveç • Sol Kanat visibility1,6M Wikidata Q107357509

HÜC

75

TEK

77

TAK

46

DEF

31

YRT

73

YAŞ

21

Boy: 1,83
Ayak: Sağ
euro €45.00m
support_agent Temsilci: Aneke/Players Management Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Forvet

Yaş

21

Boy

1,83

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
17.04.2005
Doğum Yeri
Langhus, Norveç
Uyruk
Norveç / Nijerya
Lig
Bundesliga
Forma No
7

info Antonio Nusa hakkında

Antonio Nusa, 21 yaşında, Norveç uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Antonio Nusa, 2024 yılından bu yana RB Leipzig forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €45.00m. Antonio Nusa adlı futbolcunun menajerliğini Aneke/Players Management Group üstlenmektedir. Kariyerinde 3 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Club Brugge kulübünden Leipzig kulübüne €21.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 9 maçta 4 gol ve 7 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak sağ.

Antonio Nusa menajeri kim?

expand_more

Antonio Nusa adlı futbolcunun menajerliğini Aneke/Players Management Group üstlenmektedir.

Antonio Nusa hangi takımda oynuyor?

expand_more

Antonio Nusa, şu anda RB Leipzig takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Antonio Nusa piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Antonio Nusa yaklaşık piyasa değeri €45.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Antonio Nusa nereli?

expand_more

Antonio Nusa, Norveç uyrukludur.

Antonio Nusa kaç yaşında?

expand_more

Antonio Nusa 21 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
FC Augsburg (E)
Bundesliga
5 - 2 (G) 7.3
4 Kas 2026
Manchester City (E)
UEFA Champions League
2 - 3 (M) 8.0
31 Eki 2026
FC Schalke 04 (D)
Bundesliga
0 - 2 (G) 8.9
27 Eki 2026
Rot-Weiss Essen (D)
DFB Pokal
1 - 2 (G) 7.8
24 Eki 2026
SV 07 Elversberg (E)
Bundesliga
4 - 0 (G) 7.5

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€45.00m

Model Tahmini

€48,7m

€43,9m – €53,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

4 / xG 1.87

Asist

7 / xA 2.88

Şut

19 / isabetli 9

Pas isabeti

75.9

Gol
%91
Asist
%100
Reyting
%96

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 4 %91
xG 1.87 %77
xGOT 2.43 %86
Penaltı golü 1 %100
xG (penaltısız) 1.09 %52
Şut 19 %87
İsabetli şut 9 %90
Kafa şutu 1 %65

Pas

Asist 7 %100
xA 2.88 %94
İsabetli pas 176 %88
Pas isabeti % 75.9 %30
İsabetli uzun top 3 %49
Uzun top isabeti % 30.0 %23
Hat kıran pas 34 %87
Yaratılan fırsat 19 %94
Yaratılan büyük fırsat 9 %100
İsabetli orta 2 %54
Orta isabeti % 28.6 %68

Top Hakimiyeti

Çalım 22 %97
Çalım başarısı % 59.5 %65
Kazanılan ikili mücadele 48 %91
İkili mücadele % 55.8 %87
Kazanılan hava topu 4 %61
Hava topu % 50.0 %70
Top dokunuşu 380 %91
Ceza sahasında dokunuş 42 %94
Top kaybı 11 %16
Kazanılan faul 14 %91

Savunma

Savunma aksiyonu 10 %48
Top çalma 8 %72
Pas arası 1 %14
Yapılan faul 4 %39
Top kazanma 22 %64
Son üçlükte top kazanma 4 %72
Geçilme 5 %23
Uzaklaştırma 1 %14
Gol yememe 2 %100
Sahadayken yenen gol 11 %16
Sahadayken rakip xG 10.53 %26

Disiplin

Sarı kart 2 %1
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

85,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 1. (137 oyuncu)

Son maç puanları

  • 90 Schalke 04
  • 83 Elversberg
  • 54 FC Bayern München
  • 85 Eintracht Frankfurt
  • 68 Bayer 04 Leverkusen
  • Şut 82,0 #5/118
  • Pas 76,4 #3/135
  • Orta 70,0 #17/107
  • On ball attacking 79,9 #1/134
  • Mücadele 61,6 #60/132
  • Bire bir savunma 64,7 #44/130
  • Pozisyon alma 59,2 #90/125
  • Top kontrolü 60,2 #57/138

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Creates goal immediately off bench

    Nusa assisted once to go with one shot (zero on goal) and one chance created in Saturday's 5-2 win over FC Augsburg.

  • Finds bench role

    Nusa (undisclosed) is on the bench for Saturday's Bundesliga match against Augsburg.

  • Late call for Saturday

    Nusa (undisclosed) is a late call for Saturday's match against Augsburg, according to manager Martin Demichelis. "That also applies to Antonio after his precautionary substitution against ManCity. With him, too, we'll have to wait until tomorrow."

  • Dealing with muscular discomfort

    Nusa was substituted as a precaution during Wednesday's 3-2 Champions League defeat against Manchester City after experiencing muscular discomfort, leaving his availability for Saturday's Bundesliga clash against Augsburg uncertain, according to coach Martin Demichelis. "He was close to getting injured. If I hadn't taken him off, we would have lost him for six weeks, that was obvious."

  • Scores and assists in victory

    Nusa scored one goal and assisted once from four shots and three chances created in Saturday's 2-0 win against Schalke.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. RasenBallsport Leipzig Under 21 Altyapı
    07.2025 – 05.2026

    0 maç · 0 gol

  2. RB Leipzig Güncel
    08.2024 – devam

    86 maç · 16 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.80
    Bundesliga 9 4 7 7.93
    Champions League 4 1 0 7.38
    DFB Pokal 2 1 1 8.07
    2025/2026 7.15
    Bundesliga 31 4 3 7.17
    DFB Pokal 4 1 1 7.06
    2024/2025 6.96
    Bundesliga 25 3 3 6.86
    Champions League 8 0 0 6.64
    DFB Pokal 3 2 3 8.69
  3. Club Brugge NXT
    08.2022 – 06.2023

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    First Division B 2 0 1 –
  4. Club Brugge
    08.2021 – 08.2024

    86 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.14
    First Division A 3 0 1 7.14
    Super Cup 1 0 0 –
    2023/2024 6.96
    First Division A 30 3 3 6.99
    Conference League 13 1 0 6.92
    Belgian Cup 3 0 0 –
    2022/2023 6.67
    First Division A 26 1 1 6.67
    Champions League 4 1 0 6.68
    Belgian Cup 1 0 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
    2021/2022 6.96
    First Division A 3 1 0 6.96
    Belgian Cup 1 0 0 –
  5. Club Brugge U19 Altyapı
    07.2021 – 08.2024

    7 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    UEFA Youth League 7 2 0 –
  6. Stabæk
    05.2021 – 08.2021

    11 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021 6.74
    Eliteserien 11 3 0 6.74

Milli Takım

Norway 08.2023

34 maç · 9 gol

Norway U21 06.2023

3 maç · 0 gol

Norway U19 11.2022

5 maç · 3 gol

Norway U17 09.2021

2 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.