Antony adlı futbolcunun menajerliğini 4ComM Career Management üstlenmektedir. Oyuncu Real Betis formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €40.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
São Paulo U20 São Paulo U20
18/19
São Paulo São Paulo
20/21
Ajax Ajax
22/23
Man United Man United
24/25
Real Betis Real Betis
24/25
Man United Man United
25/26
Real Betis Real Betis

Reyting

69

SAĞ

Antony futbolcu profil fotoğrafı

Antony

Brezilya • Sağ Kanat visibility1,2M Wikidata Q59205608

HÜC

72

TEK

65

TAK

50

DEF

37

YRT

76

YAŞ

26

Boy: 1,72
Ayak: Sol
euro €40.00m
support_agent Temsilci: 4ComM Career Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,72

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
24.02.2000
Doğum Yeri
São Paulo, Brezilya
Uyruk
Brezilya
Lig
LaLiga
Forma No
7

info Antony hakkında

Antony, 26 yaşında, Brezilya uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Antony, 2025 yılından bu yana Real Betis forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €40.00m. Antony adlı futbolcunun menajerliğini 4ComM Career Management üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında Ajax kulübünden Man United kulübüne €95.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 10 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,72 m, tercih ettiği ayak sol.

Antony menajeri kim?

expand_more

Antony adlı futbolcunun menajerliğini 4ComM Career Management üstlenmektedir.

Antony hangi takımda oynuyor?

expand_more

Antony, şu anda Real Betis takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Antony piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Antony yaklaşık piyasa değeri €40.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Antony nereli?

expand_more

Antony, Brezilya uyrukludur.

Antony kaç yaşında?

expand_more

Antony 26 yaşındadır.

badge Tam Adı

Antony Matheus dos Santos

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
4 Kas 2026
Borussia Dortmund (D)
UEFA Champions League
2 - 1 (M) 6.4
31 Eki 2026
Málaga CF (E)
LaLiga
2 - 1 (G) 6.2
25 Eki 2026
Celta Vigo (D)
LaLiga
0 - 0 (B) 6.8
21 Eki 2026
Feyenoord (E)
UEFA Champions League
1 - 0 (G) 7.2
17 Eki 2026
FC Barcelona (E)
LaLiga
2 - 5 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€40.00m

Model Tahmini

€40,3m

€36,2m – €44,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 2.25

Asist

0 / xA 1.23

Şut

34 / isabetli 14

Pas isabeti

85.7

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%78

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 2.25 %79
xGOT 2.87 %91
xG (penaltısız) 2.25 %85
Şut 34 %97
İsabetli şut 14 %97
Kafa şutu 1 %65

Pas

Asist 0 %0
xA 1.23 %76
İsabetli pas 317 %85
Pas isabeti % 85.7 %76
İsabetli uzun top 13 %88
Uzun top isabeti % 68.4 %72
Hat kıran pas 66 %88
Yaratılan fırsat 11 %71
Yaratılan büyük fırsat 2 %74
İsabetli orta 2 %46
Orta isabeti % 14.3 %37

Top Hakimiyeti

Çalım 10 %69
Çalım başarısı % 58.8 %63
Kazanılan ikili mücadele 35 %68
İkili mücadele % 58.3 %88
Kazanılan hava topu 5 %78
Hava topu % 71.4 %90
Top dokunuşu 508 %84
Ceza sahasında dokunuş 42 %84
Top kaybı 5 %51
Kazanılan faul 10 %63

Savunma

Savunma aksiyonu 19 %76
Top çalma 10 %69
Pas arası 6 %78
Yapılan faul 8 %24
Top kazanma 29 %81
Son üçlükte top kazanma 4 %63
Geçilme 5 %32
Uzaklaştırma 3 %57
Gol yememe 2 %84
Sahadayken yenen gol 6 %43
Sahadayken rakip xG 10.69 %18

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

79,8 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 24. (168 oyuncu)

Son maç puanları

  • 55 Málaga
  • 69 Celta de Vigo
  • 73 Osasuna
  • 67 Deportivo A Coruña
  • 74 Getafe
  • Şut 68,8 #62/155
  • Pas 82,4 #3/173
  • Orta 53,7 #137/142
  • On ball attacking 77,8 #12/168
  • Mücadele 68,9 #20/165
  • Bire bir savunma 65,8 #44/164
  • Pozisyon alma 73,7 #2/159
  • Top kontrolü 72,1 #6/173

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Returns to training after illness

    Antony has recovered from the viral infection that ruled him out of Wednesday's Copa del Rey clash against Navalcarnero and has resumed team training, making him an option moving forward for Real Betis, according to Zona Mixta.

  • Dealing with viral illness

    Antony (illness) has been withdrawn from Real Betis' squad for Wednesday's Copa del Rey clash against Navalcarnero due to a viral infection, according to the club.

  • Provides assist in comeback win

    Antony assisted once to go with four shots (zero on goal) and three chances created in Wednesday's 3-2 victory versus FC Porto.

  • Available for Porto clash

    Antony (undisclosed) is available for Wednesday's Champions League clash against Porto after recovering from muscular discomfort, according to coach Manuel Pellegrini. "He will be in the squad, he is in condition to play, we will see if he starts on the bench or in the lineup."

  • Returns to group training Monday

    Antony (undisclosed) trained with the group Monday and is expected to be available for Wednesday's Champions League match against Porto, according to Samuel Silva of ABC Sevilla.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Real Betis Güncel
    09.2025 – devam

    60 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.28
    La Liga 10 0 0 7.16
    Champions League 4 0 1 7.59
    2025/2026 7.51
    La Liga 32 8 6 7.43
    Europa League 10 6 3 7.90
    Copa del Rey 4 0 1 7.27
  2. Manchester United
    07.2025 – 09.2025

    0 maç · 0 gol

  3. Real Betis Kiralık
    01.2025 – 06.2025

    26 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.58
    La Liga 17 5 2 7.51
    Conference League 9 4 3 7.73
  4. Manchester United
    09.2022 – 01.2025

    96 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.68
    Premier Lig 8 0 0 6.52
    Europa League 4 0 0 6.70
    EFL Cup 2 1 0 7.30
    2023/2024 6.91
    Premier Lig 29 1 1 6.84
    FA Cup 4 2 1 7.67
    Champions League 4 0 0 6.85
    EFL Cup 1 0 0 6.29
    2022/2023 7.25
    Premier Lig 25 4 2 7.21
    Europa League 9 2 0 7.39
    FA Cup 5 1 1 7.37
    EFL Cup 5 1 0 7.09
  5. Ajax
    07.2020 – 08.2022

    82 maç · 25 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 8.62
    Eredivisie 2 1 2 8.62
    Super Cup 1 1 0 –
    2021/2022 7.77
    Eredivisie 23 8 4 7.70
    Champions League 7 2 4 8.02
    KNVB Cup 3 2 2 –
    2020/2021 7.13
    Eredivisie 32 9 8 7.21
    Europa League 6 0 0 6.63
    KNVB Cup 4 1 1 –
    Champions League 4 1 0 7.26
  6. São Paulo
    10.2018 – 06.2020

    52 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020 7.55
    Copa Libertadores 2 0 0 7.55
    Paulista A1 2 0 0 –
    2019 7.29
    Série A 29 4 6 7.29
    Paulista A1 14 2 0 –
    Copa Libertadores 1 0 0 –
    Copa do Brasil 1 0 0 –
    2018 6.02
    Série A 3 0 0 6.02
  7. São Paulo U20 Altyapı
    02.2018 – 06.2020

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018
    Copa Libertadores U20 4 0 0 –

Milli Takım

Brazil 09.2021

16 maç · 2 gol

Brazil U23 01.2020

11 maç · 1 gol

Brazil U22 05.2019

4 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.