Bart Verbruggen adlı futbolcunun menajerliğini Stirr Associates üstlenmektedir. Oyuncu Brighton & Hove Albion formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €40.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
NAC Breda Alt. NAC Breda Alt.
17/18
NAC Breda U17 NAC Breda U17
19/20
NAC Breda U19 NAC Breda U19
20/21
Anderlecht Anderlecht
23/24
Brighton Brighton

Reyting

72

KAL

Bart Verbruggen futbolcu profil fotoğrafı

Bart Verbruggen

Hollanda • Kaleci visibility1,5M Wikidata Q98682558

HÜC

--

TEK

--

TAK

63

DEF

--

YRT

--

YAŞ

24

Boy: 1,93
Ayak: Sağ
euro €40.00m
support_agent Temsilci: Stirr Associates

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Kaleci

Yaş

24

Boy

1,93

Ayak

Sağ

info Bart Verbruggen hakkında

Bart Verbruggen, 24 yaşında, Hollanda uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Bart Verbruggen, 2023 yılından bu yana Brighton & Hove Albion forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €40.00m. Bart Verbruggen adlı futbolcunun menajerliğini Stirr Associates üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Anderlecht kulübünden Brighton kulübüne €20.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,93 m, tercih ettiği ayak sağ.

Bart Verbruggen menajeri kim?

expand_more

Bart Verbruggen adlı futbolcunun menajerliğini Stirr Associates üstlenmektedir.

Bart Verbruggen hangi takımda oynuyor?

expand_more

Bart Verbruggen, şu anda Brighton & Hove Albion takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Bart Verbruggen piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Bart Verbruggen yaklaşık piyasa değeri €40.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Bart Verbruggen nereli?

expand_more

Bart Verbruggen, Hollanda uyrukludur.

Bart Verbruggen kaç yaşında?

expand_more

Bart Verbruggen 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Sunderland (D)
Premier League
0 - 2 (G) 7.4
4 Eki 2026
Serbia (E)
UEFA Nations League, League A, Gr. 2
2 - 1 (G) 7.2
1 Eki 2026
Greece (D)
UEFA Nations League, League A, Gr. 2
2 - 2 (B) 6.3
27 Eyl 2026
Serbia (D)
UEFA Nations League, League A, Gr. 2
1 - 2 (G) 7.5
24 Eyl 2026
Germany (E)
UEFA Nations League, League A, Gr. 2
1 - 1 (B) 6.3

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€40.00m

Model Tahmini

€45,6m

€41,0m – €50,2m

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

15 / % 75.0

Gol yememe

4

Yenen gol

5 / önlenen 3.02

Pas isabeti

72.4

Reyting
%63

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 15 %38
Kurtarış % 75.0 %75
Yenen gol 5 %63
Önlenen gol 3.02 %92
Gol yememe 4 %100
Gole yol açan hata 1 %0
Acted as sweeper 2 %21
Havada çıkan top 3 %25

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 173 %92
Pas isabeti % 72.4 %83
İsabetli uzun top 38 %71
Uzun top isabeti % 37.3 %71
xA 0.21 %100

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

72,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 6. (24 oyuncu)

Son maç puanları

  • 71 Sunderland
  • 64 Arsenal
  • 67 Coventry City
  • 59 Leeds United
  • 57 Chelsea
  • Pas 66,6 #9/24
  • Kurtarış 75,7 #6/24
  • Topu çelme 52,1 #17/24
  • Kalede yer tutma 64,6 #17/24
  • Mücadele 60,0 #11/21

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Three saves in 2-0 win

    Verbruggen had three saves and secured a clean sheet in Saturday's 2-0 victory against Sunderland.

  • Keeps clean sheet against Arsenal

    Verbruggen recorded two saves and secured a clean sheet in Saturday's 3-0 victory against Arsenal.

  • Six saves in clean sheet

    Verbruggen registered six saves and secured a clean sheet in Sunday's 5-0 win over Coventry City.

  • Three saves in 1-1

    Verbruggen made three saves and allowed one goal in Saturday's 1-1 draw versus Leeds United.

  • Concedes four against Chelsea

    Verbruggen recorded one save and allowed four goals in Sunday's 4-3 loss versus Chelsea.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Brighton & Hove Albion Güncel
    07.2023 – devam

    113 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.17
    Premier Lig 6 0 0 7.17
    Conference League 2 0 0 –
    2025/2026 6.95
    Premier Lig 38 0 0 6.95
    2024/2025 6.70
    Premier Lig 36 0 1 6.63
    FA Cup 3 0 0 7.17
    EFL Cup 1 0 0 7.98
    2023/2024 6.66
    Premier Lig 21 0 0 6.54
    Europa League 3 0 0 7.46
    FA Cup 2 0 0 6.74
    EFL Cup 1 0 0 6.70
  2. Anderlecht Futures
    08.2022 – 07.2023

    13 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    First Division B 13 0 0 –
  3. Anderlecht
    09.2020 – 07.2023

    31 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.08
    First Division A 17 0 0 6.99
    Conference League 6 0 0 7.35
    Cup 1 0 0 –
    2021/2022 7.61
    First Division A 1 0 0 7.61
    2020/2021 5.94
    First Division A 6 0 0 5.94
  4. NAC Breda
    07.2019 – 09.2020

    0 maç · 0 gol

  5. NAC Breda Under 19 Altyapı
    07.2019 – 09.2020

    10 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Eredivisie U19 10 0 0 –

Milli Takım

Netherlands 03.2023

37 maç · 0 gol

Netherlands U21 08.2021

4 maç · 0 gol

Netherlands U17 10.2019

0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.