Bendegúz Bolla adlı futbolcunun menajerliğini EM Sports Consulting üstlenmektedir. Oyuncu SK Rapid Wien formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €3.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

18/19
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
18/19
Vidi FC Vidi FC
19/20
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
19/20
Vidi FC Vidi FC
21/22
Wolves Wolves
21/22
Grasshopper Grasshopper
22/23
Wolves Wolves
23/24
Servette Servette
23/24
Wolves Wolves
24/25
Rapid Wien Rapid Wien

Reyting

72

SAĞ

Bendegúz Bolla futbolcu profil fotoğrafı

Bendegúz Bolla

Macaristan • Sağ Bek visibility108,2B Wikidata Q69760022

HÜC

47

TEK

54

TAK

45

DEF

52

YRT

55

YAŞ

26

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €3.00m
support_agent Temsilci: EM Sports Consulting

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

26

Boy

1,80

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
22.11.1999
Doğum Yeri
Székesfehérvár, Macaristan
Uyruk
Macaristan
Lig
Bundesliga
Forma No
77

info Bendegúz Bolla hakkında

Bendegúz Bolla, 26 yaşında, Macaristan uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Bendegúz Bolla, 2024 yılından bu yana SK Rapid Wien forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €3.00m. Bendegúz Bolla adlı futbolcunun menajerliğini EM Sports Consulting üstlenmektedir. Kariyerinde 17 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2021 yılında Fehérvár kulübünden Wolves kulübüne €2.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 10 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Bendegúz Bolla menajeri kim?

expand_more

Bendegúz Bolla adlı futbolcunun menajerliğini EM Sports Consulting üstlenmektedir.

Bendegúz Bolla hangi takımda oynuyor?

expand_more

Bendegúz Bolla, şu anda SK Rapid Wien takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Bendegúz Bolla piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Bendegúz Bolla yaklaşık piyasa değeri €3.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Bendegúz Bolla nereli?

expand_more

Bendegúz Bolla, Macaristan uyrukludur.

Bendegúz Bolla kaç yaşında?

expand_more

Bendegúz Bolla 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
27 Eki 2026
First Vienna FC (D)
OFB Cup
0 - 3 (G) 7.3
24 Eki 2026
SC Austria Lustenau (E)
Austrian Bundesliga
5 - 1 (G) 7.3
16 Eki 2026
TSV Hartberg (E)
Austrian Bundesliga
3 - 1 (G) 7.3
11 Eki 2026
LASK (D)
Austrian Bundesliga
0 - 2 (G) 8.8
5 Eki 2026
Ukraine (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 2
1 - 2 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€3.00m

Model Tahmini

€1,6m

€1,3m – €1,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 1.03

Asist

1 / xA 3.52

Şut

7 / isabetli 2

Pas isabeti

88.8

Gol
%64
Asist
%58
Reyting
%78

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %64
xG 1.03 %92
xGOT 1.08 %89
xG (penaltısız) 1.03 %94
Şut 7 %69
İsabetli şut 2 %61

Pas

Asist 1 %58
xA 3.52 %100
İsabetli pas 647 %100
Pas isabeti % 88.8 %78
İsabetli uzun top 32 %92
Uzun top isabeti % 52.5 %69
Hat kıran pas 120 %100
Yaratılan fırsat 19 %100
Yaratılan büyük fırsat 7 %100
İsabetli orta 13 %94
Orta isabeti % 28.3 %64

Top Hakimiyeti

Çalım 7 %81
Çalım başarısı % 53.8 %53
Kazanılan ikili mücadele 18 %25
İkili mücadele % 34.6 %8
Top dokunuşu 934 %100
Ceza sahasında dokunuş 19 %100
Top kaybı 6 %0
Kazanılan faul 4 %39

Savunma

Savunma aksiyonu 34 %53
Top çalma 7 %25
Pas arası 7 %69
Şut bloğu 2 %47
Yapılan faul 11 %6
Top kazanma 42 %92
Son üçlükte top kazanma 1 %33
Geçilme 3 %56
Uzaklaştırma 18 %58
Gol yememe 5 %100
Sahadayken yenen gol 9 %33
Sahadayken rakip xG 10.68 %25

Disiplin

Sarı kart 2 %6
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Rapid Wien Güncel Bonservissiz
    06.2024 – devam

    105 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.32
    Bundesliga 10 1 1 7.32
    Conference League 5 1 3 –
    Cup 2 0 0 –
    2025/2026 7.03
    Bundesliga 29 4 2 7.22
    Conference League 9 0 1 6.42
    Cup 4 1 0 –
    2024/2025 7.22
    Bundesliga 32 2 2 7.17
    Conference League 9 1 0 7.40
    Europa League 4 0 1 –
    Cup 1 0 0 –
  2. Servette Kiralık
    08.2023 – 06.2024

    45 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.82
    Süper Lig 30 5 4 6.82
    Europa League 6 0 0 6.82
    Swiss Cup 5 0 0 –
    Conference League 4 0 0 6.91
  3. Wolverhampton Wanderers
    07.2023 – 08.2023

    0 maç · 0 gol

  4. Grasshopper Kiralık
    07.2021 – 06.2023

    66 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.04
    Süper Lig 33 2 3 7.04
    Swiss Cup 2 0 0 –
    2021/2022 7.04
    Süper Lig 30 4 2 7.04
    Swiss Cup 1 0 0 –
  5. Wolverhampton Wanderers
    07.2021 – 07.2021

    0 maç · 0 gol

  6. Videoton FC Fehérvár
    07.2020 – 07.2021

    35 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Conference League 1 0 0 –
    2020/2021
    NB I 27 0 0 –
    Magyar Kupa 4 1 0 –
    Europa League 3 0 0 –
  7. Zalaegerszeg Kiralık
    01.2019 – 06.2020

    44 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    NB I 27 1 0 –
    Magyar Kupa 1 0 0 –
    2018/2019
    NB II 16 0 0 –
  8. BFC Siófok Kiralık
    07.2018 – 12.2018

    18 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    NB II 18 3 0 –
  9. Videoton FC Fehérvár
    07.2017 – 06.2018

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    NB I 1 0 0 –

Milli Takım

Hungary 09.2020

38 maç · 0 gol

Hungary U21 09.2019

3 maç · 1 gol

Hungary U19 10.2017

4 maç · 0 gol

Hungary Under 18 04.2017

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.