Carlens Arcus adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir. Oyuncu Angers SCO formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.80m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Troyes B Troyes B
15/16
Troyes Troyes
16/17
Lille B Lille B
17/18
Cercle Cercle
17/18
AJ Auxerre AJ Auxerre
17/18
Cercle Cercle
18/19
AJ Auxerre AJ Auxerre
22/23
Vitesse Vitesse
24/25
Angers Angers

Reyting

67

SAĞ

Carlens Arcus futbolcu profil fotoğrafı

Carlens Arcus

Haiti • Sağ Bek visibility76,5B Wikidata Q20740578

HÜC

43

TEK

47

TAK

57

DEF

67

YRT

53

YAŞ

30

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €1.80m
support_agent Temsilci: Kemari

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

30

Boy

1,80

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
28.06.1996
Doğum Yeri
Port-au-Prince, Haiti
Uyruk
Haiti
Lig
Ligue 1
Forma No
2

info Carlens Arcus hakkında

Carlens Arcus, 30 yaşında, Haiti uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Carlens Arcus, 2024 yılından bu yana Angers SCO forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.80m. Carlens Arcus adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 8 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Carlens Arcus menajeri kim?

expand_more

Carlens Arcus adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir.

Carlens Arcus hangi takımda oynuyor?

expand_more

Carlens Arcus, şu anda Angers SCO takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Carlens Arcus piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Carlens Arcus yaklaşık piyasa değeri €1.80m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Carlens Arcus nereli?

expand_more

Carlens Arcus, Haiti uyrukludur.

Carlens Arcus kaç yaşında?

expand_more

Carlens Arcus 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
1 Kas 2026
Olympique Lyonnais (D)
Ligue 1
2 - 0 (M) 7.1
25 Eki 2026
Lorient (E)
Ligue 1
0 - 0 (B) 7.1
18 Eki 2026
Olympique de Marseille (E)
Ligue 1
2 - 5 (M) 6.2
10 Eki 2026
Stade Brestois (D)
Ligue 1
5 - 1 (M) –
5 Eki 2026
Costa Rica (D)
CONCACAF Nations League, League A, Group A
2 - 0 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.80m

Model Tahmini

€922k

€737k – €1,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.24

Asist

0 / xA 0.37

Şut

4 / isabetli 2

Pas isabeti

88.6

Gol
%72
Asist
%0
Reyting
%37

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %72
xG 0.24 %54
xGOT 0.57 %68
xG (penaltısız) 0.24 %55
Şut 4 %57
İsabetli şut 2 %68
Kafa şutu 1 %68

Pas

Asist 0 %0
xA 0.37 %46
İsabetli pas 280 %72
Pas isabeti % 88.6 %82
İsabetli uzun top 13 %83
Uzun top isabeti % 54.2 %77
Hat kıran pas 56 %68
Yaratılan fırsat 5 %52
İsabetli orta 5 %69
Orta isabeti % 31.2 %66

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 14 %35
İkili mücadele % 46.7 %26
Kazanılan hava topu 3 %42
Hava topu % 33.3 %25
Top dokunuşu 449 %58
Ceza sahasında dokunuş 9 %58
Top kaybı 1 %58
Kazanılan faul 1 %8
Penalties awarded 1 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 42 %71
Top çalma 10 %52
Pas arası 9 %72
Şut bloğu 3 %77
Yapılan faul 3 %62
Top kazanma 26 %60
Son üçlükte top kazanma 2 %65
Geçilme 4 %32
Uzaklaştırma 20 %80
Gol yememe 1 %48
Sahadayken yenen gol 10 %25
Sahadayken rakip xG 11.18 %20

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

75,6 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 23. (153 oyuncu)

Son maç puanları

  • 66 Olympique Lyonnais
  • 66 Lorient
  • 73 Olympique Marseille
  • 80 Troyes
  • 68 Le Havre
  • Şut 66,5 #13/123
  • Pas 69,6 #63/155
  • Orta 68,3 #20/97
  • On ball attacking 65,0 #46/144
  • Mücadele 66,7 #65/151
  • Bire bir savunma 76,8 #21/154
  • Pozisyon alma 61,0 #113/154
  • Top kontrolü 68,2 #69/154

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores for Angers

    Arcus scored one goal to go with two shots (one on goal), three crosses (two accurate) and one chance created in Sunday's 2-1 loss to Rennes.

  • Set for new season

    Arcus is set for the new season with Angers following the post World Cup break, according to the club.

  • Earns early yellow card

    Arcus recorded one clearance and two tackles won to go along with a yellow card in Friday's 3-0 loss to Brazil.

  • Quiet outing Saturday

    Arcus had two crosses (one accurate) and one chance created in Saturday's 1-0 defeat to Scotland.

  • Likely starter at right-back

    Arcus has been named in Haiti's World Cup squad and is expected to start at right-back under coach Sebastien Migne, arriving at the tournament after a productive season with Angers that established him as one of the more reliable defensive options in Ligue 1.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Angers Güncel Bonservissiz
    07.2024 – devam

    66 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.78
    Ligue 1 8 1 0 6.78
    2025/2026 6.81
    Ligue 1 26 0 3 6.82
    Coupe de France 2 0 0 6.75
    2024/2025 6.66
    Ligue 1 28 0 1 6.70
    Coupe de France 2 0 0 6.16
  2. Vitesse Bonservissiz
    07.2022 – 06.2024

    62 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.94
    Eredivisie 30 0 4 6.93
    KNVB Cup 1 0 0 7.25
    2022/2023 7.07
    Eredivisie 30 1 3 7.07
    KNVB Cup 1 0 0 –
  3. Auxerre B
    04.2019 – 09.2019

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    National 3 1 0 0 –
  4. Auxerre
    07.2018 – 06.2022

    128 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.46
    Ligue 2 32 1 4 7.46
    Play-offs 1/2 2 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2020/2021 7.34
    Ligue 2 38 0 5 7.34
    2019/2020 7.01
    Ligue 2 24 0 2 7.01
    Coupe de France 1 0 0 –
    2018/2019 6.88
    Ligue 2 28 2 0 6.88
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
  5. Auxerre Kiralık
    08.2017 – 06.2018

    33 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Ligue 2 30 0 1 –
    Coupe de France 3 0 0 –
  6. Cercle Brugge
    07.2017 – 08.2017

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Belgian Cup 1 0 0 –
  7. Lille
    07.2016 – 07.2017

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Coupe de France 4 0 0 –
  8. Lille B
    07.2016 – 07.2017

    19 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    National 2 19 1 0 –
  9. Troyes
    04.2015 – 07.2016

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Ligue 2 1 0 0 –
  10. Troyes B
    02.2015 – 07.2016

    25 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    National 2 17 0 0 –
    2014/2015
    National 2 8 0 0 –

Milli Takım

Haiti 05.2016

60 maç · 1 gol

Haiti U17 07.2012

5 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.