Ederson adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir. Oyuncu Fenerbahçe SK formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €8.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

09/10
Benfica U17 Benfica U17
10/11
Benfica U19 Benfica U19
11/12
GD Ribeirão GD Ribeirão
12/13
Rio Ave Rio Ave
15/16
Benfica Benfica
17/18
Man City Man City
25/26
Fenerbahçe Fenerbahçe

Reyting

73

KAL

Ederson futbolcu profil fotoğrafı

Ederson

Brezilya • Kaleci visibility489,0B Wikidata Q17074511

HÜC

--

TEK

--

TAK

59

DEF

--

YRT

--

YAŞ

33

Boy: 1,88
Ayak: Sol
euro €8.00m
support_agent Temsilci: Gestifute

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Kaleci

Yaş

33

Boy

1,88

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
17.08.1993
Doğum Yeri
Osasco, Brezilya
Uyruk
Brezilya / Portekiz
Lig
Süper Lig
Forma No
31

info Ederson hakkında

Ederson, 33 yaşında, Brezilya uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Ederson, 2025 yılından bu yana Fenerbahçe SK forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €8.00m. Ederson adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2017 yılında Benfica kulübünden Man City kulübüne €40.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 10 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,88 m, tercih ettiği ayak sol.

Ederson menajeri kim?

expand_more

Ederson adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir.

Ederson hangi takımda oynuyor?

expand_more

Ederson, şu anda Fenerbahçe SK takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Ederson piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Ederson yaklaşık piyasa değeri €8.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Ederson nereli?

expand_more

Ederson, Brezilya uyrukludur.

Ederson kaç yaşında?

expand_more

Ederson 33 yaşındadır.

badge Tam Adı

Ederson Santana de Moraes

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
8 Kas 2026
Çorum FK (D)
Trendyol Süper Lig
0 - 5 (G) 9.4
4 Kas 2026
Liverpool FC (E)
UEFA Champions League
3 - 2 (G) 6.5
31 Eki 2026
Göztepe (E)
Trendyol Süper Lig
1 - 2 (M) 7.3
26 Eki 2026
Galatasaray (D)
Trendyol Süper Lig
2 - 1 (M) 7.4
20 Eki 2026
SK Slavia Praha (E)
UEFA Champions League
2 - 2 (B) 6.0

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€8.00m

Model Tahmini

€5,7m

€4,9m – €6,6m

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

44 / % 84.6

Gol yememe

6

Yenen gol

8 / önlenen 4.24

Pas isabeti

71.3

Reyting
%89

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 44 %89
Kurtarış % 84.6 %89
Yenen gol 8 %61
Önlenen gol 4.24 %89
Gol yememe 6 %100
Gole yol açan hata 0 %100
Acted as sweeper 12 %100
Havada çıkan top 10 %82

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 241 %71
Pas isabeti % 71.3 %61
İsabetli uzun top 63 %61
Uzun top isabeti % 39.9 %50
Yaratılan fırsat 2 %89
xA 0.03 %82

Disiplin

Sarı kart 1 %7
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Champions League 2026/2027.

Pozisyonundaki oyuncular arasında 44. (48 oyuncu)

  • Gk overall 54,7 #38/48
  • Kurtarış 57,4 #31/48
  • Pas 59,3 #44/48

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Four saves for win

    Ederson made four saves and allowed two goals in Wednesday's 3-2 victory versus Liverpool.

  • Concedes late equalizer

    Ederson recorded two saves and allowed two goals in Tuesday's 2-2 draw versus Slavia Prague.

  • Concedes six in heavy defeat

    Ederson had five saves and allowed six goals in Wednesday's 6-0 defeat to Aston Villa.

  • Concedes once in draw

    Ederson registered two saves and allowed one goal in Thursday's 1-1 draw versus Roma.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Fenerbahçe Güncel
    09.2025 – devam

    52 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.09
    Süper Lig 10 0 0 7.66
    Champions League 6 0 0 6.14
    2025/2026 7.00
    Süper Lig 24 0 0 7.00
    Europa League 9 0 0 7.10
    Super Cup 2 0 0 –
    Turkish Cup 1 0 0 6.29
  2. Manchester City
    07.2017 – 09.2025

    372 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.83
    Premier Lig 26 0 4 7.03
    Champions League 8 0 0 6.09
    FIFA Club World Cup 3 0 0 6.44
    FA Cup 2 0 0 7.34
    Community Shield 1 0 0 –
    2023/2024 6.84
    Premier Lig 33 0 0 6.93
    Champions League 7 0 0 6.42
    FIFA Intercontinental Cup 2 0 0 –
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2022/2023 6.74
    Premier Lig 35 0 1 6.57
    Champions League 11 0 0 7.35
    Community Shield 1 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 6.30
    2021/2022 6.61
    Premier Lig 37 0 0 6.71
    Champions League 11 0 0 6.18
    FA Cup 1 0 0 7.99
    2020/2021 6.74
    Premier Lig 36 0 1 6.74
    Champions League 12 0 0 6.75
    2019/2020 6.53
    Premier Lig 35 0 0 6.58
    Champions League 8 0 0 6.44
    FA Cup 1 0 0 5.56
    2018/2019 6.68
    Premier Lig 38 0 1 6.71
    Champions League 10 0 1 6.52
    FA Cup 6 0 0 6.82
    EFL Cup 1 0 0 –
    2017/2018 6.72
    Premier Lig 36 0 0 6.76
    Champions League 9 0 0 6.57
  3. Benfica
    07.2015 – 06.2017

    57 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017 7.07
    Liga Portugal 27 0 1 –
    Champions League 7 0 0 7.07
    League Cup 3 0 0 –
    Taça de Portugal 2 0 0 –
    2015/2016
    Liga Portugal 10 0 0 –
    League Cup 5 0 0 –
    Champions League 3 0 0 –
  4. Benfica B
    07.2015 – 06.2016

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Liga Portugal 2 4 0 0 –
  5. Rio Ave Bonservissiz
    07.2012 – 06.2015

    61 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Liga Portugal 17 0 0 –
    League Cup 4 0 0 –
    Taça de Portugal 4 0 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    2013/2014
    Liga Portugal 18 0 0 –
    Taça de Portugal 6 0 0 –
    League Cup 3 0 0 –
    2012/2013
    League Cup 4 0 0 –
    Liga Portugal 2 0 0 –
    Taça de Portugal 1 0 0 –
  6. Ribeirao
    07.2011 – 06.2012

    29 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    Campeonato de Portugal Prio 29 0 0 –

Milli Takım

Brazil 03.2017

32 maç · 0 gol

Brazil U21 05.2014

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar (2)

9
fmag.tr Scout ⚽ Performans Değerlendirmesi 16.09.2025

Ederson, oyun kurma becerisi ve uzun paslardaki başarısıyla öne çıkan bir kalecidir. Oyunun geriden kurulmasında önemli bir rol üstlenmekte ve topu oyuna sokma yeteneğiyle takımının hücum organizasyonlarına katkı sağlamaktadır. Özellikle uzak mesafeli isabetli pasları, rakip savunmayı dengesiz yakalamasına olanak tanımaktadır. Bu özellikleri, onu modern futbolun gerektirdiği kaleci profiline uyan değerli bir oyuncu yapmaktadır.

10
fmag.tr Scout ⚽ Performans Değerlendirmesi 15.07.2025

Ederson Santana de Moraes, kaleci pozisyonunda görev yapan bir oyuncudur. Kendisi, maç içerisinde topu oyuna sokma becerisi ve ayak hakimiyetiyle dikkat çekmektedir. Savunma arkasına atılan toplara müdahale performansı ve oyun kurma potansiyeli, takımın hücum organizasyonlarına katkı sağlamaktadır. Genel olarak, kaleci performansı ve oyun görüşü açısından değerlendirilmesi gereken bir profile sahiptir.

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.