Enes Ünal adlı futbolcunun menajerliğini FutureBall üstlenmektedir. Oyuncu Getafe CF formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €7.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Villarreal Villarreal
17/18
Levante Levante
17/18
Villarreal Villarreal
18/19
Valladolid Valladolid
19/20
Villarreal Villarreal
20/21
Getafe Getafe
23/24
Bournemouth Bournemouth
23/24
Getafe Getafe
24/25
Bournemouth Bournemouth
26/27
Getafe Getafe

Reyting

68

SAN

Enes Ünal futbolcu profil fotoğrafı

Enes Ünal

Türkiye • Santrafor visibility296,2B Wikidata Q14637461

HÜC

79

TEK

52

TAK

46

DEF

27

YRT

58

YAŞ

29

Boy: 1,87
Ayak: Sağ
euro €7.00m
support_agent Temsilci: FutureBall

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

29

Boy

1,87

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
10.05.1997
Doğum Yeri
Bursa, Türkiye
Uyruk
Türkiye
Lig
LaLiga
Forma No
19

info Enes Ünal hakkında

Enes Ünal, 29 yaşında, Türkiye uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Enes Ünal, 2026 yılından bu yana Getafe CF forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €7.00m. Enes Ünal adlı futbolcunun menajerliğini FutureBall üstlenmektedir. Kariyerinde 19 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Getafe kulübünden Bournemouth kulübüne €16.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 10 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sağ.

Enes Ünal menajeri kim?

expand_more

Enes Ünal adlı futbolcunun menajerliğini FutureBall üstlenmektedir.

Enes Ünal hangi takımda oynuyor?

expand_more

Enes Ünal, şu anda Getafe CF takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Enes Ünal piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Enes Ünal yaklaşık piyasa değeri €7.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Enes Ünal nereli?

expand_more

Enes Ünal, Türkiye uyrukludur.

Enes Ünal kaç yaşında?

expand_more

Enes Ünal 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
5 Kas 2026
Brighton & Hove Albion (E)
UEFA Conference League
0 - 1 (M) 6.5
1 Kas 2026
Sevilla (E)
LaLiga
3 - 1 (G) 7.7
25 Eki 2026
Athletic Club (D)
LaLiga
4 - 0 (M) 6.5
22 Eki 2026
FC Lugano (E)
UEFA Conference League
2 - 5 (M) 6.6
19 Eki 2026
Rayo Vallecano (E)
LaLiga
1 - 1 (B) 7.0

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€7.00m

Model Tahmini

€6,4m

€5,5m – €7,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 1.85

Asist

1 / xA 0.52

Şut

14 / isabetli 4

Pas isabeti

65.7

Gol
%50
Asist
%52
Reyting
%40

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %50
xG 1.85 %53
xGOT 1.87 %55
xG (penaltısız) 1.85 %55
Şut 14 %47
İsabetli şut 4 %41
Kafa şutu 4 %78

Pas

Asist 1 %52
xA 0.52 %67
İsabetli pas 88 %60
Pas isabeti % 65.7 %19
İsabetli uzun top 1 %29
Uzun top isabeti % 33.3 %31
Hat kıran pas 20 %72
Yaratılan fırsat 6 %60
Yaratılan büyük fırsat 1 %40
İsabetli orta 2 %81
Orta isabeti % 40.0 %88

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 46 %81
İkili mücadele % 40.7 %41
Kazanılan hava topu 27 %91
Hava topu % 55.1 %86
Top dokunuşu 275 %69
Ceza sahasında dokunuş 34 %71
Top kaybı 15 %5
Kazanılan faul 12 %74

Savunma

Savunma aksiyonu 18 %81
Top çalma 8 %76
Pas arası 1 %41
Şut bloğu 2 %86
Yapılan faul 12 %12
Top kazanma 14 %64
Son üçlükte top kazanma 6 %86
Geçilme 5 %17
Uzaklaştırma 7 %83
Gol yememe 2 %90
Sahadayken yenen gol 9 %34
Sahadayken rakip xG 10.73 %28

Disiplin

Sarı kart 3 %2
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

71,4 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 51. (168 oyuncu)

Son maç puanları

  • 78 Sevilla
  • 63 Athletic Club
  • 60 Rayo Vallecano
  • 66 Málaga
  • 53 Real Betis
  • Şut 72,9 #41/155
  • Pas 58,2 #153/173
  • Orta 62,3 #63/142
  • On ball attacking 58,5 #145/168
  • Mücadele 74,7 #3/165
  • Bire bir savunma 54,9 #162/164
  • Pozisyon alma 62,0 #60/159
  • Top kontrolü 58,8 #106/173

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Goal, assist Sunday

    Unal scored one goal and assisted once from two shots and one chance created in Sunday's 3-1 victory against Sevilla.

  • Available for Athletic clash

    Unal (ankle) is available for Sunday's La Liga clash against Athletic Club after returning to full training, according to coach Jose Bordalas. "He trained normally and will be there tomorrow."

  • Twists ankle, ends game in pain

    Unal took a very hard tackle to his ankle and was seen limping after Thursday's Conference League loss to Lugano, Sphera Sports Getafe reports.

  • Returns to squad

    Unal (muscle) has been included in Getafe's matchday squad for Monday's La Liga clash against Rayo Vallecano after recovering from the muscular discomfort that kept him sidelined for the previous two matches, according to the club.

  • Should be available for Rayo clash

    Unal (muscle) was spotted participating in Getafe's team training session Sunday and should be available for Monday's La Liga clash against Rayo Vallecano after recovering from muscular discomfort, the club posted.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Getafe Güncel
    08.2026 – devam

    14 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.44
    La Liga 10 2 1 6.60
    Conference League 4 2 0 6.06
  2. AFC Bournemouth
    07.2024 – 08.2026

    41 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.09
    Premier Lig 23 1 0 6.10
    FA Cup 1 0 0 6.07
    2024/2025 6.22
    Premier Lig 17 2 1 6.22
  3. AFC Bournemouth Kiralık
    02.2024 – 06.2024

    17 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.59
    Premier Lig 16 2 2 6.64
    FA Cup 1 0 0 5.82
  4. Getafe
    08.2020 – 02.2024

    109 maç · 36 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.48
    La Liga 3 0 1 6.54
    Copa del Rey 2 0 1 6.40
    2022/2023 7.12
    La Liga 35 14 3 7.08
    Copa del Rey 3 1 2 7.66
    2021/2022 6.88
    La Liga 37 16 1 6.88
    2020/2021 6.51
    La Liga 28 4 2 6.48
    Copa del Rey 1 1 0 7.58
  5. Villarreal
    08.2020 – 08.2020

    0 maç · 0 gol

  6. Real Valladolid Kiralık
    08.2018 – 08.2020

    71 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.36
    La Liga 35 6 2 6.36
    Copa del Rey 2 2 0 –
    2018/2019 6.28
    La Liga 33 6 3 6.28
    Copa del Rey 1 0 0 –
  7. Villarreal
    01.2018 – 06.2018

    21 maç · 4 gol

  8. Levante Kiralık
    10.2017 – 12.2017

    7 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 6.25
    La Liga 7 1 1 6.25
  9. Villarreal
    07.2017 – 10.2017

    10 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 6.28
    La Liga 23 5 2 6.25
    Europa League 5 0 1 6.42
    Copa del Rey 3 0 0 –
  10. FC Twente Kiralık
    07.2016 – 06.2017

    33 maç · 19 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Eredivisie 32 18 3 –
    KNVB Cup 1 1 0 –
  11. NAC Breda Kiralık
    01.2016 – 05.2016

    14 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Eerste Divisie 11 8 0 –
    Eredivisie Qualification 3 0 0 –
  12. Genk Kiralık
    07.2015 – 01.2016

    14 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    First Division A 12 1 0 –
    Belgian Cup 2 1 0 –
  13. Manchester City
    07.2015 – 07.2015

    0 maç · 0 gol

  14. Bursaspor
    07.2013 – 06.2015

    54 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Süper Lig 19 1 0 –
    Turkish Cup 10 0 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    2013/2014
    Süper Lig 16 3 0 –
    Turkish Cup 5 3 0 –
    Europa League 2 0 0 –

Milli Takım

Turkiye 01.2015

34 maç · 3 gol

Turkiye U19 01.2014

6 maç · 6 gol

Turkiye U21 01.2013

10 maç · 2 gol

Turkiye U17 01.2013

9 maç · 8 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.