Eoin Toal adlı futbolcunun menajerliğini Fortitude Sports Management Int üstlenmektedir. Oyuncu Bolton Wanderers formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €800k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Armagh City FC Armagh City FC
17/18
Derry City Derry City
22/23
Bolton Bolton

Reyting

68

STO

Eoin Toal futbolcu profil fotoğrafı

Eoin Toal

Kuzey İrlanda • Stoper visibility35,0B Wikidata Q113662039

HÜC

35

TEK

42

TAK

51

DEF

68

YRT

35

YAŞ

27

Boy: 1,91
Ayak: Sağ
euro €800k
support_agent Temsilci: Fortitude Sports Management Int

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

27

Boy

1,91

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
15.02.1999
Doğum Yeri
Armagh, Kuzey İrlanda
Uyruk
Kuzey İrlanda
Lig
Championship
Forma No
18

info Eoin Toal hakkında

Eoin Toal, 27 yaşında, Kuzey İrlanda uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Eoin Toal, 2022 yılından bu yana Bolton Wanderers forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €800k. Eoin Toal adlı futbolcunun menajerliğini Fortitude Sports Management Int üstlenmektedir. Kariyerinde 3 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında Derry City kulübünden Bolton kulübüne €100k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 8 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,91 m, tercih ettiği ayak sağ.

Eoin Toal menajeri kim?

expand_more

Eoin Toal adlı futbolcunun menajerliğini Fortitude Sports Management Int üstlenmektedir.

Eoin Toal hangi takımda oynuyor?

expand_more

Eoin Toal, şu anda Bolton Wanderers takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Eoin Toal piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Eoin Toal yaklaşık piyasa değeri €800k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Eoin Toal nereli?

expand_more

Eoin Toal, Kuzey İrlanda uyrukludur.

Eoin Toal kaç yaşında?

expand_more

Eoin Toal 27 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
23 Eki 2026
Middlesbrough (E)
Championship
1 - 5 (M) 6.6
17 Eki 2026
Southampton (D)
Championship
0 - 0 (B) 7.3
13 Eki 2026
Wolverhampton (D)
Championship
1 - 3 (G) 7.2
10 Eki 2026
Stoke City (E)
Championship
1 - 2 (M) 6.7
5 Eki 2026
Georgia (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 2
0 - 0 (B) –

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€800k

Model Tahmini

€361k

€289k – €434k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.22

Asist

0 / xA 0.05

Şut

3 / isabetli 1

Pas isabeti

89.5

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%14

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.22 %37
xGOT 0.18 %60
xG (penaltısız) 0.22 %37
Şut 3 %31
İsabetli şut 1 %43
Kafa şutu 2 %33

Pas

Asist 0 %0
xA 0.05 %20
İsabetli pas 281 %44
Pas isabeti % 89.5 %77
İsabetli uzun top 18 %52
Uzun top isabeti % 45.0 %59
Hat kıran pas 44 %44

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %37
Çalım başarısı % 50.0 %45
Kazanılan ikili mücadele 25 %28
İkili mücadele % 58.1 %43
Kazanılan hava topu 11 %17
Hava topu % 47.8 %13
Top dokunuşu 409 %39
Ceza sahasında dokunuş 7 %42
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 3 %29

Savunma

Savunma aksiyonu 65 %46
Top çalma 10 %55
Pas arası 9 %48
Şut bloğu 6 %47
Yapılan faul 4 %57
Top kazanma 18 %32
Geçilme 1 %62
Uzaklaştırma 40 %43
Gol yememe 2 %54
Sahadayken yenen gol 15 %27
Sahadayken rakip xG 15.39 %27

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Bolton Wanderers Güncel
    07.2022 – devam

    155 maç · 13 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.52
    Championship 8 0 0 6.53
    EFL Cup 1 0 0 6.52
    2025/2026 7.25
    League One 39 3 1 7.24
    FA Cup 2 0 0 –
    EFL Trophy 1 0 0 7.84
    2024/2025 6.97
    League One 19 2 2 7.13
    EFL Cup 2 0 0 5.48
    EFL Trophy 1 0 0 –
    2023/2024 7.14
    League One 43 5 0 7.21
    EFL Trophy 4 0 0 –
    FA Cup 3 0 0 6.48
    EFL Cup 1 0 0 6.37
    2022/2023 7.14
    League One 24 3 0 7.14
    EFL Trophy 7 0 0 –
  2. Derry City
    06.2017 – 07.2022

    152 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022 6.99
    Premier Division 20 1 0 6.99
    Conference League 2 0 0 –
    2021
    Premier Division 34 1 0 –
    FAI Cup 1 0 0 –
    2020
    Premier Division 18 0 0 –
    FAI Cup 2 0 0 –
    Europa League 1 1 0 –
    2019
    Premier Division 35 2 0 –
    League Cup 4 0 0 –
    2018
    Premier Division 30 1 0 –
    League Cup 2 0 0 –
    2017
    Premier Division 3 0 0 –
  3. Armagh City FC
    08.2016 – 05.2017

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    League Cup 1 0 0 –
    Irish Cup 1 0 0 –

Milli Takım

Northern Ireland 03.2023

11 maç · 0 gol

Northern Ireland U21 08.2019

10 maç · 0 gol

Northern Ireland U19 10.2017

3 maç · 1 gol

Northern Ireland U17 01.2015

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.