Fuat Bavuk adlı futbolcunun menajerliğini AG Sports Management üstlenmektedir. Oyuncu Gaziantep FK formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €200k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
65
SAN
Fuat Bavuk
HÜC
--
TEK
--
TAK
--
DEF
--
YRT
--
YAŞ
26
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Forvet
Yaş
26
Boy
1,89
Ayak
Sağ
Kişisel Bilgiler
- Doğum Tarihi
- 11.08.2000
- Doğum Yeri
- İstanbul, Türkiye
- Uyruk
- Türkiye
- Lig
- Süper Lig
- Forma No
- 97
info Fuat Bavuk hakkında
Fuat Bavuk, 26 yaşında, Türkiye uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Fuat Bavuk, 2026 yılından bu yana Gaziantep FK forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €200k. Fuat Bavuk adlı futbolcunun menajerliğini AG Sports Management üstlenmektedir. Kariyerinde 19 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Super Lig sezonunda 2 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,89 m, tercih ettiği ayak sağ.
Fuat Bavuk menajeri kim?
expand_more
Fuat Bavuk adlı futbolcunun menajerliğini AG Sports Management üstlenmektedir.
Fuat Bavuk hangi takımda oynuyor?
expand_more
Fuat Bavuk, şu anda Gaziantep FK takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.
Fuat Bavuk piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Fuat Bavuk yaklaşık piyasa değeri €200k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Fuat Bavuk nereli?
expand_more
Fuat Bavuk, Türkiye uyrukludur.
Fuat Bavuk kaç yaşında?
expand_more
Fuat Bavuk 26 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 29 Ağu 2026 |
Çaykur Rizespor
(E)
Trendyol Süper Lig
|
1 - 2 (M) | 6.4 |
| 23 Ağu 2026 |
Eyüpspor
(D)
Trendyol Süper Lig
|
0 - 1 (G) | 6.6 |
| 15 Ağu 2026 |
Alanyaspor
(E)
Trendyol Süper Lig
|
1 - 1 (B) | – |
| 3 Ağu 2026 |
FK IMT Novi Beograd
(D)
Club Friendly Games
|
0 - 3 (G) | – |
| 4 Nis 2026 |
Antalya Kepezspor
(E)
TFF 2. Lig, Beyaz Grup
|
3 - 1 (G) | – |
Piyasa Değeri ve Form
Super Lig 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€200k
Model Tahmini
€475k
€380k – €570k
Sezon Formu
Gol
0
Asist
0 / xA 0.04
Şut
0
Pas isabeti
70.6
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Gaziantep FK Güncel Bonservissiz07.2026 – devam
2 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 6.04Süper Lig 2 0 0 6.04Turkish Cup 1 0 0 – -
Elazığspor02.2025 – 06.2026
46 maç · 27 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025/20262. Lig 31 22 5 –2024/20252. Lig 15 5 0 – -
Van Spor Kulübü08.2024 – 02.2025
22 maç · 5 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/20252. Lig 20 5 0 –Turkish Cup 2 0 0 – -
Yeni Mersin Idmanyurdu09.2023 – 08.2024
36 maç · 13 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/20242. Lig 35 13 0 –Turkish Cup 1 0 0 – -
Iskenderun FK07.2023 – 09.2023
0 maç · 0 gol
-
Kastamonuspor 1966 Kiralık01.2023 – 06.2023
13 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/20232. Lig 13 4 0 – -
Düzyurtspor Kiralık08.2022 – 01.2023
19 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/20232. Lig 18 2 0 –Turkish Cup 1 0 0 – -
Iskenderun FK06.2022 – 08.2022
0 maç · 0 gol
-
Serik Spor Kiralık08.2021 – 05.2022
35 maç · 9 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/20222. Lig 33 4 0 –Turkish Cup 2 5 0 – -
Ümraniyespor07.2021 – 08.2021
0 maç · 0 gol
-
Adıyaman FK Kiralık09.2020 – 06.2021
26 maç · 6 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2020/20213. Lig 25 6 0 –Turkish Cup 1 0 0 – -
Ümraniye Spor Kulübü Under 19 Altyapı01.2020 – 07.2020
3 maç · 3 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/2020U19 Elit B Ligi 3 3 0 – -
Şile Yıldız Spor Kulübü Kiralık08.2019 – 01.2020
17 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/20203. Lig 16 0 0 –Turkish Cup 1 1 0 – -
Ümraniyespor07.2018 – 06.2019
4 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/20191. Lig 3 0 0 –Turkish Cup 1 1 0 – -
Ümraniye Spor Kulübü Under 21 Altyapı Bonservissiz07.2017 – 06.2019
32 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019U21 1. Lig 15 0 0 –2017/2018U21 1. Lig 17 4 0 –U19 Elit B Ligi 17 17 0 –
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!