Georges Mikautadze adlı futbolcunun menajerliğini VV Consulting üstlenmektedir. Oyuncu Villarreal CF formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €40.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2031 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
RFC Seraing RFC Seraing
20/21
Metz Metz
21/22
RFC Seraing RFC Seraing
21/22
Metz Metz
23/24
Ajax Ajax
23/24
Metz Metz
23/24
Ajax Ajax
24/25
Metz Metz
24/25
Lyon Lyon
25/26
Villarreal Villarreal

Reyting

68

SAN

Georges Mikautadze futbolcu profil fotoğrafı

Georges Mikautadze

Gürcistan • Santrafor visibility1,1M Wikidata Q78541955

HÜC

75

TEK

61

TAK

54

DEF

18

YRT

60

YAŞ

26

Boy: 1,76
Ayak: Sağ
euro €40.00m
support_agent Temsilci: VV Consulting

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,76

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
31.10.2000
Doğum Yeri
Lyon, Fransa
Uyruk
Gürcistan / Fransa
Lig
LaLiga
Forma No
9

info Georges Mikautadze hakkında

Georges Mikautadze, 26 yaşında, Gürcistan uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Georges Mikautadze, 2025 yılından bu yana Villarreal CF forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2031 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €40.00m. Georges Mikautadze adlı futbolcunun menajerliğini VV Consulting üstlenmektedir. Kariyerinde 14 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Lyon kulübünden Villarreal kulübüne €31.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 11 maçta 3 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,76 m, tercih ettiği ayak sağ.

Georges Mikautadze menajeri kim?

expand_more

Georges Mikautadze adlı futbolcunun menajerliğini VV Consulting üstlenmektedir.

Georges Mikautadze hangi takımda oynuyor?

expand_more

Georges Mikautadze, şu anda Villarreal CF takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Georges Mikautadze piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Georges Mikautadze yaklaşık piyasa değeri €40.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Georges Mikautadze nereli?

expand_more

Georges Mikautadze, Gürcistan uyrukludur.

Georges Mikautadze kaç yaşında?

expand_more

Georges Mikautadze 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
3 Kas 2026
Paris Saint-Germain (E)
UEFA Champions League
0 - 6 (M) 6.3
30 Eki 2026
Espanyol (E)
LaLiga
0 - 1 (M) 7.4
27 Eki 2026
CD Manacor (D)
Copa del Rey
0 - 5 (G) 6.5
24 Eki 2026
Valencia (D)
LaLiga
1 - 2 (G) 7.6
20 Eki 2026
Liverpool FC (D)
UEFA Champions League
4 - 3 (M) 7.6

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€40.00m

Model Tahmini

€40,5m

€36,4m – €44,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

3 / xG 4.78

Asist

1 / xA 1.84

Şut

25 / isabetli 14

Pas isabeti

86.6

Gol
%66
Asist
%52
Reyting
%64

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 3 %66
xG 4.78 %91
xGOT 4.13 %86
Penaltı golü 1 %86
xG (penaltısız) 3.99 %89
Şut 25 %84
İsabetli şut 14 %91

Pas

Asist 1 %52
xA 1.84 %96
İsabetli pas 161 %82
Pas isabeti % 86.6 %91
İsabetli uzun top 5 %73
Uzun top isabeti % 100.0 %100
Hat kıran pas 30 %86
Yaratılan fırsat 11 %82
Yaratılan büyük fırsat 2 %73
İsabetli orta 1 %61
Orta isabeti % 11.1 %61

Top Hakimiyeti

Çalım 15 %89
Çalım başarısı % 40.5 %55
Kazanılan ikili mücadele 23 %54
İkili mücadele % 35.4 %23
Top dokunuşu 314 %79
Ceza sahasında dokunuş 61 %96
Top kaybı 10 %27
Kazanılan faul 8 %55
Penalties awarded 1 %86

Savunma

Savunma aksiyonu 4 %18
Pas arası 2 %68
Yapılan faul 4 %61
Top kazanma 12 %54
Son üçlükte top kazanma 4 %55
Geçilme 4 %23
Uzaklaştırma 2 %27
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %34
Sahadayken rakip xG 8.69 %34

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

70,4 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 74. (171 oyuncu)

Son maç puanları

  • 73 Espanyol
  • 65 Valencia
  • 75 Elche
  • 73 Real Madrid
  • 66 Levante
  • Şut 73,1 #40/155
  • Pas 65,5 #48/173
  • Orta 64,5 #47/142
  • On ball attacking 69,8 #43/172
  • Mücadele 58,8 #116/168
  • Bire bir savunma 57,4 #156/167
  • Pozisyon alma 59,0 #96/159
  • Top kontrolü 60,3 #84/173

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Three shots and four crosses in 1-0 loss

    Mikautadze recorded three shots (two on goal), four crosses (one accurate) and one corner in Friday's 1-0 loss versus Espanyol.

  • Big goal off bench

    Mikautadze scored one goal to go with one shot (one on goal) and one chance created in Saturday's 2-1 win versus Valencia.

  • Nets on single shot

    Mikautadze scored one goal to go with one shot (one on goal) in Tuesday's 4-3 defeat versus Liverpool.

  • Equalizes on Tuesday

    Mikautadze scored one goal to go with two shots (one on goal) in Tuesday's 3-1 victory over Napoli. In addition, he was given a yellow card in the 33rd minute.

  • Scores as substitute

    Mikautadze scored a goal while taking two shots (both on goal) during Sunday's 3-1 win over Levante.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Villarreal Güncel
    09.2025 – devam

    58 maç · 20 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.92
    La Liga 11 3 1 6.92
    Champions League 4 2 1 7.16
    Copa del Rey 1 0 0 5.97
    2025/2026 6.97
    La Liga 32 13 6 7.13
    Champions League 7 1 0 6.31
    Copa del Rey 3 1 0 6.90
  2. Lyon
    07.2024 – 09.2025

    49 maç · 18 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.63
    Ligue 1 2 1 0 7.63
    2024/2025 6.92
    Ligue 1 34 11 6 6.85
    Europa League 11 4 3 7.03
    Coupe de France 2 2 0 7.55
  3. Metz
    07.2024 – 07.2024

    0 maç · 0 gol

  4. Metz Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    19 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Play-offs 1/2 2 1 0 –
  5. Ajax
    08.2023 – 01.2024

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.28
    Eredivisie 6 0 0 6.27
    Europa League 2 0 0 6.03
    KNVB Cup 1 0 0 6.91
  6. Metz
    07.2022 – 08.2023

    43 maç · 26 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.38
    Ligue 1 20 13 4 7.38
    2022/2023 7.38
    Ligue 2 37 23 8 7.50
    Coupe de France 3 1 0 5.98
  7. RFC Seraing Kiralık
    08.2021 – 06.2022

    33 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.59
    First Division A 28 9 1 6.59
    Belgian Cup 3 4 1 –
    Play-offs 1/2 2 1 0 –
  8. Metz
    07.2021 – 08.2021

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Ligue 1 1 0 0 –
  9. RFC Seraing Kiralık
    07.2020 – 06.2021

    24 maç · 22 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    First Division B 21 19 2 –
    Play-offs 1/2 2 3 1 –
    Belgian Cup 1 0 0 –
  10. Metz
    12.2019 – 06.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Ligue 1 1 0 0 –
  11. Metz B
    07.2019 – 06.2020

    18 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National 3 18 8 0 –
  12. Metz B
    01.2018 – 06.2018

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    National 3 6 1 0 –

Milli Takım

Georgia 03.2021

47 maç · 23 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.