Ivan Mesík adlı futbolcunun menajerliğini SEG - Sports Entertainment Group üstlenmektedir. Oyuncu Charlton Athletic formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

18/19
Spartak Trnava Spartak Trnava
19/20
Nordsjaelland Nordsjaelland
21/22
Stabæk Stabæk
21/22
Nordsjaelland Nordsjaelland
21/22
Odd Odd
22/23
Nordsjaelland Nordsjaelland
22/23
Pescara Pescara
24/25
Heracles Heracles
26/27
Charlton Charlton

Reyting

67

STO

Ivan Mesík futbolcu profil fotoğrafı

Ivan Mesík

Slovakya • Stoper visibility32,4B Wikidata Q65658901

HÜC

38

TEK

44

TAK

54

DEF

63

YRT

42

YAŞ

25

Boy: 1,87
Ayak: Sol
euro €600k
support_agent Temsilci: SEG - Sports Entertainment Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

25

Boy

1,87

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
01.06.2001
Doğum Yeri
Banská Bystrica, Slovakya
Uyruk
Slovakya
Lig
Championship
Forma No
18

info Ivan Mesík hakkında

Ivan Mesík, 25 yaşında, Slovakya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Ivan Mesík, 2026 yılından bu yana Charlton Athletic forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Ivan Mesík adlı futbolcunun menajerliğini SEG - Sports Entertainment Group üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Pescara kulübünden Heracles kulübüne €250k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 11 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sol.

Ivan Mesík menajeri kim?

expand_more

Ivan Mesík adlı futbolcunun menajerliğini SEG - Sports Entertainment Group üstlenmektedir.

Ivan Mesík hangi takımda oynuyor?

expand_more

Ivan Mesík, şu anda Charlton Athletic takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Ivan Mesík piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Ivan Mesík yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Ivan Mesík nereli?

expand_more

Ivan Mesík, Slovakya uyrukludur.

Ivan Mesík kaç yaşında?

expand_more

Ivan Mesík 25 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
3 Kas 2026
Bolton Wanderers (E)
Championship
0 - 1 (M) –
31 Eki 2026
Middlesbrough (D)
Championship
3 - 0 (M) –
24 Eki 2026
Norwich City (E)
Championship
1 - 3 (M) 6.1
17 Eki 2026
Watford (D)
Championship
2 - 0 (M) 6.8
13 Eki 2026
Burnley (D)
Championship
2 - 2 (B) 8.3

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€648k

€519k – €778k

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.51

Asist

0 / xA 0.80

Şut

6 / isabetli 1

Pas isabeti

64.5

Gol
%73
Asist
%0
Reyting
%25

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %73
xG 0.51 %75
xGOT 0.06 %54
xG (penaltısız) 0.51 %76
Şut 6 %67
İsabetli şut 1 %42

Pas

Asist 0 %0
xA 0.80 %69
İsabetli pas 107 %31
Pas isabeti % 64.5 %5
İsabetli uzun top 6 %34
Uzun top isabeti % 19.4 %10
Hat kıran pas 25 %26
Yaratılan fırsat 8 %64
İsabetli orta 5 %63
Orta isabeti % 50.0 %95

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %56
Çalım başarısı % 42.9 %48
Kazanılan ikili mücadele 41 %69
İkili mücadele % 53.9 %45
Kazanılan hava topu 7 %45
Hava topu % 33.3 %16
Top dokunuşu 331 %37
Ceza sahasında dokunuş 22 %93
Top kaybı 1 %75
Kazanılan faul 11 %82

Savunma

Savunma aksiyonu 49 %59
Top çalma 20 %76
Pas arası 4 %27
Şut bloğu 2 %39
Yapılan faul 10 %14
Top kazanma 24 %51
Geçilme 6 %21
Uzaklaştırma 23 %65
Gol yememe 3 %89
Sahadayken yenen gol 10 %46
Sahadayken rakip xG 11.75 %39

Disiplin

Sarı kart 2 %12
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Charlton Athletic Güncel
    06.2026 – devam

    13 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.41
    Championship 11 1 0 6.56
    EFL Cup 2 0 0 5.59
  2. Heracles
    06.2024 – 06.2026

    71 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.42
    Eredivisie 30 2 0 6.33
    KNVB Cup 3 0 1 7.42
    2024/2025 6.74
    Eredivisie 33 1 0 6.68
    KNVB Cup 5 0 0 7.18
  3. Pescara
    01.2023 – 06.2024

    47 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Serie C 33 0 0 –
    Coppa Italia 1 0 0 –
    2022/2023
    Serie C 13 0 0 –
  4. Nordsjælland
    01.2023 – 01.2023

    0 maç · 0 gol

  5. Odds Ballklubb 2
    04.2022 – 01.2023

    12 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022
    2. divisjon 12 0 0 –
  6. Odds Ballklubb Kiralık
    03.2022 – 12.2022

    11 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022 6.40
    Eliteserien 10 0 0 6.40
    2021/2022
    Norgesmesterskapet 1 0 0 –
  7. Nordsjælland
    01.2022 – 03.2022

    0 maç · 0 gol

  8. Stabæk Kiralık
    09.2021 – 12.2021

    13 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021 6.56
    Eliteserien 12 1 0 6.56
    Norgesmesterskapet 1 0 0 –
  9. Nordsjælland
    01.2020 – 08.2021

    38 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.41
    Superligaen 27 0 1 6.41
    2019/2020 6.26
    Superligaen 11 0 1 6.26
  10. Spartak Trnava
    01.2018 – 01.2020

    22 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    1. liga 16 1 0 –
    Europa League 3 0 0 –
    Cup 2 0 0 –
    2018/2019
    1. liga 1 0 0 –

Milli Takım

Slovakia 06.2022

5 maç · 0 gol

Slovakia U19 11.2019

3 maç · 0 gol

Slovakia U21 09.2019

16 maç · 1 gol

Slovakia Under 18 05.2019

1 maç · 0 gol

Slovakia U17 10.2017

5 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.