John Egan adlı futbolcunun menajerliğini Stephen Hunt Management üstlenmektedir. Oyuncu Hull City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Bradford Bradford
12/13
Sunderland Sunderland
13/14
Southend United Southend United
13/14
Sunderland Sunderland
14/15
Gillingham Gillingham
16/17
Brentford Brentford
18/19
Sheffield Utd Sheffield Utd
24/25
Kulüpsüz Kulüpsüz
24/25
Burnley Burnley
24/25
Hull City Hull City

Reyting

69

STO

John Egan futbolcu profil fotoğrafı

John Egan

İrlanda • Stoper visibility70,7B Wikidata Q150332

HÜC

35

TEK

40

TAK

60

DEF

75

YRT

35

YAŞ

33

Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €1.50m
support_agent Temsilci: Stephen Hunt Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

33

Boy

1,85

Ayak

Sağ

info John Egan hakkında

John Egan, 33 yaşında, İrlanda uyruklu bir Stoper oyuncusudur. John Egan, 2025 yılından bu yana Hull City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. John Egan adlı futbolcunun menajerliğini Stephen Hunt Management üstlenmektedir. Kariyerinde 16 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2018 yılında Brentford kulübünden Sheffield Utd kulübüne €4.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

John Egan menajeri kim?

expand_more

John Egan adlı futbolcunun menajerliğini Stephen Hunt Management üstlenmektedir.

John Egan hangi takımda oynuyor?

expand_more

John Egan, şu anda Hull City takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

John Egan piyasa değeri ne kadar?

expand_more

John Egan yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

John Egan nereli?

expand_more

John Egan, İrlanda uyrukludur.

John Egan kaç yaşında?

expand_more

John Egan 33 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Everton (E)
Premier League
2 - 2 (B) 6.3
4 Eki 2026
Israel (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
1 - 1 (B) –
1 Eki 2026
Austria (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
2 - 2 (B) 6.3
27 Eyl 2026
Israel (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
0 - 3 (G) –
24 Eyl 2026
Kosovo (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
1 - 0 (M) 7.1

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.50m

Model Tahmini

€1,1m

€846k – €1,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.09

Asist

0 / xA 0.17

Şut

4 / isabetli 1

Pas isabeti

79.6

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%50

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.09 %36
xGOT 0.02 %56
xG (penaltısız) 0.09 %36
Şut 4 %71
İsabetli şut 1 %56
Kafa şutu 1 %38

Fiziksel

Azami hız (km/s) 30.3 %5
Kat edilen mesafe (m) 57203.7 %68
Koşu mesafesi (m) 7090.0 %50
Sprint mesafesi (m) 428.9 %38
Sprint sayısı 23 %33

Pas

Asist 0 %0
xA 0.17 %70
İsabetli pas 117 %33
Pas isabeti % 79.6 %12
İsabetli uzun top 8 %45
Uzun top isabeti % 50.0 %53
Hat kıran pas 15 %17
Yaratılan fırsat 1 %33

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 19 %52
İkili mücadele % 52.8 %30
Kazanılan hava topu 10 %48
Hava topu % 47.6 %18
Top dokunuşu 231 %41
Ceza sahasında dokunuş 4 %38
Top kaybı 2 %6
Kazanılan faul 1 %20

Savunma

Savunma aksiyonu 65 %92
Top çalma 9 %82
Pas arası 7 %70
Şut bloğu 7 %85
Yapılan faul 3 %44
Top kazanma 14 %52
Geçilme 1 %52
Uzaklaştırma 42 %89
Gol yememe 3 %100
Sahadayken yenen gol 6 %38
Sahadayken rakip xG 8.94 %15

Disiplin

Sarı kart 1 %18
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

63,3 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 38. (158 oyuncu)

Son maç puanları

  • 72 Everton
  • 70 Newcastle United
  • 65 Chelsea
  • 71 Aston Villa
  • 82 Coventry City
  • Pas 70,1 #38/157
  • Bire bir savunma 60,0 #117/151
  • Hava topu 67,4 #48/147
  • Pozisyon alma 81,0 #6/152
  • Blok 63,5 #99/152
  • Uzaklaştırma 78,9 #6/140
  • İkili mücadele 59,7 #101/138
  • Top kapma 72,9 #27/150
  • Top kontrolü 70,3 #41/156

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • 10 clearances in 90 minutes

    Egan generated two shots (zero on goal) in Saturday's 2-2 draw against Chelsea. In addition, he was given a yellow card in the 50th minute.

  • Starting in return

    Egan (ankle) is in the starting XI for Saturday's clash against Chelsea.

  • Available to play Saturday

    Egan (ankle) will be available for Saturday's game against Chelsea, according to manager Sergej Jakirovic. "Egan is OK, everything is good."

  • Picks up lower leg issue

    Egan picked up a lower leg issue following a collision during Tuesday's Carabao Cup defeat to Sunderland, according to coach Sergej Jakirovic, per Hull Live. "Yeah, he had a blast with an opponent player and I think everything is good there but we will see"

  • Strong display in another shutout

    Egan had three tackles (zero won), one clearance and two interceptions in Saturday's 0-0 draw against Aston Villa.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Hull City Güncel
    02.2025 – devam

    66 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.73
    Premier Lig 6 0 0 6.81
    EFL Cup 1 0 0 6.31
    2025/2026 6.87
    Championship 45 3 0 6.91
    FA Cup 2 0 0 5.99
    EFL Cup 1 0 0 6.94
    2024/2025 6.65
    Championship 11 0 0 6.65
  2. Burnley
    09.2024 – 02.2025

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.65
    Championship 7 0 0 6.65
    FA Cup 1 0 0 –
  3. Sheffield United
    07.2018 – 06.2024

    223 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.35
    Premier Lig 6 0 0 6.10
    EFL Cup 1 0 0 7.85
    2022/2023 7.21
    Championship 45 2 1 7.22
    FA Cup 5 1 0 7.29
    EFL Cup 1 0 0 6.66
    2021/2022 7.03
    Championship 48 2 2 7.03
    2020/2021 6.45
    Premier Lig 31 0 1 6.42
    FA Cup 3 0 0 6.79
    2019/2020 6.78
    Premier Lig 36 2 0 6.79
    FA Cup 2 0 0 6.65
    2018/2019 6.88
    Championship 44 1 1 6.88
    EFL Cup 1 0 0 –
  4. Brentford Bonservissiz
    07.2016 – 07.2018

    71 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 6.89
    Championship 33 2 1 6.89
    EFL Cup 1 1 0 –
    2016/2017 6.98
    Championship 34 4 1 7.07
    FA Cup 2 0 0 5.52
    EFL Cup 1 0 0 –
  5. Gillingham Bonservissiz
    07.2014 – 07.2016

    92 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    League One 36 6 4 –
    EFL Cup 2 0 0 –
    EFL Trophy 1 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 –
    2014/2015
    League One 45 4 0 –
    EFL Trophy 4 1 0 –
    EFL Cup 2 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 –
  6. Southend United Kiralık
    02.2014 – 06.2014

    15 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    League Two 15 1 0 –
  7. Bradford City Kiralık
    11.2012 – 11.2012

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2012/2013
    League Two 4 0 0 –
  8. Sunderland
    05.2012 – 10.2012

    0 maç · 0 gol

  9. Sheffield United Kiralık
    03.2012 – 05.2012

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    League One 1 0 0 –
  10. Sunderland
    02.2012 – 03.2012

    0 maç · 0 gol

  11. Crystal Palace Kiralık
    01.2012 – 02.2012

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    Championship 1 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 –
  12. Sunderland
    11.2011 – 01.2012

    0 maç · 0 gol

  13. Sunderland Reserves
    07.2011 – 12.2011

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

Ireland 03.2017

40 maç · 3 gol

Ireland U21 06.2012

5 maç · 0 gol

Ireland U19 08.2009

10 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.