John McAtee adlı futbolcunun menajerliğini YMU Management Ltd. üstlenmektedir. Oyuncu Bolton Wanderers formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €400k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
66
FOR
John McAtee
HÜC
55
TEK
50
TAK
44
DEF
41
YRT
48
YAŞ
27
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Forvet
Yaş
27
Boy
1,80
Ayak
Sağ
Kişisel Bilgiler
- Doğum Tarihi
- 23.07.1999
- Doğum Yeri
- Manchester, İngiltere
- Uyruk
- İngiltere
- Lig
- Championship
- Forma No
- 45
info John McAtee hakkında
John McAtee, 27 yaşında, İngiltere uyruklu bir Forvet Arkası oyuncusudur. John McAtee, 2024 yılından bu yana Bolton Wanderers forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €400k. John McAtee adlı futbolcunun menajerliğini YMU Management Ltd. üstlenmektedir. Kariyerinde 20 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Championship sezonunda 6 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.
John McAtee menajeri kim?
expand_more
John McAtee adlı futbolcunun menajerliğini YMU Management Ltd. üstlenmektedir.
John McAtee hangi takımda oynuyor?
expand_more
John McAtee, şu anda Bolton Wanderers takımında Forvet Arkası pozisyonunda forma giymektedir.
John McAtee piyasa değeri ne kadar?
expand_more
John McAtee yaklaşık piyasa değeri €400k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
John McAtee nereli?
expand_more
John McAtee, İngiltere uyrukludur.
John McAtee kaç yaşında?
expand_more
John McAtee 27 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 20 Eki 2026 |
Wigan Athletic U21
(D)
U21 Professional Development League
|
1 - 3 (G) | – |
| 20 Eyl 2026 |
Norwich City
(D)
Championship
|
3 - 4 (G) | – |
| 12 Eyl 2026 |
Cardiff City
(E)
Championship
|
1 - 0 (G) | – |
| 8 Eyl 2026 |
West Ham United
(E)
Championship
|
2 - 3 (M) | 6.5 |
| 5 Eyl 2026 |
Millwall
(D)
Championship
|
4 - 0 (M) | 6.2 |
Piyasa Değeri ve Form
Championship 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€400k
Model Tahmini
€335k
€268k – €402k
Sezon Formu
Gol
0 / xG 0.84
Asist
1 / xA 0.10
Şut
8 / isabetli 3
Pas isabeti
76.0
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Bolton Wanderers Under 21 Güncel Altyapı10.2026 – devam
1 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027Premier League Cup 1 1 0 – -
Bolton Wanderers Güncel08.2024 – devam
94 maç · 16 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 6.54Championship 6 0 1 6.60EFL Cup 1 0 0 6.182025/2026 6.66League One 26 2 2 6.60EFL Trophy 5 2 1 7.09EFL Cup 1 0 0 6.222024/2025 6.85League One 45 11 3 6.82EFL Trophy 6 1 0 –EFL Cup 3 0 2 7.31FA Cup 1 0 0 – -
Luton Town07.2024 – 08.2024
0 maç · 0 gol
-
Barnsley Kiralık08.2023 – 06.2024
45 maç · 15 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 7.03League One 42 12 5 7.00FA Cup 2 2 1 7.85EFL Trophy 1 1 0 – -
Luton Town07.2023 – 08.2023
0 maç · 0 gol
-
Grimsby Town Kiralık08.2022 – 06.2023
30 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023 6.84FA Cup 4 0 0 6.84EFL Trophy 1 0 0 – -
Luton Town08.2022 – 08.2022
0 maç · 0 gol
-
Grimsby Town Bonservissiz07.2021 – 08.2022
40 maç · 16 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023 6.91League Two 26 4 4 6.912021/2022National League 39 16 0 – -
Scunthorpe United Bonservissiz07.2019 – 06.2021
58 maç · 5 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2020/2021 6.43League Two 30 1 2 6.43EFL Trophy 1 0 0 –FA Cup 1 1 0 –2019/2020 6.83League Two 19 3 2 6.83EFL Trophy 6 0 0 –EFL Cup 1 0 0 – -
Curzon Kiralık12.2018 – 06.2019
19 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019National North & South 19 1 0 – -
Shrewsbury Town11.2018 – 12.2018
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019EFL Trophy 1 0 0 – -
AFC Telford United Kiralık09.2018 – 11.2018
2 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019National North & South 2 0 0 – -
Ashton United Kiralık08.2018 – 09.2018
9 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019National North & South 9 1 0 – -
Shrewsbury Town07.2018 – 08.2018
0 maç · 0 gol
-
AFC Telford United Kiralık02.2018 – 06.2018
7 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2017/2018National North & South 7 1 0 – -
Shrewsbury Town04.2017 – 02.2018
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2016/2017League One 1 0 0 –
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!