Josh Windass adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Oyuncu Wrexham AFC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Kulüpsüz Kulüpsüz
12/13
Harrogate R. Harrogate R.
13/14
Accrington Accrington
16/17
Rangers Rangers
18/19
Wigan Wigan
19/20
Sheff Wed Sheff Wed
19/20
Wigan Wigan
20/21
Sheff Wed Sheff Wed
25/26
Wrexham Wrexham

Reyting

69

ON

Josh Windass futbolcu profil fotoğrafı

Josh Windass

İngiltere • On Numara visibility48,3B Wikidata Q16236656

HÜC

65

TEK

55

TAK

43

DEF

32

YRT

51

YAŞ

32

Boy: 1,75
Ayak: Sağ
euro €1.00m
support_agent Temsilci: CAA Stellar

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

32

Boy

1,75

Ayak

Sağ

info Josh Windass hakkında

Josh Windass, 32 yaşında, İngiltere uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Josh Windass, 2025 yılından bu yana Wrexham AFC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.00m. Josh Windass adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2018 yılında Rangers kulübünden Wigan kulübüne €2.80m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 6 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,75 m, tercih ettiği ayak sağ.

Josh Windass menajeri kim?

expand_more

Josh Windass adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir.

Josh Windass hangi takımda oynuyor?

expand_more

Josh Windass, şu anda Wrexham AFC takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Josh Windass piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Josh Windass yaklaşık piyasa değeri €1.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Josh Windass nereli?

expand_more

Josh Windass, İngiltere uyrukludur.

Josh Windass kaç yaşında?

expand_more

Josh Windass 32 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Derby County (D)
Championship
1 - 1 (B) 6.6
19 Eyl 2026
Southampton (E)
Championship
2 - 1 (G) 7.0
11 Eyl 2026
West Ham United (D)
Championship
6 - 0 (M) –
8 Eyl 2026
Burnley (E)
Championship
1 - 1 (B) 6.9
5 Eyl 2026
Swansea City (D)
Championship
0 - 0 (B) 6.3

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.00m

Model Tahmini

€886k

€709k – €1,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.69

Asist

1 / xA 0.49

Şut

7 / isabetli 1

Pas isabeti

74.1

Gol
%0
Asist
%48
Reyting
%22

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.69 %48
xGOT 0.06 %18
xG (penaltısız) 0.69 %51
Şut 7 %41
İsabetli şut 1 %14
Kafa şutu 1 %59

Pas

Asist 1 %48
xA 0.49 %42
İsabetli pas 80 %45
Pas isabeti % 74.1 %18
İsabetli uzun top 4 %59
Uzun top isabeti % 33.3 %34
Yaratılan fırsat 4 %28
İsabetli orta 1 %26
Orta isabeti % 14.3 %36

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %10
Çalım başarısı % 33.3 %30
Kazanılan ikili mücadele 5 %5
İkili mücadele % 33.3 %8
Kazanılan hava topu 1 %15
Hava topu % 33.3 %45
Top dokunuşu 136 %31
Ceza sahasında dokunuş 8 %22
Top kaybı 2 %76
Kazanılan faul 2 %15

Savunma

Savunma aksiyonu 1 %1
Top çalma 1 %4
Yapılan faul 2 %71
Top kazanma 12 %37
Geçilme 2 %51
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %70
Sahadayken rakip xG 3.55 %76

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Wrexham Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    52 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.53
    Championship 6 0 1 6.53
    2025/2026 7.00
    Championship 41 16 5 7.00
    FA Cup 3 1 1 7.37
    EFL Cup 2 0 0 6.46
  2. Sheffield Wednesday
    09.2020 – 07.2025

    173 maç · 50 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.00
    Championship 44 13 5 7.03
    EFL Cup 2 0 0 6.38
    FA Cup 1 0 1 –
    2023/2024 6.94
    Championship 25 6 2 6.93
    EFL Cup 2 0 0 6.84
    FA Cup 1 1 0 7.52
    2022/2023 7.25
    League One 37 12 7 7.24
    FA Cup 4 3 0 7.30
    EFL Cup 1 1 0 7.75
    2021/2022 6.96
    League One 11 4 2 6.96
    EFL Trophy 1 0 0 –
    2020/2021 6.61
    Championship 41 9 5 6.63
    EFL Cup 2 1 0 –
    FA Cup 1 0 0 6.20
  3. Sheffield Wednesday Kiralık
    01.2020 – 07.2020

    9 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.39
    Championship 9 3 0 6.39
  4. Wigan Athletic
    08.2018 – 01.2020

    56 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.33
    Championship 15 4 0 6.39
    FA Cup 1 0 0 5.55
    2018/2019 6.33
    Championship 39 5 2 6.33
    FA Cup 1 0 0 6.53
  5. Rangers
    07.2016 – 08.2018

    73 maç · 19 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Europa League 4 0 0 –
    Premiership 1 0 0 –
    2017/2018
    Premiership 33 13 6 –
    Scottish Cup 4 5 0 –
    League Cup 3 0 0 –
    Europa League 1 0 0 –
    2016/2017
    Premiership 21 0 5 –
    League Cup 4 1 0 –
    Scottish Cup 2 0 0 –
  6. Accrington Stanley
    07.2013 – 06.2016

    86 maç · 23 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    League Two 32 16 5 –
    FA Cup 2 1 2 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2014/2015
    League Two 35 6 3 –
    FA Cup 3 0 0 –
    EFL Trophy 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2013/2014
    League Two 10 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.