Leandro Trossard adlı futbolcunun menajerliğini Fokus - by DHSE and Cracksman üstlenmektedir. Oyuncu Beşiktaş JK formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €18.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Genk Genk
13/14
Westerlo Westerlo
13/14
Genk Genk
14/15
Lommel United Lommel United
14/15
Genk Genk
15/16
OH Leuven OH Leuven
15/16
Genk Genk
19/20
Brighton Brighton
22/23
Arsenal Arsenal
26/27
Beşiktaş Beşiktaş

Reyting

73

SOL

Leandro Trossard futbolcu profil fotoğrafı

Leandro Trossard

Belçika • Sol Kanat visibility847,0B Wikidata Q6509762

HÜC

70

TEK

63

TAK

51

DEF

33

YRT

70

YAŞ

31

Boy: 1,72
Ayak: Sağ
euro €18.00m
support_agent Temsilci: Fokus - by DHSE and Cracksman

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

31

Boy

1,72

Ayak

Sağ

info Leandro Trossard hakkında

Leandro Trossard, 31 yaşında, Belçika uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Leandro Trossard, 2026 yılından bu yana Beşiktaş JK forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €18.00m. Leandro Trossard adlı futbolcunun menajerliğini Fokus - by DHSE and Cracksman üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Brighton kulübünden Arsenal kulübüne €24.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 6 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,72 m, tercih ettiği ayak sağ.

Leandro Trossard menajeri kim?

expand_more

Leandro Trossard adlı futbolcunun menajerliğini Fokus - by DHSE and Cracksman üstlenmektedir.

Leandro Trossard hangi takımda oynuyor?

expand_more

Leandro Trossard, şu anda Beşiktaş JK takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Leandro Trossard piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Leandro Trossard yaklaşık piyasa değeri €18.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Leandro Trossard nereli?

expand_more

Leandro Trossard, Belçika uyrukludur.

Leandro Trossard kaç yaşında?

expand_more

Leandro Trossard 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Kocaelispor (E)
Trendyol Süper Lig
2 - 1 (G) 7.2
5 Eki 2026
France (D)
UEFA Nations League, League A, Gr. 1
4 - 1 (M) –
2 Eki 2026
Türkiye (E)
UEFA Nations League, League A, Gr. 1
3 - 0 (G) 6.5
11 Eyl 2026
Erzurumspor FK (E)
Trendyol Süper Lig
3 - 0 (G) 8.4
5 Eyl 2026
Fenerbahçe (D)
Trendyol Süper Lig
1 - 2 (G) 7.1

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€18.00m

Model Tahmini

€19,0m

€17,1m – €20,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 1.57

Asist

1 / xA 1.42

Şut

21 / isabetli 6

Pas isabeti

80.3

Gol
%53
Asist
%61
Reyting
%87

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %53
xG 1.57 %88
xGOT 1.33 %83
xG (penaltısız) 1.57 %90
Şut 21 %94
İsabetli şut 6 %88

Pas

Asist 1 %61
xA 1.42 %90
İsabetli pas 191 %90
Pas isabeti % 80.3 %39
İsabetli uzun top 15 %92
Uzun top isabeti % 65.2 %58
Hat kıran pas 6 %45
Yaratılan fırsat 7 %61
Yaratılan büyük fırsat 3 %82
İsabetli orta 1 %28
Orta isabeti % 12.5 %35

Top Hakimiyeti

Çalım 10 %87
Çalım başarısı % 50.0 %45
Kazanılan ikili mücadele 23 %73
İkili mücadele % 43.4 %40
Top dokunuşu 343 %89
Ceza sahasında dokunuş 37 %94
Top kaybı 12 %2
Kazanılan faul 11 %82

Savunma

Savunma aksiyonu 8 %56
Top çalma 2 %21
Pas arası 4 %85
Yapılan faul 5 %30
Top kazanma 22 %79
Son üçlükte top kazanma 4 %85
Geçilme 2 %43
Uzaklaştırma 2 %46
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 4 %49
Sahadayken rakip xG 3.71 %61

Disiplin

Sarı kart 2 %1
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Beşiktaş Güncel
    07.2026 – devam

    8 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.35
    Super Lig 6 1 1 7.35
    Europa League 2 0 0 –
  2. Arsenal
    01.2023 – 07.2026

    174 maç · 36 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.03
    Premier Lig 31 6 6 7.12
    Champions League 11 1 4 7.20
    EFL Cup 6 1 0 6.40
    FA Cup 2 0 0 6.72
    2024/2025 6.94
    Premier Lig 38 8 7 7.07
    Champions League 14 2 2 6.66
    EFL Cup 3 0 0 6.95
    FA Cup 1 0 0 6.17
    2023/2024 7.00
    Premier Lig 34 12 1 7.01
    Champions League 9 4 1 7.04
    Community Shield 1 1 0 –
    FA Cup 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 6.40
    2022/2023 7.04
    Premier Lig 20 1 10 7.13
    FA Cup 1 0 0 6.35
    Europa League 1 0 0 6.12
  3. Brighton & Hove Albion
    06.2019 – 01.2023

    121 maç · 25 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.08
    Premier Lig 16 7 2 7.13
    EFL Cup 1 0 0 6.44
    2021/2022 7.08
    Premier Lig 34 8 3 7.09
    FA Cup 1 0 0 6.79
    2020/2021 6.80
    Premier Lig 35 5 5 6.82
    FA Cup 2 0 0 6.61
    EFL Cup 1 0 0 –
    2019/2020 6.48
    Premier Lig 31 5 3 6.48
  4. Genk
    07.2016 – 06.2019

    118 maç · 39 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 7.49
    First Division A 34 14 7 7.40
    Europa League 11 8 2 7.79
    Cup 2 0 1 –
    2017/2018
    First Division A 16 7 2 –
    Cup 2 1 1 –
    UEFA Europa League Play-offs 1 0 1 –
    2016/2017 6.86
    First Division A 25 3 2 6.84
    Europa League 16 3 1 6.90
    UEFA Europa League Play-offs 6 3 1 –
    Cup 5 0 0 –
  5. OH Leuven Kiralık
    07.2015 – 06.2016

    31 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    First Division A 30 8 6 –
    Cup 1 1 0 –
  6. Lommel Kiralık
    07.2014 – 06.2015

    42 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    First Division B 33 16 0 –
    Play-offs 1/2 6 1 1 –
    Cup 3 0 0 –
  7. Westerlo Kiralık
    07.2013 – 06.2014

    21 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    First Division B 17 3 0 –
    Cup 4 2 0 –
  8. Lommel Kiralık
    01.2013 – 06.2013

    12 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2012/2013
    First Division B 12 7 0 –
  9. Genk
    07.2011 – 01.2013

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2012/2013
    Cup 1 0 0 –
    2011/2012
    First Division A 1 0 0 –

Milli Takım

Belgium 09.2018

59 maç · 14 gol

Belgium U21 01.2016

1 maç · 0 gol

Belgium U19 01.2013

2 maç · 0 gol

Belgium U17 09.2010

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.