Luca Koleosho adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Oyuncu Paris FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €10.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2031 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
Espanyol U18 Espanyol U18
21/22
Espanyol U19 Espanyol U19
22/23
Espanyol B Espanyol B
23/24
Burnley Burnley
25/26
Espanyol Espanyol
25/26
Burnley Burnley
25/26
Paris FC Paris FC
25/26
Burnley Burnley
26/27
Paris FC Paris FC

Reyting

70

SAĞ

Luca Koleosho futbolcu profil fotoğrafı

Luca Koleosho

İtalya • Sağ Kanat visibility319,0B Wikidata Q112130343

HÜC

60

TEK

53

TAK

47

DEF

42

YRT

61

YAŞ

22

Boy: 1,75
Ayak: Sağ
euro €10.00m
support_agent Temsilci: CAA Stellar

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

22

Boy

1,75

Ayak

Sağ

info Luca Koleosho hakkında

Luca Koleosho, 22 yaşında, İtalya uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Luca Koleosho, 2026 yılından bu yana Paris FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2031 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €10.00m. Luca Koleosho adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Burnley kulübünden Paris FC kulübüne €14.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 5 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,75 m, tercih ettiği ayak sağ.

Luca Koleosho menajeri kim?

expand_more

Luca Koleosho adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir.

Luca Koleosho hangi takımda oynuyor?

expand_more

Luca Koleosho, şu anda Paris FC takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Luca Koleosho piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Luca Koleosho yaklaşık piyasa değeri €10.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Luca Koleosho nereli?

expand_more

Luca Koleosho, İtalya uyrukludur.

Luca Koleosho kaç yaşında?

expand_more

Luca Koleosho 22 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Lorient (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.5
5 Eki 2026
Poland U21 (E)
U21 EURO, Qualification, Group E
6 - 2 (G) 9.5
1 Eki 2026
Armenia U21 (D)
U21 EURO, Qualification, Group E
0 - 1 (G) 7.0
19 Eyl 2026
RC Strasbourg (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 6.8
12 Eyl 2026
Olympique Lyonnais (E)
Ligue 1
0 - 0 (B) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€10.00m

Model Tahmini

€9,1m

€7,7m – €10,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.81

Asist

1 / xA 0.67

Şut

12 / isabetli 3

Pas isabeti

78.6

Gol
%0
Asist
%60
Reyting
%39

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.81 %65
xGOT 0.40 %44
xG (penaltısız) 0.81 %66
Şut 12 %82
İsabetli şut 3 %58
Kafa şutu 1 %62

Pas

Asist 1 %60
xA 0.67 %65
İsabetli pas 103 %65
Pas isabeti % 78.6 %27
İsabetli uzun top 6 %73
Uzun top isabeti % 85.7 %87
Hat kıran pas 12 %94
Yaratılan fırsat 5 %56
Yaratılan büyük fırsat 1 %40
İsabetli orta 1 %34
Orta isabeti % 10.0 %39

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %61
Çalım başarısı % 41.7 %40
Kazanılan ikili mücadele 16 %58
İkili mücadele % 32.7 %8
Kazanılan hava topu 1 %36
Hava topu % 14.3 %38
Top dokunuşu 206 %69
Ceza sahasında dokunuş 22 %83
Top kaybı 10 %8
Kazanılan faul 3 %32

Savunma

Savunma aksiyonu 10 %66
Top çalma 7 %78
Pas arası 2 %43
Yapılan faul 8 %5
Top kazanma 15 %70
Son üçlükte top kazanma 4 %71
Geçilme 2 %40
Uzaklaştırma 1 %30
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 4 %38
Sahadayken rakip xG 2.55 %79

Disiplin

Sarı kart 1 %6
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

62,2 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 50. (133 oyuncu)

Son maç puanları

  • 74 Strasbourg
  • 54 Olympique Lyonnais
  • 62 Olympique Marseille
  • 64 Troyes
  • Orta 64,8 #28/97
  • Pas 61,4 #58/133
  • Dribbling 60,1 #54/113
  • Top taşıma 53,5 #100/110
  • Baskıya dayanıklılık 59,4 #108/124
  • Şut 61,6 #78/114
  • Top kontrolü 59,6 #76/133
  • Baskı altında orta 68,2 #19/96
  • Baskı altında şut 56,9 #93/107
  • Hava topu 58,6 #91/123
  • İkili mücadele 62,5 #59/118

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Provides assist for opener

    Koleosho assisted once to go with four shots (one on goal), one cross (zero accurate) and two chances created in Sunday's 3-2 win over Marseille.

  • Back available for Marseille clash

    Koleosho (undisclosed) is back and will be in the group for Sunday's clash against Marseille, according to coach Liam Rosenior, per L'Equipe.

  • Injured in opener, ruled out vs Nice

    Koleosho (undisclosed) suffered an injury in the season opener against Troyes and is ruled out for Sunday's clash against Nice, according to coach Liam Rosenior, per Le Parisien.

  • Signs with Paris FC through 2031

    Koleosho signed a permanent contract with Paris FC through 2031 after departing Burnley, the club announced.

  • Delivers late assist

    Koleosho assisted once to go with one shot (zero on goal) and one chance created in Sunday's 2-1 win over Paris Saint-Germain.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Paris FC Güncel
    07.2026 – devam

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.76
    Ligue 1 5 0 1 6.76
  2. Burnley
    07.2026 – 07.2026

    0 maç · 0 gol

  3. Paris FC Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    18 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.61
    Ligue 1 16 3 1 6.72
    Coupe de France 2 0 0 5.78
  4. Espanyol Kiralık
    08.2025 – 01.2026

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.84
    La Liga 3 0 0 6.43
    Copa del Rey 2 0 0 7.46
  5. Burnley
    07.2023 – 08.2025

    45 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.74
    Championship 28 2 0 6.74
    FA Cup 2 0 0 6.85
    2023/2024 6.53
    Premier Lig 15 1 1 6.53
  6. Espanyol
    05.2022 – 07.2023

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.74
    La Liga 4 1 0 6.96
    Copa del Rey 1 0 0 5.87
    2021/2022
    La Liga 1 0 0 –
  7. Espanyol B
    01.2022 – 07.2023

    14 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Segunda División RFEF 12 2 0 –
    2021/2022
    Segunda División RFEF 2 0 0 –

Milli Takım

Italy 05.2026

2 maç · 0 gol

Italy U21 11.2023

14 maç · 5 gol

Italy U19 03.2023

7 maç · 0 gol

Canada 05.2022

0 maç · 0 gol

United States Under 15 04.2019

4 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.