Mark McGuinness adlı futbolcunun menajerliğini Unique Sports Group üstlenmektedir. Oyuncu Sheffield United formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €7.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Arsenal U18 Arsenal U18
19/20
Arsenal U23 Arsenal U23
20/21
Ipswich Ipswich
20/21
Arsenal U23 Arsenal U23
21/22
Cardiff Cardiff
22/23
Sheff Wed Sheff Wed
22/23
Cardiff Cardiff
24/25
Luton Luton
25/26
Sheffield Utd Sheffield Utd

Reyting

69

STO

Mark McGuinness futbolcu profil fotoğrafı

Mark McGuinness

İrlanda • Stoper visibility197,0B Wikidata Q105658239

HÜC

37

TEK

43

TAK

58

DEF

68

YRT

37

YAŞ

25

Boy: 1,94
Ayak: Sağ
euro €7.00m
support_agent Temsilci: Unique Sports Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

25

Boy

1,94

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
05.01.2001
Doğum Yeri
Slough, İngiltere
Uyruk
İrlanda / İngiltere
Lig
Championship
Forma No
25

info Mark McGuinness hakkında

Mark McGuinness, 25 yaşında, İrlanda uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Mark McGuinness, 2025 yılından bu yana Sheffield United forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €7.00m. Mark McGuinness adlı futbolcunun menajerliğini Unique Sports Group üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Cardiff kulübünden Luton kulübüne €11.70m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 11 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,94 m, tercih ettiği ayak sağ.

Mark McGuinness menajeri kim?

expand_more

Mark McGuinness adlı futbolcunun menajerliğini Unique Sports Group üstlenmektedir.

Mark McGuinness hangi takımda oynuyor?

expand_more

Mark McGuinness, şu anda Sheffield United takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Mark McGuinness piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Mark McGuinness yaklaşık piyasa değeri €7.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Mark McGuinness nereli?

expand_more

Mark McGuinness, İrlanda uyrukludur.

Mark McGuinness kaç yaşında?

expand_more

Mark McGuinness 25 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Charlton Athletic (D)
Championship
2 - 1 (M) 6.4
3 Kas 2026
Preston North End (D)
Championship
2 - 3 (G) 6.8
30 Eki 2026
Wrexham (E)
Championship
1 - 0 (G) 7.0
17 Eki 2026
Bristol City (D)
Championship
0 - 1 (G) 7.1
14 Eki 2026
Portsmouth (D)
Championship
3 - 2 (M) 7.0

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€7.00m

Model Tahmini

€6,9m

€5,8m – €7,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.50

Asist

0 / xA 0.03

Şut

4

Pas isabeti

79.7

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%25

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.50 %56
xG (penaltısız) 0.50 %56
Şut 4 %46
Kafa şutu 3 %49

Pas

Asist 0 %0
xA 0.03 %9
İsabetli pas 184 %20
Pas isabeti % 79.7 %26
İsabetli uzun top 6 %12
Uzun top isabeti % 37.5 %38
Hat kıran pas 26 %20
Yaratılan fırsat 1 %24

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 46 %61
İkili mücadele % 54.8 %27
Kazanılan hava topu 30 %66
Hava topu % 52.6 %27
Top dokunuşu 344 %26
Ceza sahasında dokunuş 13 %65
Top kaybı 1 %41
Kazanılan faul 7 %59

Savunma

Savunma aksiyonu 79 %54
Top çalma 9 %41
Pas arası 9 %45
Şut bloğu 7 %49
Yapılan faul 6 %44
Top kazanma 13 %20
Geçilme 4 %24
Uzaklaştırma 54 %57
Gol yememe 2 %51
Sahadayken yenen gol 10 %59
Sahadayken rakip xG 11.80 %53

Disiplin

Sarı kart 1 %43
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Sheffield United Güncel
    09.2025 – devam

    40 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.79
    Championship 11 0 0 6.62
    EFL Cup 3 1 0 7.42
    2025/2026 6.90
    Championship 25 1 0 6.88
    FA Cup 1 0 1 7.65
  2. Luton Town
    08.2024 – 09.2025

    51 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.88
    League One 6 0 0 6.91
    EFL Cup 1 0 0 6.74
    2024/2025 6.93
    Championship 43 3 3 6.94
    FA Cup 1 0 0 6.67
  3. Cardiff City
    01.2023 – 08.2024

    51 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.91
    EFL Cup 1 1 0 7.91
    2023/2024 6.73
    Championship 30 2 0 6.75
    EFL Cup 1 0 0 6.36
    2022/2023 7.03
    Championship 19 0 0 7.03
  4. Sheffield Wednesday Kiralık
    08.2022 – 01.2023

    24 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.13
    League One 17 1 0 7.22
    FA Cup 3 0 0 7.00
    EFL Trophy 2 0 0 –
    EFL Cup 2 0 0 6.62
  5. Cardiff City Bonservissiz
    07.2021 – 08.2022

    35 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.69
    Championship 34 3 0 6.72
    FA Cup 1 0 0 5.76
  6. Arsenal
    06.2021 – 06.2021

    0 maç · 0 gol

  7. Ipswich Town Kiralık
    09.2020 – 05.2021

    25 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.96
    League One 24 1 0 7.00
    FA Cup 1 0 0 6.20
  8. Arsenal
    08.2020 – 08.2020

    0 maç · 0 gol

  9. Arsenal U21 Altyapı
    08.2019 – 09.2020

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    EFL Trophy 1 0 0 –
    2019/2020
    EFL Trophy 1 0 0 –
  10. Arsenal U23 Altyapı
    07.2019 – 09.2020

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Premier League 2 1 0 0 –
    2019/2020
    Premier League 2 3 0 0 –
    Premier League International Cup 1 0 0 –
  11. Arsenal U19 Altyapı
    07.2016 – 09.2020

    0 maç · 0 gol

  12. Arsenal U18 Altyapı
    07.2016 – 08.2019

    25 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    U18 Premier League 18 3 0 –
    FA Youth Cup 3 0 0 –
    2017/2018
    U18 Premier League 3 0 0 –
    2016/2017
    U18 Premier League 1 0 0 –

Milli Takım

Ireland 10.2024

2 maç · 0 gol

Ireland U21 11.2020

9 maç · 1 gol

Ireland U19 03.2019

10 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.