Martin Adeline adlı futbolcunun menajerliğini FAIR SPORT MNG üstlenmektedir. Oyuncu Hamburger SV formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €8.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

18/19
PSG U17 PSG U17
20/21
Reims U19 Reims U19
21/22
Reims B Reims B
22/23
Reims Reims
22/23
Rodez AF Rodez AF
22/23
Reims Reims
23/24
FC Annecy FC Annecy
23/24
Reims Reims
24/25
Troyes Troyes
26/27
Hamburg Hamburg

Reyting

--

ON

Martin Adeline futbolcu profil fotoğrafı

Martin Adeline

Fransa • On Numara visibility407,5B
Boy: 1,81
Ayak: Sağ
euro €8.00m
support_agent Temsilci: FAIR SPORT MNG

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

22

Boy

1,81

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
02.12.2003
Doğum Yeri
Épernay, Fransa
Uyruk
Fransa
Lig
Bundesliga
Forma No
5

info Martin Adeline hakkında

Martin Adeline, 22 yaşında, Fransa uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Martin Adeline, 2026 yılından bu yana Hamburger SV forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €8.00m. Martin Adeline adlı futbolcunun menajerliğini FAIR SPORT MNG üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Troyes kulübünden Hamburg kulübüne €4.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 8 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,81 m, tercih ettiği ayak sağ.

Martin Adeline menajeri kim?

expand_more

Martin Adeline adlı futbolcunun menajerliğini FAIR SPORT MNG üstlenmektedir.

Martin Adeline hangi takımda oynuyor?

expand_more

Martin Adeline, şu anda Hamburger SV takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Martin Adeline piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Martin Adeline yaklaşık piyasa değeri €8.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Martin Adeline nereli?

expand_more

Martin Adeline, Fransa uyrukludur.

Martin Adeline kaç yaşında?

expand_more

Martin Adeline 22 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€8.00m

Model Tahmini

€10,2m

€9,2m – €11,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.52

Şut

0

Pas isabeti

80.0

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%50

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.52 %38
İsabetli pas 160 %85
Pas isabeti % 80.0 %63
İsabetli uzun top 4 %63
Uzun top isabeti % 66.7 %71
Hat kıran pas 27 %76
Yaratılan fırsat 4 %26
Yaratılan büyük fırsat 1 %28
İsabetli orta 1 %37
Orta isabeti % 11.1 %38

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %38
Çalım başarısı % 50.0 %43
Kazanılan ikili mücadele 32 %81
İkili mücadele % 50.0 %74
Kazanılan hava topu 10 %93
Hava topu % 47.6 %68
Top dokunuşu 283 %69
Ceza sahasında dokunuş 7 %18
Top kaybı 4 %56
Kazanılan faul 1 %7

Savunma

Savunma aksiyonu 30 %94
Top çalma 17 %96
Pas arası 5 %85
Yapılan faul 10 %10
Top kazanma 35 %94
Son üçlükte top kazanma 5 %79
Geçilme 3 %44
Uzaklaştırma 8 %91
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 12 %13
Sahadayken rakip xG 10.33 %31

Disiplin

Sarı kart 1 %7
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

61,3 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 82. (137 oyuncu)

Son maç puanları

  • 62 Eintracht Frankfurt
  • 73 Paderborn
  • 58 VfB Stuttgart
  • 66 TSG Hoffenheim
  • 60 FC Köln
  • Pas 64,0 #33/135
  • Orta 56,0 #105/107
  • On ball attacking 63,0 #64/134
  • Mücadele 67,8 #10/132
  • Bire bir savunma 63,9 #47/130
  • Pozisyon alma 73,5 #3/125
  • Top kontrolü 58,8 #85/138

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Signs with Hamburger

    Adeline has completed a transfer to Hamburger from Troyes, according to his new club.

  • Creative heartbeat

    Adeline ends an outstanding promotion-winning season as one of Troyes's most important players, recording 10 goals and 11 assists across 32 Ligue 2 appearances to finish as the squad's top contributor with 21 direct goal involvements.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Hamburger SV Güncel
    07.2026 – devam

    10 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.96
    Bundesliga 8 0 0 6.92
    DFB Pokal 2 0 0 7.12
  2. Troyes
    08.2024 – 07.2026

    63 maç · 13 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.48
    Ligue 2 32 10 10 7.44
    Coupe de France 4 1 1 7.84
    2024/2025 6.66
    Ligue 2 23 1 2 6.69
    Coupe de France 4 1 0 6.53
  3. Reims
    07.2024 – 08.2024

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.30
    Ligue 1 1 0 0 6.30
  4. Annecy FC Kiralık
    08.2023 – 06.2024

    23 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.01
    Ligue 2 22 2 2 7.01
    Coupe de France 1 0 0 –
  5. Reims
    07.2023 – 08.2023

    0 maç · 0 gol

  6. Rodez Kiralık
    01.2023 – 06.2023

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.62
    Ligue 2 7 0 0 6.52
    Coupe de France 1 0 0 7.38
  7. Reims
    12.2021 – 01.2023

    17 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.56
    Ligue 1 5 0 0 6.24
    Coupe de France 2 3 1 7.38
    2021/2022 6.50
    Ligue 1 8 0 0 6.61
    Coupe de France 2 1 0 6.08
  8. Reims B
    07.2020 – 01.2023

    22 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 2 7 0 0 –
    2021/2022
    National 2 14 1 0 –
    2020/2021
    National 2 1 0 0 –
  9. Paris Saint Germain U19 Altyapı
    07.2019 – 06.2020

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

France U20 03.2023

3 maç · 0 gol

France U19 09.2021

10 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.