Massimo Pessina adlı futbolcunun menajerliğini BC Group üstlenmektedir. Oyuncu Bologna FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
Bologna Alt. Bologna Alt.
22/23
Bologna U17 Bologna U17
23/24
Bologna U19 Bologna U19
25/26
Bologna Bologna

Reyting

70

KAL

Massimo Pessina futbolcu profil fotoğrafı

Massimo Pessina

İtalya • Kaleci visibility83,5B Wikidata Q126326580

HÜC

--

TEK

--

TAK

--

DEF

--

YRT

--

YAŞ

18

Boy: 1,88
Ayak: Sağ
euro €4.50m
support_agent Temsilci: BC Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Kaleci

Yaş

18

Boy

1,88

Ayak

Sağ

info Massimo Pessina hakkında

Massimo Pessina, 18 yaşında, İtalya uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Massimo Pessina, 2025 yılından bu yana Bologna FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.50m. Massimo Pessina adlı futbolcunun menajerliğini BC Group üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Serie A sezonunda 2 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,88 m, tercih ettiği ayak sağ.

Massimo Pessina menajeri kim?

expand_more

Massimo Pessina adlı futbolcunun menajerliğini BC Group üstlenmektedir.

Massimo Pessina hangi takımda oynuyor?

expand_more

Massimo Pessina, şu anda Bologna FC takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Massimo Pessina piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Massimo Pessina yaklaşık piyasa değeri €4.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Massimo Pessina nereli?

expand_more

Massimo Pessina, İtalya uyrukludur.

Massimo Pessina kaç yaşında?

expand_more

Massimo Pessina 18 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Lecce (D)
Serie A
1 - 2 (G) 6.8
19 Eyl 2026
Torino (E)
Serie A
1 - 1 (B) –
13 Eyl 2026
SSC Napoli (D)
Serie A
1 - 0 (M) 6.6
6 Eyl 2026
Sassuolo (E)
Serie A
2 - 2 (B) –
31 Ağu 2026
Atalanta (D)
Serie A
1 - 0 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

Serie A 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.50m

Model Tahmini

€3,9m

€3,1m – €4,7m

20252026

Sezon Formu

Kurtarış

7 / % 77.8

Gol yememe

0

Yenen gol

2 / önlenen 0.01

Pas isabeti

64.5

Reyting
%30

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 7 %19
Kurtarış % 77.8 %74
Yenen gol 2 %85
Önlenen gol 0.01 %44
Gol yememe 0 %0
Gole yol açan hata 1 %0
Havada çıkan top 2 %26

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 40 %11
Pas isabeti % 64.5 %26
İsabetli uzun top 17 %22
Uzun top isabeti % 44.7 %78
xA 0.00 %15

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Serie A 2026/2027.

59,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 15. (27 oyuncu)

Son maç puanları

  • 60 Napoli
  • Pas 59,3 #24/27
  • Kurtarış 61,4 #12/27
  • Topu çelme 59,3 #9/26
  • Kalede yer tutma 56,6 #25/27
  • Mücadele 57,0 #22/23

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Four saves in win

    Pessina made four saves and allowed one goal in Sunday's 2-1 win versus Lecce.

  • Concedes once Sunday

    Pessina recorded three saves and allowed one goal in Sunday's 1-0 loss versus Napoli.

  • Concedes two goals against Napoli

    Pessina made three saves and allowed two goals in Monday's 3-2 victory against Napoli.

  • Two saves in 0-0 draw

    Pessina registered two saves and secured a clean sheet in Sunday's 0-0 draw against Cagliari.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Bologna Güncel
    08.2024 – devam

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.50
    Serie A 2 0 0 6.50
    2025/2026 7.47
    Serie A 4 0 0 7.47
  2. Bologna U20 Altyapı
    07.2024 – 12.2025

    22 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Campionato Primavera 1 22 0 0 –
  3. Bologna U19 Güncel Altyapı
    07.2023 – devam

    15 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    UEFA Youth League 6 0 0 –
    2023/2024
    Campionato Primavera 1 9 0 0 –

Milli Takım

Italy 09.2026

0 maç · 0 gol

Italy U19 03.2026

7 maç · 0 gol

Italy Under 18 08.2024

2 maç · 0 gol

Italy U17 10.2023

7 maç · 0 gol

Italy Under 16 04.2022

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.