Michy Batshuayi adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir. Oyuncu Abha Club formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
64
SAN
Michy Batshuayi
HÜC
--
TEK
--
TAK
--
DEF
--
YRT
--
YAŞ
33
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Forvet
Yaş
33
Boy
1,85
Ayak
Sağ
info Michy Batshuayi hakkında
Michy Batshuayi, 33 yaşında, Belçika uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Michy Batshuayi, 2026 yılından bu yana Abha Club forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Michy Batshuayi adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir. Kariyerinde 18 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2016 yılında Marsilya kulübünden Chelsea kulübüne €39.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Saudi Pro League sezonunda 6 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.
Michy Batshuayi menajeri kim?
expand_more
Michy Batshuayi adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir.
Michy Batshuayi hangi takımda oynuyor?
expand_more
Michy Batshuayi, şu anda Abha Club takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.
Michy Batshuayi piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Michy Batshuayi yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Michy Batshuayi nereli?
expand_more
Michy Batshuayi, Belçika uyrukludur.
Michy Batshuayi kaç yaşında?
expand_more
Michy Batshuayi 33 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 13 Eyl 2026 |
Diriyah
(D)
Saudi Pro League
|
0 - 0 (B) | 5.9 |
| 9 Eyl 2026 |
Al-Nassr
(D)
Saudi Pro League
|
2 - 1 (M) | 6.9 |
| 4 Eyl 2026 |
Al-Ettifaq
(E)
Saudi Pro League
|
0 - 1 (M) | 6.4 |
| 28 Ağu 2026 |
Al-Fayha
(D)
Saudi Pro League
|
3 - 2 (M) | 6.9 |
| 25 Ağu 2026 |
Al-Khaleej
(E)
Saudi Pro League
|
1 - 1 (B) | 6.3 |
Piyasa Değeri ve Form
Saudi Pro League 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€2.00m
Model Tahmini
€1,5m
€1,2m – €1,8m
Sezon Formu
Gol
1 / xG 2.20
Asist
0 / xA 0.06
Şut
15 / isabetli 4
Pas isabeti
76.8
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Abha Güncel08.2026 – devam
6 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 6.62Suudi Pro Lig 6 1 0 6.62 -
Eintracht Frankfurt02.2025 – 08.2026
21 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025/2026 6.20Bundesliga 6 1 0 6.23DFB Pokal 2 0 0 6.18Champions League 2 0 0 6.162024/2025 6.45Bundesliga 10 3 0 6.48Europa League 1 0 0 6.18 -
Galatasaray Bonservissiz07.2024 – 02.2025
30 maç · 7 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.62Super Lig 18 5 2 6.82Europa League 8 0 0 6.18Champions League 2 2 0 –Turkish Cup 1 0 0 –Super Cup 1 0 0 – -
Fenerbahçe09.2022 – 06.2024
75 maç · 44 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 7.07Super Lig 27 12 1 6.76Conference League 13 6 1 7.26Turkish Cup 3 6 0 9.092022/2023 7.22Super Lig 19 12 1 7.16Europa League 8 3 0 6.68Turkish Cup 5 5 1 8.35 -
Chelsea07.2022 – 09.2022
0 maç · 0 gol
-
Beşiktaş Kiralık08.2021 – 06.2022
42 maç · 14 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022 7.07Super Lig 33 14 3 7.16Champions League 5 0 0 6.52Turkish Cup 3 0 0 –Super Cup 1 0 0 – -
Chelsea07.2021 – 08.2021
0 maç · 0 gol
-
Crystal Palace Kiralık09.2020 – 06.2021
20 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2020/2021 6.22Premier Lig 18 2 1 6.24FA Cup 1 0 0 5.89EFL Cup 1 0 0 – -
Chelsea07.2019 – 08.2020
24 maç · 6 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/2020 6.30Premier Lig 16 1 1 6.19Champions League 4 1 0 6.25FA Cup 2 1 0 7.34EFL Cup 2 3 1 – -
Chelsea U23 Altyapı07.2019 – 12.2019
1 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/2020Premier League 2 1 2 1 – -
Crystal Palace Kiralık01.2019 – 06.2019
13 maç · 6 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019 6.64Premier Lig 11 5 0 6.67FA Cup 2 1 0 6.50 -
Valencia Kiralık08.2018 – 01.2019
23 maç · 3 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019 6.00La Liga 15 1 0 5.85Champions League 5 1 0 6.46Copa del Rey 3 1 0 – -
Chelsea07.2018 – 08.2018
0 maç · 0 gol
-
Borussia Dortmund Kiralık01.2018 – 06.2018
14 maç · 9 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2017/2018 6.82Bundesliga 10 7 1 6.94Europa League 4 2 0 6.54 -
Chelsea U21 Altyapı07.2017 – 12.2017
1 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2017/2018EFL Trophy 1 2 1 – -
Chelsea07.2016 – 01.2018
53 maç · 19 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2017/2018 6.58Premier Lig 12 2 1 6.25EFL Cup 5 3 0 –Champions League 4 2 0 6.84FA Cup 3 3 0 7.58Community Shield 1 0 0 –2016/2017 7.02Premier Lig 20 5 1 6.85FA Cup 5 2 2 7.73EFL Cup 3 2 0 – -
Chelsea U23 Altyapı07.2016 – 06.2017
1 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2016/2017Premier League 2 1 2 0 – -
Marseille07.2014 – 06.2016
78 maç · 33 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2015/2016 6.80Ligue 1 36 17 9 6.80Europa League 7 4 0 –Coupe de France 5 2 0 –Coupe de la Ligue 2 0 0 –2014/2015 6.38Ligue 1 26 9 0 6.38Coupe de France 1 0 0 –Coupe de la Ligue 1 1 0 – -
Standard Liège02.2011 – 06.2014
120 maç · 44 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2013/2014First Division A 38 21 4 –Europa League 10 2 0 –Cup 1 0 0 –2012/2013First Division A 34 12 4 –Cup 2 0 0 –2011/2012First Division A 23 6 0 –Europa League 7 1 0 –Cup 2 2 0 –Champions League 1 0 0 –2010/2011First Division A 2 0 0 –
Milli Takım
55 maç · 27 gol
9 maç · 7 gol
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!