Patrick Cutrone adlı futbolcunun menajerliğini P&P Sport Management S.A.M. üstlenmektedir. Oyuncu AC Monza formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
Valencia Valencia
20/21
Wolves Wolves
21/22
Empoli Empoli
21/22
Wolves Wolves
22/23
Como Como
25/26
Parma Parma
25/26
Como Como
25/26
Monza Monza
25/26
Como Como
26/27
Monza Monza

Reyting

70

SAN

Patrick Cutrone futbolcu profil fotoğrafı

Patrick Cutrone

İtalya • Santrafor visibility162,9B Wikidata Q28377792

HÜC

64

TEK

48

TAK

48

DEF

31

YRT

51

YAŞ

28

Boy: 1,83
Ayak: Sağ
euro €4.00m
support_agent Temsilci: P&P Sport Management S.A.M.

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

28

Boy

1,83

Ayak

Sağ

info Patrick Cutrone hakkında

Patrick Cutrone, 28 yaşında, İtalya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Patrick Cutrone, 2026 yılından bu yana AC Monza forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.00m. Patrick Cutrone adlı futbolcunun menajerliğini P&P Sport Management S.A.M. üstlenmektedir. Kariyerinde 16 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında Milan kulübünden Wolves kulübüne €18.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie A sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak sağ.

Patrick Cutrone menajeri kim?

expand_more

Patrick Cutrone adlı futbolcunun menajerliğini P&P Sport Management S.A.M. üstlenmektedir.

Patrick Cutrone hangi takımda oynuyor?

expand_more

Patrick Cutrone, şu anda AC Monza takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Patrick Cutrone piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Patrick Cutrone yaklaşık piyasa değeri €4.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Patrick Cutrone nereli?

expand_more

Patrick Cutrone, İtalya uyrukludur.

Patrick Cutrone kaç yaşında?

expand_more

Patrick Cutrone 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Lazio (D)
Serie A
3 - 1 (M) –
3 Eki 2026
Stade Brestois (D)
Club Friendly Games
2 - 2 (B) –
18 Eyl 2026
Sassuolo (E)
Serie A
2 - 1 (G) 6.5
13 Eyl 2026
Lecce (D)
Serie A
3 - 2 (M) 6.3
1 Eyl 2026
Torino (D)
Coppa Italia
0 - 1 (G) 6.5

Piyasa Değeri ve Form

Serie A 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.00m

Model Tahmini

€3,9m

€3,1m – €4,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.65

Asist

0 / xA 0.47

Şut

5 / isabetli 1

Pas isabeti

70.2

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%30

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.65 %64
xGOT 0.05 %25
xG (penaltısız) 0.65 %64
Şut 5 %40
İsabetli şut 1 %19
Kafa şutu 1 %64

Pas

Asist 0 %0
xA 0.47 %66
İsabetli pas 33 %18
Pas isabeti % 70.2 %7
Yaratılan fırsat 4 %48
Yaratılan büyük fırsat 1 %47
İsabetli orta 2 %59
Orta isabeti % 28.6 %62

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %22
Çalım başarısı % 66.7 %74
Kazanılan ikili mücadele 11 %40
İkili mücadele % 52.4 %70
Kazanılan hava topu 3 %74
Hava topu % 60.0 %81
Top dokunuşu 82 %21
Ceza sahasında dokunuş 12 %53
Top kaybı 3 %47
Kazanılan faul 3 %37

Savunma

Savunma aksiyonu 4 %29
Top çalma 3 %40
Yapılan faul 4 %22
Top kazanma 12 %60
Son üçlükte top kazanma 2 %53
Uzaklaştırma 1 %34
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %44
Sahadayken rakip xG 2.14 %74

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Serie A 2026/2027.

67,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 69. (134 oyuncu)

Son maç puanları

  • 61 Sassuolo
  • 71 Lecce
  • 66 Udinese
  • 70 Inter
  • Orta 70,0 #8/96
  • Pas 58,5 #102/133
  • Dribbling 68,8 #27/104
  • Top taşıma 54,7 #87/113
  • Baskıya dayanıklılık 66,9 #55/128
  • Şut 67,4 #45/117
  • Top kontrolü 57,7 #110/134
  • Baskı altında orta 73,8 #8/93
  • Baskı altında şut 68,8 #39/113
  • Hava topu 62,3 #53/127
  • İkili mücadele 61,8 #50/121

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Makes sub appearances versus Lecce

    Cutrone (thigh) generated two shots (one on goal), one tackle (one won) and one cross (one accurate) in 26 minutes in Sunday's 3-2 defeat to Lecce.

  • Option for Lecce bout

    Cutrone "has quickly solved his minor physical issues," coach Ivan Juric stated.

  • Dealing with small problem

    Cutrone "has a minor issue, and we hope he'll be back versus Lecce already," coach Ivan Juric stated.

  • Late scratch for Parma game

    Cutrone isn't on Monza's game-day squad list to face Monza on Sunday.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Monza Güncel
    06.2026 – devam

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.92
    Serie A 4 0 0 6.56
    Coppa Italia 2 0 2 7.66
  2. Monza Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    20 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.90
    Serie B 20 6 3 6.90
  3. Parma Kiralık
    08.2025 – 01.2026

    17 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.29
    Serie A 15 1 0 6.33
    Coppa Italia 2 0 0 6.02
  4. Como
    08.2022 – 08.2025

    102 maç · 31 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.64
    Serie A 33 7 4 6.64
    Coppa Italia 1 1 0 6.82
    2023/2024 7.27
    Serie B 32 14 4 7.32
    Coppa Italia 1 0 0 5.88
    2022/2023 6.80
    Serie B 35 9 2 6.80
  5. Wolverhampton Wanderers
    07.2022 – 08.2022

    0 maç · 0 gol

  6. Empoli Kiralık
    08.2021 – 06.2022

    31 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.50
    Serie A 28 3 0 6.44
    Coppa Italia 3 0 0 7.07
  7. Wolverhampton Wanderers
    07.2021 – 08.2021

    0 maç · 0 gol

  8. Valencia Kiralık
    01.2021 – 06.2021

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 5.99
    La Liga 7 0 0 5.99
  9. Wolverhampton Wanderers
    01.2021 – 01.2021

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 5.96
    Premier Lig 2 0 0 5.93
    FA Cup 2 0 0 5.99
  10. Fiorentina Kiralık
    01.2020 – 01.2021

    34 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 5.91
    Serie A 11 0 0 5.91
    Coppa Italia 2 0 1 –
    2019/2020 6.28
    Serie A 19 4 1 6.28
    Coppa Italia 2 1 0 –
  11. Wolverhampton Wanderers
    07.2019 – 01.2020

    24 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.09
    Premier Lig 12 2 0 6.06
    Europa League 10 0 0 6.14
    EFL Cup 2 1 1 –
  12. Milan
    07.2015 – 07.2019

    90 maç · 27 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.18
    Serie A 34 3 2 6.03
    Europa League 5 4 0 7.26
    Coppa Italia 3 2 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
    2017/2018 6.63
    Serie A 28 10 2 6.55
    Europa League 13 6 1 6.83
    Coppa Italia 5 2 0 –
    2016/2017
    Serie A 1 0 0 –

Milli Takım

Italy 03.2018

1 maç · 0 gol

Italy U21 10.2017

13 maç · 7 gol

Italy U19 01.2016

10 maç · 2 gol

Italy U17 01.2014

10 maç · 8 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.