Ramiz Harakaté adlı futbolcunun menajerliğini Kayzen Eyes üstlenmektedir. Oyuncu LASK formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
Briochin B Briochin B
22/23
C'Chartres C'Chartres
23/24
Racing CFF Racing CFF
24/25
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
25/26
Grazer AK Grazer AK

Reyting

69

SAN

Ramiz Harakaté futbolcu profil fotoğrafı

Ramiz Harakaté

Fransa • Santrafor visibility64,2B Wikidata Q128797073

HÜC

69

TEK

69

TAK

40

DEF

27

YRT

54

YAŞ

24

Boy: 1,80
Ayak: Sol
euro €1.50m
support_agent Temsilci: Kayzen Eyes

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

24

Boy

1,80

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
13.07.2002
Doğum Yeri
Toulouse, Fransa
Uyruk
Fransa
Lig
Bundesliga
Forma No
22

info Ramiz Harakaté hakkında

Ramiz Harakaté, 24 yaşında, Fransa uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Ramiz Harakaté şu anda LASK forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. Ramiz Harakaté adlı futbolcunun menajerliğini Kayzen Eyes üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor. 2025/2026 Bundesliga sezonunda 10 maçta 4 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sol.

Ramiz Harakaté menajeri kim?

expand_more

Ramiz Harakaté adlı futbolcunun menajerliğini Kayzen Eyes üstlenmektedir.

Ramiz Harakaté hangi takımda oynuyor?

expand_more

Ramiz Harakaté, şu anda LASK takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Ramiz Harakaté piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Ramiz Harakaté yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Ramiz Harakaté nereli?

expand_more

Ramiz Harakaté, Fransa uyrukludur.

Ramiz Harakaté kaç yaşında?

expand_more

Ramiz Harakaté 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
21 Mar 2026
WSG Tirol (D)
Austrian Bundesliga, Relegation Round
1 - 5 (G) 7.6
14 Mar 2026
Wolfsberger AC (E)
Austrian Bundesliga, Relegation Round
2 - 0 (G) 6
8 Mar 2026
WSG Tirol (D)
Austrian Bundesliga
2 - 0 (M) 6.2
1 Mar 2026
SV Ried (E)
Austrian Bundesliga
2 - 1 (G) 7.4
21 Şub 2026
TSV Hartberg (D)
Austrian Bundesliga
1 - 0 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.50m

Model Tahmini

€840k

€672k – €1,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

4 / xG 3.10

Asist

1 / xA 0.52

Şut

26 / isabetli 12

Pas isabeti

60.9

Gol
%83
Asist
%56
Reyting
%61

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 4 %83
xG 3.10 %78
xGOT 2.83 %72
Penaltı golü 1 %72
xG (penaltısız) 2.31 %72
Şut 26 %89
İsabetli şut 12 %100

Pas

Asist 1 %56
xA 0.52 %44
İsabetli pas 78 %78
Pas isabeti % 60.9 %33
İsabetli uzun top 1 %17
Uzun top isabeti % 14.3 %17
Yaratılan fırsat 5 %61
Yaratılan büyük fırsat 1 %50
İsabetli orta 4 %89
Orta isabeti % 22.2 %67

Top Hakimiyeti

Çalım 7 %89
Çalım başarısı % 30.4 %28
Kazanılan ikili mücadele 30 %56
İkili mücadele % 28.8 %11
Kazanılan hava topu 5 %39
Hava topu % 14.7 %11
Top dokunuşu 290 %83
Ceza sahasında dokunuş 37 %78
Top kaybı 19 %0
Kazanılan faul 13 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 7 %17
Top çalma 5 %72
Pas arası 1 %22
Yapılan faul 9 %17
Top kazanma 20 %78
Son üçlükte top kazanma 4 %67
Geçilme 1 %39
Uzaklaştırma 1 %6
Gol yememe 1 %78
Sahadayken yenen gol 8 %17
Sahadayken rakip xG 10.01 %17

Disiplin

Sarı kart 2 %0
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. LASK Güncel
    06.2026 – devam

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027
    Cup 1 0 0 –
  2. Grazer AK
    06.2025 – 06.2026

    31 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.89
    Bundesliga 30 11 4 6.89
    Cup 1 0 0 –
  3. SKN St. Pölten
    08.2024 – 06.2025

    30 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    2. Liga 29 7 6 –
    Cup 1 0 0 –
  4. Racing Club de France Bonservissiz
    07.2023 – 07.2024

    22 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    National 2 18 5 0 –
    Coupe de France 4 1 0 –
  5. C' Chartres Football Bonservissiz
    01.2023 – 07.2023

    14 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 2 14 1 0 –
  6. Stade Briochin
    08.2021 – 01.2023

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    National 1 1 0 0 –
  7. Stade Briochin II
    07.2021 – 01.2023

    36 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 3 11 3 0 –
    2021/2022
    National 3 25 4 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.