Randal Kolo Muani adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir. Oyuncu Juventus formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €30.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2031 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Nantes Nantes
19/20
US Boulogne US Boulogne
19/20
Nantes Nantes
22/23
Frankfurt Frankfurt
23/24
PSG PSG
24/25
Juventus Juventus
24/25
PSG PSG
25/26
Tottenham Tottenham
25/26
PSG PSG
26/27
Juventus Juventus

Reyting

66

SAN

Randal Kolo Muani futbolcu profil fotoğrafı

Randal Kolo Muani

Fransa • Santrafor visibility576,3B Wikidata Q59655998

HÜC

62

TEK

45

TAK

41

DEF

22

YRT

56

YAŞ

27

Boy: 1,87
Ayak: Sağ
euro €30.00m
family_restroom Aile tarafından temsil ediliyor

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Forvet

Yaş

27

Boy

1,87

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
05.12.1998
Doğum Yeri
Bondy, Fransa
Uyruk
Fransa / Kongo DC
Lig
Serie A
Forma No
9

info Randal Kolo Muani hakkında

Randal Kolo Muani, 27 yaşında, Fransa uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Randal Kolo Muani, 2026 yılından bu yana Juventus forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2031 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €30.00m. Randal Kolo Muani adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir. Kariyerinde 14 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Frankfurt kulübünden PSG kulübüne €95.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie A sezonunda 10 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sağ.

Randal Kolo Muani menajeri kim?

expand_more

Randal Kolo Muani adlı futbolcunun menajerliğini bir aile üyesi üstlenmektedir.

Randal Kolo Muani hangi takımda oynuyor?

expand_more

Randal Kolo Muani, şu anda Juventus takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Randal Kolo Muani piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Randal Kolo Muani yaklaşık piyasa değeri €30.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Randal Kolo Muani nereli?

expand_more

Randal Kolo Muani, Fransa uyrukludur.

Randal Kolo Muani kaç yaşında?

expand_more

Randal Kolo Muani 27 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
5 Kas 2026
AZ Alkmaar (D)
UEFA Europa League
1 - 2 (G) 8.1
1 Kas 2026
SSC Napoli (E)
Serie A
2 - 0 (G) 6.5
28 Eki 2026
Genoa (D)
Serie A
2 - 0 (M) 6.2
25 Eki 2026
Lecce (D)
Serie A
0 - 2 (G) 6.1
22 Eki 2026
Stade Rennais (E)
UEFA Europa League
2 - 2 (B) 6.1

Piyasa Değeri ve Form

Serie A 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€30.00m

Model Tahmini

€31,7m

€28,6m – €34,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 3.82

Asist

1 / xA 1.52

Şut

18 / isabetli 4

Pas isabeti

75.4

Gol
%32
Asist
%53
Reyting
%64

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %32
xG 3.82 %81
xGOT 1.89 %53
xG (penaltısız) 3.82 %85
Şut 18 %66
İsabetli şut 4 %32
Kafa şutu 7 %83

Pas

Asist 1 %53
xA 1.52 %100
İsabetli pas 153 %91
Pas isabeti % 75.4 %51
Hat kıran pas 18 %89
Yaratılan fırsat 10 %81
İsabetli orta 2 %89
Orta isabeti % 50.0 %83

Top Hakimiyeti

Çalım 11 %94
Çalım başarısı % 34.4 %36
Kazanılan ikili mücadele 36 %81
İkili mücadele % 34.3 %17
Kazanılan hava topu 10 %53
Hava topu % 31.2 %30
Top dokunuşu 336 %91
Ceza sahasında dokunuş 63 %91
Top kaybı 9 %21
Kazanılan faul 12 %70

Savunma

Savunma aksiyonu 6 %36
Top çalma 3 %43
Şut bloğu 1 %62
Yapılan faul 15 %6
Top kazanma 21 %87
Son üçlükte top kazanma 4 %66
Geçilme 2 %23
Uzaklaştırma 2 %23
Gol yememe 2 %91
Sahadayken yenen gol 10 %32
Sahadayken rakip xG 5.29 %64

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Serie A 2026/2027.

76,8 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 28. (156 oyuncu)

Son maç puanları

  • 57 Napoli
  • 58 Genoa
  • 50 Lecce
  • 73 Lazio
  • 70 Cagliari
  • Şut 63,8 #97/143
  • Pas 57,1 #151/155
  • Orta 63,8 #49/128
  • On ball attacking 66,6 #49/152
  • Mücadele 68,0 #14/153
  • Bire bir savunma 69,4 #19/149
  • Pozisyon alma 58,6 #100/145
  • Top kontrolü 58,4 #116/156

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Strikes in Cagliari game

    Kolo Muani scored one goal to go with two shots (one on target), two crosses (one accurate) and two chances created in Sunday's 1-1 draw against Cagliari.

  • Playing through injury

    Kolo Muani (hand) got the start in Friday's friendly versus Cremonese.

  • Undergoes hand surgery

    Kolo Muani had a osteosynthesis surgery to adress a fracture of the proximal phalanx to the fifth finger of his right hand, Juventus announded.

  • Relatively quiet versus Atalanta

    Kolo Muani had two shots (one on goal), one tackle (one won) and one block and drew two fouls in Sunday's 2-0 win over Atalanta.

  • Provides first assist

    Kolo Muani assisted once to go with one shot (zero on goal) and two chances created in Sunday's 3-2 loss to Sassuolo.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Juventus Güncel
    08.2026 – devam

    14 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.04
    Serie A 10 1 1 6.84
    Europa League 4 3 2 7.54
  2. Paris Saint-Germain
    07.2026 – 08.2026

    0 maç · 0 gol

  3. Tottenham Hotspur Kiralık
    09.2025 – 06.2026

    41 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.49
    Premier Lig 30 1 1 6.39
    Champions League 9 4 2 6.91
    FA Cup 1 0 1 6.82
    EFL Cup 1 0 0 5.76
  4. Paris Saint-Germain
    07.2025 – 09.2025

    0 maç · 0 gol

  5. Juventus Kiralık
    01.2025 – 07.2025

    22 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.05
    Serie A 16 8 1 7.08
    FIFA Club World Cup 3 2 1 7.79
    Champions League 2 0 0 6.30
    Coppa Italia 1 0 1 8.12
  6. Paris Saint-Germain
    09.2023 – 01.2025

    54 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.58
    Ligue 1 10 2 1 6.70
    Champions League 4 0 0 6.30
    2023/2024 6.98
    Ligue 1 26 6 5 6.96
    Champions League 10 1 0 6.60
    Coupe de France 3 2 1 8.47
    Trophée des champions 1 0 0 –
  7. Eintracht Frankfurt Bonservissiz
    07.2022 – 09.2023

    50 maç · 26 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.93
    Bundesliga 2 1 0 6.58
    DFB Pokal 1 1 0 7.65
    Conference League 1 1 0 –
    2022/2023 7.34
    Bundesliga 32 15 11 7.42
    Champions League 7 2 0 6.46
    DFB Pokal 6 6 3 8.00
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
  8. Nantes B
    08.2020 – 06.2022

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    National 2 1 0 0 –
  9. Nantes
    07.2020 – 06.2022

    81 maç · 23 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.05
    Ligue 1 36 12 4 7.01
    Coupe de France 5 1 1 7.41
    2020/2021 6.75
    Ligue 1 37 9 4 6.76
    Play-offs 1/2 2 1 0 –
    Coupe de France 1 0 0 6.39
  10. Boulogne Kiralık
    08.2019 – 06.2020

    14 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National 1 14 3 0 –
  11. Nantes
    01.2017 – 06.2019

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 5.18
    Ligue 1 6 0 0 5.18
  12. Nantes B
    06.2016 – 08.2019

    61 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National 2 1 0 0 –
    2018/2019
    National 2 17 3 0 –
    2017/2018
    National 3 21 6 0 –
    2016/2017
    National 2 21 8 0 –
    2015/2016
    National 2 1 0 0 –

Milli Takım

France 09.2022

32 maç · 9 gol

France U23 06.2021

3 maç · 0 gol

France U21 10.2020

7 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.