Raúl de Tomás adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir. Oyuncu Rayo Vallecano formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €400k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Rayo Rayo
17/18
Real Castilla Real Castilla
18/19
Real Madrid Real Madrid
18/19
Rayo Rayo
18/19
Real Madrid Real Madrid
19/20
Benfica Benfica
19/20
Espanyol Espanyol
22/23
Rayo Rayo
25/26
Al-Wakrah SC Al-Wakrah SC
25/26
Rayo Rayo

Reyting

65

SAN

Raúl de Tomás futbolcu profil fotoğrafı

Raúl de Tomás

İspanya • Santrafor visibility19,2B Wikidata Q641387

HÜC

--

TEK

--

TAK

--

DEF

--

YRT

--

YAŞ

32

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €400k
support_agent Temsilci: AS1

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

32

Boy

1,80

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
17.10.1994
Doğum Yeri
Madrid, İspanya
Uyruk
İspanya / Dominik Cumhuriyeti
Lig
LaLiga

info Raúl de Tomás hakkında

Raúl de Tomás, 32 yaşında, İspanya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Raúl de Tomás, 2026 yılından bu yana Rayo Vallecano forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €400k. Raúl de Tomás adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir. Kariyerinde 18 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2020 yılında Benfica kulübünden Espanyol kulübüne €22.50m bedelle gerçekleşti. 2025/2026 Qatar Stars League sezonunda 11 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Raúl de Tomás menajeri kim?

expand_more

Raúl de Tomás adlı futbolcunun menajerliğini AS1 üstlenmektedir.

Raúl de Tomás hangi takımda oynuyor?

expand_more

Raúl de Tomás, şu anda Rayo Vallecano takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Raúl de Tomás piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Raúl de Tomás yaklaşık piyasa değeri €400k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Raúl de Tomás nereli?

expand_more

Raúl de Tomás, İspanya uyrukludur.

Raúl de Tomás kaç yaşında?

expand_more

Raúl de Tomás 32 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Oca 2026
Al-Arabi SC (E)
Stars League
0 - 1 (M) 6.7
28 Ara. 2025
Al-Sailiya (D)
Stars League
0 - 0 (B) 6.2
27 Kas 2025
Al-Shahaniya (E)
QSL Cup
3 - 0 (G) –
21 Kas 2025
Al-Gharafa (D)
Stars League
1 - 0 (M) 6.4
11 Kas 2025
Al-Ahli Doha (D)
QSL Cup
2 - 2 (B) –

Piyasa Değeri ve Form

Qatar Stars League 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€400k

Model Tahmini

€339k

€271k – €406k

20232026

Sezon Formu

Gol

1

Asist

0

Şut

10 / isabetli 4

Pas isabeti

72.4

Gol
%13
Asist
%0
Reyting
%0

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %13
Şut 10 %34
İsabetli şut 4 %34
Kafa şutu 3 %38

Pas

Asist 0 %0
İsabetli pas 42 %22
Pas isabeti % 72.4 %44
İsabetli uzun top 3 %47
Uzun top isabeti % 33.3 %16
Yaratılan fırsat 2 %13

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 10 %13
İkili mücadele % 27.8 %3
Kazanılan hava topu 2 %6
Hava topu % 16.7 %3
Top dokunuşu 102 %25
Ceza sahasında dokunuş 12 %22
Top kaybı 4 %53
Kazanılan faul 6 %34

Savunma

Savunma aksiyonu 7 %25
Top çalma 2 %22
Şut bloğu 3 %88
Yapılan faul 9 %41
Top kazanma 7 %25
Son üçlükte top kazanma 1 %16
Geçilme 1 %56
Uzaklaştırma 2 %13
Gol yememe 1 %63
Sahadayken yenen gol 5 %78

Disiplin

Sarı kart 1 %34
Kırmızı kart 0 %100

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Uncertain future at Rayo

    De Tomas has an uncertain future at Rayo Vallecano since manager Benat San Jose hasn't told the striker whether he'll be in his plans for the 2026/27 season, according to Union Rayo.

  • Will return to first-team training

    De Tomas has been called up to train with the rest of the Rayo Vallecano first-team squad Thursday, according to Pablo Villa of MARCA.

  • Not in manager's plans

    De Tomas won't be part of the Rayo squad for the 2026/27 season and will leave the club during the summer transfer window, according to Union Rayo.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Rayo Vallecano Güncel
    07.2026 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Al-Wakrah Kiralık
    07.2025 – 06.2026

    11 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.06
    Katar Yıldızlar Ligi 11 1 0 6.06
  3. Rayo Vallecano
    11.2022 – 07.2025

    50 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.84
    La Liga 2 0 0 5.79
    Copa del Rey 1 2 0 8.96
    2023/2024 6.45
    La Liga 25 1 2 6.39
    Copa del Rey 3 1 0 7.00
    2022/2023 6.70
    La Liga 19 4 0 6.70
  4. Espanyol
    01.2020 – 11.2022

    89 maç · 45 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.17
    La Liga 34 17 3 7.22
    Copa del Rey 2 0 0 6.32
    2020/2021 7.41
    La Liga 2 37 23 3 7.44
    Copa del Rey 1 0 0 6.53
    2019/2020 6.58
    La Liga 14 4 0 6.58
    Copa del Rey 1 1 0 –
  5. Benfica
    07.2019 – 01.2020

    16 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.29
    Liga Portugal 7 0 0 6.48
    Champions League 4 1 0 5.96
    League Cup 3 1 0 –
    Taça de Portugal 1 1 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
  6. Rayo Vallecano Kiralık
    08.2018 – 06.2019

    34 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.73
    La Liga 33 14 1 6.73
    Copa del Rey 1 0 0 –
  7. Real Madrid
    07.2018 – 08.2018

    0 maç · 0 gol

  8. Rayo Vallecano Kiralık
    09.2017 – 06.2018

    32 maç · 24 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    La Liga 2 32 24 3 –
  9. Real Madrid Castilla
    07.2017 – 09.2017

    0 maç · 0 gol

  10. Real Valladolid Kiralık
    09.2016 – 06.2017

    39 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    La Liga 2 36 14 0 –
    Copa del Rey 3 1 0 –
  11. Córdoba Kiralık
    08.2015 – 06.2016

    27 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    La Liga 2 26 6 0 –
    Copa del Rey 1 0 0 –
  12. Real Madrid
    01.2014 – 06.2015

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Copa del Rey 1 0 0 –
  13. Real Madrid C
    10.2012 – 08.2015

    15 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    Primera División RFEF 1 0 0 –
    2012/2013
    Primera División RFEF 14 8 0 –
  14. Real Madrid Castilla
    07.2012 – 06.2015

    62 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Primera División RFEF 28 7 0 –
    2013/2014
    La Liga 2 27 7 0 –
    2012/2013
    La Liga 2 7 0 0 –

Milli Takım

Spain 11.2021

4 maç · 0 gol

Spain U19 06.2013

2 maç · 0 gol

Spain U17 01.2010

5 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.