Ronnie Edwards adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir. Oyuncu Queens Park Rangers formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €7.00m seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
Peterborough Peterborough
24/25
Southampton Southampton
24/25
QPR QPR
24/25
Southampton Southampton
25/26
QPR QPR

Reyting

70

STO

Ronnie Edwards futbolcu profil fotoğrafı

Ronnie Edwards

İngiltere • Stoper visibility142,2B Wikidata Q98971989

HÜC

38

TEK

46

TAK

53

DEF

64

YRT

43

YAŞ

23

Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €7.00m
support_agent Temsilci: Two Touch Agency

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

23

Boy

1,85

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
28.03.2003
Doğum Yeri
Harlow, İngiltere
Uyruk
İngiltere
Lig
Championship
Forma No
5

info Ronnie Edwards hakkında

Ronnie Edwards, 23 yaşında, İngiltere uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Ronnie Edwards, 2026 yılından bu yana Queens Park Rangers forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €7.00m. Ronnie Edwards adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Southampton kulübünden QPR kulübüne €5.20m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 15 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

Ronnie Edwards menajeri kim?

expand_more

Ronnie Edwards adlı futbolcunun menajerliğini Two Touch Agency üstlenmektedir.

Ronnie Edwards hangi takımda oynuyor?

expand_more

Ronnie Edwards, şu anda Queens Park Rangers takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Ronnie Edwards piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Ronnie Edwards yaklaşık piyasa değeri €7.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Ronnie Edwards nereli?

expand_more

Ronnie Edwards, İngiltere uyrukludur.

Ronnie Edwards kaç yaşında?

expand_more

Ronnie Edwards 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Lincoln City (E)
Championship
2 - 1 (G) 7.2
3 Kas 2026
Burnley (E)
Championship
1 - 1 (B) 7.5
31 Eki 2026
Southampton (D)
Championship
4 - 1 (M) 6.1
24 Eki 2026
Swansea City (E)
Championship
5 - 0 (G) 7.0
17 Eki 2026
Birmingham City (D)
Championship
3 - 0 (M) 7.2

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€7.00m

Model Tahmini

€6,1m

€5,1m – €7,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.96

Asist

1 / xA 1.32

Şut

15 / isabetli 3

Pas isabeti

90.4

Gol
%0
Asist
%78
Reyting
%72

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.96 %83
xGOT 0.45 %70
xG (penaltısız) 0.96 %83
Şut 15 %95
İsabetli şut 3 %83
Kafa şutu 3 %49

Pas

Asist 1 %78
xA 1.32 %98
İsabetli pas 767 %94
Pas isabeti % 90.4 %85
İsabetli uzun top 36 %78
Uzun top isabeti % 62.1 %91
Hat kıran pas 113 %87
Yaratılan fırsat 8 %94
Yaratılan büyük fırsat 3 %95

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %57
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 45 %60
İkili mücadele % 56.2 %30
Kazanılan hava topu 26 %62
Hava topu % 54.2 %31
Top dokunuşu 1043 %91
Ceza sahasında dokunuş 12 %62
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 6 %55

Savunma

Savunma aksiyonu 128 %84
Top çalma 13 %67
Pas arası 20 %87
Şut bloğu 11 %75
Yapılan faul 7 %34
Top kazanma 65 %96
Geçilme 6 %11
Uzaklaştırma 84 %87
Gol yememe 3 %73
Sahadayken yenen gol 18 %22
Sahadayken rakip xG 16.26 %32

Disiplin

Sarı kart 2 %18
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Queens Park Rangers Güncel
    01.2026 – devam

    33 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.10
    Championship 15 0 1 7.09
    EFL Cup 1 0 0 7.32
    2025/2026 6.77
    Championship 17 1 1 6.77
  2. Southampton
    07.2025 – 01.2026

    14 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.78
    Championship 11 0 0 6.77
    EFL Cup 3 0 0 6.85
  3. Queens Park Rangers Kiralık
    01.2025 – 06.2025

    22 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.81
    Championship 21 2 0 6.93
    FA Cup 1 0 0 4.44
  4. Southampton U21 Altyapı
    09.2024 – 01.2025

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Premier League 2 2 0 0 –
    Premier League Cup 1 0 0 –
  5. Southampton
    07.2024 – 01.2025

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 5.61
    Premier Lig 1 0 0 5.98
    EFL Cup 1 0 0 5.24
  6. Peterborough United
    08.2020 – 07.2024

    143 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.98
    League One 47 1 1 7.05
    EFL Trophy 3 0 0 –
    FA Cup 3 0 0 5.75
    EFL Cup 2 0 0 7.36
    2022/2023 7.04
    League One 42 0 1 7.04
    EFL Trophy 1 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 7.21
    2021/2022 6.66
    Championship 34 0 0 6.68
    FA Cup 3 0 1 6.88
    EFL Cup 1 0 0 5.68
    2020/2021 7.20
    EFL Trophy 3 0 0 –
    League One 2 0 0 7.20
    FA Cup 1 0 0 –
  7. Peterborough United Under 18 Academy Altyapı
    07.2020 – 06.2021

    0 maç · 0 gol

  8. Barnet FC Under 18 Altyapı
    12.2019 – 08.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    FA Youth Cup 1 0 0 –
  9. Barnet
    07.2019 – 08.2020

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National League 2 0 0 –
    FA Trophy 2 0 0 –

Milli Takım

England U21 03.2025

0 maç · 0 gol

England U20 09.2022

8 maç · 0 gol

England U19 10.2021

10 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.