Samuel Iling-Junior adlı futbolcunun menajerliğini CAA Base Ltd üstlenmektedir. Oyuncu Bolton Wanderers formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €6.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

24/25
Bologna Bologna
24/25
Aston Villa Aston Villa
24/25
Middlesbrough Middlesbrough
24/25
Aston Villa Aston Villa
25/26
West Brom West Brom
25/26
Aston Villa Aston Villa
25/26
Pisa Pisa
25/26
Aston Villa Aston Villa
26/27
Bolton Bolton
26/27
Aston Villa Aston Villa

Reyting

66

SOL

Samuel Iling-Junior futbolcu profil fotoğrafı

Samuel Iling-Junior

İngiltere • Sol Kanat visibility250,9B Wikidata Q108200581

HÜC

49

TEK

42

TAK

36

DEF

40

YRT

49

YAŞ

23

Boy: 1,82
Ayak: Sol
euro €6.50m
support_agent Temsilci: CAA Base Ltd

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

23

Boy

1,82

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
04.10.2003
Doğum Yeri
London, İngiltere
Uyruk
İngiltere / Kongo DC
Lig
Championship
Forma No
16
Kiralık
Aston Villa kulübünden, 30.06.2027 tarihine kadar

info Samuel Iling-Junior hakkında

Samuel Iling-Junior, 23 yaşında, İngiltere uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Samuel Iling-Junior, 2026 yılından bu yana Bolton Wanderers forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €6.50m. Samuel Iling-Junior adlı futbolcunun menajerliğini CAA Base Ltd üstlenmektedir. Kariyerinde 15 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında Juventus kulübünden Aston Villa kulübüne €14.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 13 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak sol.

Samuel Iling-Junior menajeri kim?

expand_more

Samuel Iling-Junior adlı futbolcunun menajerliğini CAA Base Ltd üstlenmektedir.

Samuel Iling-Junior hangi takımda oynuyor?

expand_more

Samuel Iling-Junior, şu anda Bolton Wanderers takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Samuel Iling-Junior piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Samuel Iling-Junior yaklaşık piyasa değeri €6.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Samuel Iling-Junior nereli?

expand_more

Samuel Iling-Junior, İngiltere uyrukludur.

Samuel Iling-Junior kaç yaşında?

expand_more

Samuel Iling-Junior 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
3 Kas 2026
Charlton Athletic (D)
Championship
0 - 1 (G) 6.7
31 Eki 2026
Bristol City (E)
Championship
2 - 3 (M) 6.7
23 Eki 2026
Middlesbrough (E)
Championship
1 - 5 (M) –
17 Eki 2026
Southampton (D)
Championship
0 - 0 (B) 6.5
13 Eki 2026
Wolverhampton (D)
Championship
1 - 3 (G) 7.1

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€6.50m

Model Tahmini

€5,6m

€4,7m – €6,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 1.08

Asist

1 / xA 0.91

Şut

14 / isabetli 5

Pas isabeti

77.4

Gol
%0
Asist
%40
Reyting
%32

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 1.08 %53
xGOT 0.93 %45
xG (penaltısız) 1.08 %54
Şut 14 %59
İsabetli şut 5 %57
Kafa şutu 1 %51

Pas

Asist 1 %40
xA 0.91 %57
İsabetli pas 161 %63
Pas isabeti % 77.4 %41
İsabetli uzun top 4 %45
Uzun top isabeti % 23.5 %16
Hat kıran pas 31 %73
Yaratılan fırsat 10 %60
Yaratılan büyük fırsat 2 %53
İsabetli orta 9 %84
Orta isabeti % 22.0 %47

Top Hakimiyeti

Çalım 8 %68
Çalım başarısı % 32.0 %27
Kazanılan ikili mücadele 33 %66
İkili mücadele % 41.8 %42
Kazanılan hava topu 9 %86
Hava topu % 47.4 %77
Top dokunuşu 383 %69
Ceza sahasında dokunuş 26 %58
Top kaybı 10 %29
Kazanılan faul 5 %38

Savunma

Savunma aksiyonu 22 %66
Top çalma 11 %68
Pas arası 2 %26
Yapılan faul 10 %22
Top kazanma 27 %63
Geçilme 1 %76
Uzaklaştırma 9 %84
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 11 %29
Sahadayken rakip xG 13.04 %26

Disiplin

Sarı kart 1 %24
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Aston Villa
    07.2027 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Bolton Wanderers Güncel Kiralık
    08.2026 – 06.2027

    13 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.62
    Championship 13 0 1 6.62
  3. Aston Villa
    07.2026 – 08.2026

    0 maç · 0 gol

  4. Pisa Kiralık
    02.2026 – 06.2026

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 5.90
    Serie A 5 0 0 5.90
  5. West Bromwich Albion Kiralık
    09.2025 – 02.2026

    24 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.48
    Championship 24 1 0 6.48
  6. Aston Villa
    07.2025 – 09.2025

    0 maç · 0 gol

  7. Middlesbrough Kiralık
    02.2025 – 06.2025

    16 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.08
    Championship 16 1 2 7.08
  8. Bologna Kiralık
    08.2024 – 02.2025

    16 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.78
    Champions League 8 1 0 6.54
    Serie A 7 1 0 6.88
    Coppa Italia 1 0 0 8.02
  9. Aston Villa
    07.2024 – 08.2024

    0 maç · 0 gol

  10. Juventus
    05.2022 – 06.2024

    45 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.63
    Serie A 24 1 2 6.64
    Coppa Italia 3 0 0 6.55
    2022/2023 6.67
    Serie A 12 1 1 6.56
    Europa League 4 0 0 6.75
    Coppa Italia 1 0 0 7.08
    Champions League 1 0 1 7.36
  11. Juventus U19 Altyapı
    07.2021 – 12.2022

    36 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Campionato Primavera 1 28 11 0 –
    UEFA Youth League 8 1 2 –
  12. Juventus Next Gen
    04.2021 – 06.2023

    9 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Serie C 8 3 0 –
    2021/2022
    Serie C 1 0 0 –
  13. Chelsea U19 Altyapı
    08.2019 – 09.2020

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    UEFA Youth League 3 0 0 –
  14. Chelsea U18 Altyapı
    01.2019 – 09.2020

    13 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    U18 Premier League 8 0 1 –
    U18 Premier League Cup 4 1 0 –
    2018/2019
    U18 Premier League 1 0 0 –

Milli Takım

England U21 09.2023

11 maç · 2 gol

England U20 09.2022

5 maç · 0 gol

England U19 10.2021

7 maç · 1 gol

England Under 16 02.2019

7 maç · 1 gol

England U17 01.2019

5 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.