Serge Gnabry adlı futbolcunun menajerliğini ROOF üstlenmektedir. Oyuncu FC Bayern Münih formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €18.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

06/07
Stuttgart Alt. Stuttgart Alt.
10/11
Stuttgart U17 Stuttgart U17
11/12
Arsenal U18 Arsenal U18
13/14
Arsenal Arsenal
15/16
West Brom West Brom
15/16
Arsenal Arsenal
16/17
Bremen Bremen
17/18
Bayern Münih Bayern Münih
17/18
Hoffenheim Hoffenheim
17/18
Bayern Münih Bayern Münih

Reyting

71

FOR

Serge Gnabry futbolcu profil fotoğrafı

Serge Gnabry

Almanya • Forvet Arkası visibility800,4B Wikidata Q59490

HÜC

71

TEK

67

TAK

49

DEF

41

YRT

73

YAŞ

31

Boy: 1,76
Ayak: Sağ
euro €18.00m
support_agent Temsilci: ROOF

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

31

Boy

1,76

Ayak

Sağ

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
15 Nis 2026
Real Madrid (E)
UEFA Champions League, Knockout stage
4 - 3 (G) 6.1
7 Nis 2026
Real Madrid (D)
UEFA Champions League, Knockout stage
1 - 2 (G) 6.8
4 Nis 2026
SC Freiburg (D)
Bundesliga
2 - 3 (G) 6.7
30 Mar 2026
Ghana (E)
Int. Friendly Games
2 - 1 (G) 6.7
27 Mar 2026
Switzerland (D)
Int. Friendly Games
3 - 4 (G) 7.9

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€18.00m

Model Tahmini

€13,1m

€11,8m – €14,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

8 / xG 6.26

Asist

6 / xA 5.08

Şut

50 / isabetli 17

Pas isabeti

89.8

Gol
%92
Asist
%88
Reyting
%96

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 8 %92
xG 6.26 %86
xGOT 5.64 %80
xG (penaltısız) 6.26 %89
Şut 50 %85
İsabetli şut 17 %78
Kafa şutu 2 %57

Pas

Asist 6 %88
xA 5.08 %85
İsabetli pas 583 %77
Pas isabeti % 89.8 %98
İsabetli uzun top 15 %68
Uzun top isabeti % 68.2 %87
Yaratılan fırsat 22 %62
Yaratılan büyük fırsat 9 %83
İsabetli orta 4 %41
Orta isabeti % 20.0 %32

Top Hakimiyeti

Çalım 16 %58
Çalım başarısı % 47.1 %57
Kazanılan ikili mücadele 40 %42
İkili mücadele % 41.7 %36
Top dokunuşu 862 %69
Ceza sahasında dokunuş 71 %69
Top kaybı 14 %48
Kazanılan faul 6 %23

Savunma

Savunma aksiyonu 26 %46
Top çalma 18 %62
Pas arası 4 %37
Şut bloğu 1 %36
Yapılan faul 9 %51
Top kazanma 37 %42
Son üçlükte top kazanma 8 %60
Geçilme 7 %55
Uzaklaştırma 3 %15
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 14 %53
Sahadayken rakip xG 14.75 %58

Disiplin

Sarı kart 1 %53
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Bayern München Güncel
    07.2018 – devam

    322 maç · 103 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.28
    Bundesliga 21 8 6 7.36
    Champions League 11 2 5 7.35
    FIFA Club World Cup 5 0 1 6.51
    DFB Pokal 4 0 0 6.71
    Super Cup 1 0 1
    2024/2025 7.04
    Bundesliga 27 7 5 7.19
    Champions League 12 0 2 6.70
    DFB Pokal 3 0 1 7.13
    2023/2024 6.89
    Bundesliga 10 3 1 7.16
    Champions League 7 2 0 6.67
    DFB Pokal 2 0 0 6.31
    Super Cup 1 0 0
    2022/2023 7.14
    Bundesliga 34 14 5 7.22
    Champions League 8 2 3 6.82
    DFB Pokal 4 0 2 7.25
    Super Cup 1 1 1 6.80
    2021/2022 7.51
    Bundesliga 34 14 5 7.52
    Champions League 8 3 0 7.43
    DFB Pokal 2 0 1 7.36
    Super Cup 1 0 1 8.24
    2020/2021 7.26
    Bundesliga 27 10 2 7.30
    Champions League 6 0 1 6.89
    FIFA Intercontinental Cup 2 0 1
    DFB Pokal 1 1 0 7.68
    Super Cup 1 0 0 8.14
    UEFA Super Cup 1 0 0
    2019/2020 7.65
    Bundesliga 31 12 10 7.59
    Champions League 10 9 2 7.84
    DFB Pokal 5 2 1
    2018/2019 6.96
    Bundesliga 30 10 5 7.05
    Champions League 7 0 1 6.61
    DFB Pokal 5 3 0
  2. Hoffenheim II
    11.2017 – 06.2018

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Regionalliga 1 0 0
  3. Hoffenheim Kiralık
    07.2017 – 06.2018

    26 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 7.30
    Bundesliga 22 10 5 7.38
    Champions League 2 0 0
    DFB Pokal 1 0 0
    Europa League 1 0 0 5.64
  4. Bayern München
    07.2017 – 07.2017

    0 maç · 0 gol

  5. Werder Bremen
    08.2016 – 06.2017

    27 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017 7.05
    Bundesliga 27 11 1 7.05
  6. Arsenal
    01.2016 – 08.2016

    0 maç · 0 gol

  7. West Bromwich Albion Kiralık
    08.2015 – 01.2016

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    EFL Cup 2 0 0
    Premier Lig 1 0 0
  8. Arsenal
    09.2012 – 08.2015

    18 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    Premier Lig 9 1 0
    FA Cup 2 0 0
    Champions League 2 0 0
    EFL Cup 1 0 0
    2012/2013
    EFL Cup 2 0 0
    Premier Lig 1 0 0
    Champions League 1 0 0
  9. Arsenal U19 Altyapı
    08.2012 – 06.2014

    3 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    UEFA Youth League 3 4 0

Milli Takım

Germany 01.2016

59 maç · 26 gol

Germany U23 01.2016

6 maç · 6 gol

Germany U21 01.2015

12 maç · 3 gol

Germany U19 01.2013

3 maç · 2 gol

Germany U17 10.2011

4 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.