Théo Eyoum adlı futbolcunun menajerliğini Ballers Group üstlenmektedir. Oyuncu Le Mans FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.20m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
TA Rennes U17 TA Rennes U17
19/20
TA Rennes U19 TA Rennes U19
20/21
Rennes B Rennes B
22/23
Le Mans FC B Le Mans FC B
22/23
Le Mans FC Le Mans FC

Reyting

70

STO

Théo Eyoum futbolcu profil fotoğrafı

Théo Eyoum

Fransa • Stoper visibility53,1B

HÜC

33

TEK

45

TAK

50

DEF

61

YRT

36

YAŞ

24

Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €1.20m
support_agent Temsilci: Ballers Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

24

Boy

1,85

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
07.01.2002
Doğum Yeri
Rennes, Fransa
Uyruk
Fransa
Lig
Ligue 1
Forma No
21

info Théo Eyoum hakkında

Théo Eyoum, 24 yaşında, Fransa uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Théo Eyoum, 2022 yılından bu yana Le Mans FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.20m. Théo Eyoum adlı futbolcunun menajerliğini Ballers Group üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 2 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

Théo Eyoum menajeri kim?

expand_more

Théo Eyoum adlı futbolcunun menajerliğini Ballers Group üstlenmektedir.

Théo Eyoum hangi takımda oynuyor?

expand_more

Théo Eyoum, şu anda Le Mans FC takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Théo Eyoum piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Théo Eyoum yaklaşık piyasa değeri €1.20m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Théo Eyoum nereli?

expand_more

Théo Eyoum, Fransa uyrukludur.

Théo Eyoum kaç yaşında?

expand_more

Théo Eyoum 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
30 Ağu 2026
Stade Rennais (D)
Ligue 1
3 - 2 (M) 6.1
22 Ağu 2026
Stade Brestois (E)
Ligue 1
2 - 2 (B) 6.2
25 Tem 2026
Nantes (E)
Club Friendly Games
1 - 0 (G) –
22 Tem 2026
FC Versailles 78 (E)
Club Friendly Games
3 - 1 (G) –
17 Nis 2026
Clermont Foot (E)
Ligue 2
1 - 0 (G) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.20m

Model Tahmini

€1,2m

€938k – €1,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.00

Şut

0

Pas isabeti

93.4

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%1

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.00 %0
İsabetli pas 57 %1
Pas isabeti % 93.4 %80
Hat kıran pas 9 %1

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 4 %4
İkili mücadele % 26.7 %1
Kazanılan hava topu 2 %14
Hava topu % 22.2 %11
Top dokunuşu 84 %1
Top kaybı 0 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 20 %21
Top çalma 2 %4
Pas arası 2 %7
Şut bloğu 2 %25
Yapılan faul 2 %73
Top kazanma 4 %4
Geçilme 2 %31
Uzaklaştırma 14 %27
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 5 %63
Sahadayken rakip xG 5.85 %63

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

57,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 98. (153 oyuncu)

Son maç puanları

  • 68 Rennes
  • 52 Brest
  • Şut 63,2 #48/123
  • Pas 62,8 #110/155
  • On ball attacking 59,0 #112/144
  • Mücadele 57,5 #137/151
  • Bire bir savunma 59,0 #138/154
  • Pozisyon alma 60,3 #119/154
  • Top kontrolü 61,8 #126/154

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Imposing young center-back

    Eyoum has been one of Le Mans's standout performers in their promotion-winning Ligue 2 campaign, making 23 starts and contributing one goal as he established himself as one of the most eye-catching defenders in the second division.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Le Mans Güncel
    08.2022 – devam

    88 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 5.93
    Ligue 1 2 0 0 5.93
    2025/2026 6.94
    Ligue 2 24 1 0 7.05
    Coupe de France 3 0 0 6.12
    2024/2025 6.83
    National 1 30 0 0 –
    Coupe de France 5 0 0 6.83
    2023/2024
    National 1 9 0 0 –
    2022/2023
    National 1 14 1 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
  2. Le Mans B Güncel Bonservissiz
    07.2022 – devam

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 3 7 0 0 –
  3. Rennes B
    08.2020 – 07.2022

    23 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    National 3 21 0 0 –
    2020/2021
    National 3 2 0 0 –
  4. Rennes U19 Altyapı
    08.2020 – 07.2022

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.