Valon Ethemi adlı futbolcunun menajerliğini Select Sports Management LLC üstlenmektedir. Oyuncu Sivasspor formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €800k seviyesindedir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
70
SOL
Valon Ethemi
HÜC
55
TEK
53
TAK
35
DEF
40
YRT
56
YAŞ
28
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Forvet
Yaş
28
Boy
1,79
Ayak
Sağ
info Valon Ethemi hakkında
Valon Ethemi, 28 yaşında, Kuzey Makedonya uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Valon Ethemi, 2026 yılından bu yana Sivasspor forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €800k. Valon Ethemi adlı futbolcunun menajerliğini Select Sports Management LLC üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 1. Lig sezonunda 9 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,79 m, tercih ettiği ayak sağ.
Valon Ethemi menajeri kim?
expand_more
Valon Ethemi adlı futbolcunun menajerliğini Select Sports Management LLC üstlenmektedir.
Valon Ethemi hangi takımda oynuyor?
expand_more
Valon Ethemi, şu anda Sivasspor takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.
Valon Ethemi piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Valon Ethemi yaklaşık piyasa değeri €800k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Valon Ethemi nereli?
expand_more
Valon Ethemi, Kuzey Makedonya uyrukludur.
Valon Ethemi kaç yaşında?
expand_more
Valon Ethemi 28 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 29 Ağu 2026 |
Batman Petrolspor
(D)
1. Lig
|
2 - 1 (M) | 6.7 |
| 24 Ağu 2026 |
Manisa FK
(E)
1. Lig
|
2 - 2 (B) | 6.0 |
| 16 Ağu 2026 |
Kayserispor
(D)
1. Lig
|
2 - 0 (M) | 6.9 |
| 8 Ağu 2026 |
Esenler Erokspor
(E)
1. Lig
|
0 - 0 (B) | 7.3 |
| 26 Nis 2026 |
Iğdır FK
(E)
1. Lig
|
2 - 1 (G) | 7.4 |
Piyasa Değeri ve Form
1. Lig 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€800k
Model Tahmini
€309k
€248k – €371k
Sezon Formu
Gol
2
Asist
1
Şut
10 / isabetli 5
Pas isabeti
71.1
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Sivasspor Güncel Bonservissiz07.2026 – devam
9 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 6.991. Lig 9 2 1 6.99 -
Iğdır FK07.2026 – 07.2026
0 maç · 0 gol
-
Sivasspor Kiralık08.2025 – 06.2026
33 maç · 7 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025/2026 7.071. Lig 31 7 8 7.07Turkish Cup 2 0 0 – -
Iğdır FK01.2025 – 08.2025
14 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025/2026 7.071. Lig 2 0 0 7.072024/2025 6.671. Lig 12 0 2 6.67 -
İstanbulspor07.2024 – 01.2025
7 maç · 2 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.671. Lig 6 2 0 6.67Turkish Cup 1 0 0 – -
Konyaspor Kiralık01.2024 – 06.2024
16 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 6.62Super Lig 15 1 3 6.62Turkish Cup 1 0 0 – -
İstanbulspor Bonservissiz01.2021 – 01.2024
106 maç · 21 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024 6.62Super Lig 16 1 1 6.622022/2023 7.14Super Lig 30 12 4 7.14Turkish Cup 2 0 0 –2021/20221. Lig 38 7 10 –Turkish Cup 2 0 0 –2020/20211. Lig 18 1 0 – -
Kukësi Bonservissiz08.2017 – 07.2020
124 maç · 17 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/2020Süper Lig 32 6 0 –Cup 6 1 0 –Europa League 2 1 0 –Super Cup 1 0 0 –2018/2019Süper Lig 31 2 0 –Cup 8 4 0 –Champions League 3 0 0 –Europa League 1 0 0 –2017/2018Süper Lig 33 2 0 –Cup 7 1 0 – -
KF Mamurrasi09.2016 – 05.2017
22 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2016/20171st Division 22 4 0 –
Milli Takım
4 maç · 0 gol
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!