Víctor Chust adlı futbolcunun menajerliğini Borja Couce üstlenmektedir. Oyuncu Elche CF formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Real Madrid U18 Real Madrid U18
17/18
Real Madrid U19 Real Madrid U19
19/20
Real Castilla Real Castilla
21/22
Real Madrid Real Madrid
21/22
Cádiz Cádiz
21/22
Real Madrid Real Madrid
22/23
Cádiz Cádiz
25/26
Elche Elche
25/26
Cádiz Cádiz
26/27
Elche Elche

Reyting

70

STO

Víctor Chust futbolcu profil fotoğrafı

Víctor Chust

İspanya • Stoper visibility151,8B Wikidata Q30345046

HÜC

40

TEK

50

TAK

61

DEF

69

YRT

46

YAŞ

26

Boy: 1,84
Ayak: Çift
euro €2.50m
support_agent Temsilci: Borja Couce

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

26

Boy

1,84

Ayak

Çift

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
05.03.2000
Doğum Yeri
Valencia, İspanya
Uyruk
İspanya
Lig
LaLiga
Forma No
23

info Víctor Chust hakkında

Víctor Chust, 26 yaşında, İspanya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Víctor Chust, 2026 yılından bu yana Elche CF forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Víctor Chust adlı futbolcunun menajerliğini Borja Couce üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Cádiz kulübünden Elche kulübüne €1.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 12 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,84 m, tercih ettiği ayak çift.

Víctor Chust menajeri kim?

expand_more

Víctor Chust adlı futbolcunun menajerliğini Borja Couce üstlenmektedir.

Víctor Chust hangi takımda oynuyor?

expand_more

Víctor Chust, şu anda Elche CF takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Víctor Chust piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Víctor Chust yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Víctor Chust nereli?

expand_more

Víctor Chust, İspanya uyrukludur.

Víctor Chust kaç yaşında?

expand_more

Víctor Chust 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
8 Kas 2026
Real Betis (E)
LaLiga
0 - 2 (M) 6.8
1 Kas 2026
Valencia (E)
LaLiga
0 - 1 (M) 7.7
24 Eki 2026
Rayo Vallecano (D)
LaLiga
0 - 3 (G) 7.0
17 Eki 2026
Villarreal (D)
LaLiga
0 - 0 (B) 8.1
11 Eki 2026
Celta Vigo (E)
LaLiga
0 - 0 (B) 8.1

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€2,0m

€1,6m – €2,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.52

Asist

1 / xA 0.57

Şut

6 / isabetli 1

Pas isabeti

90.7

Gol
%0
Asist
%88
Reyting
%53

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.52 %78
xGOT 0.07 %58
xG (penaltısız) 0.52 %82
Şut 6 %76
İsabetli şut 1 %49
Kafa şutu 3 %67

Pas

Asist 1 %88
xA 0.57 %93
İsabetli pas 807 %97
Pas isabeti % 90.7 %56
İsabetli uzun top 71 %100
Uzun top isabeti % 61.7 %81
Hat kıran pas 162 %100
Yaratılan fırsat 7 %100
Yaratılan büyük fırsat 1 %75
İsabetli orta 2 %91
Orta isabeti % 16.7 %83

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %45
Çalım başarısı % 50.0 %49
Kazanılan ikili mücadele 38 %84
İkili mücadele % 54.3 %30
Kazanılan hava topu 15 %80
Hava topu % 53.6 %30
Top dokunuşu 1046 %98
Ceza sahasında dokunuş 6 %63
Top kaybı 1 %26
Kazanılan faul 2 %25

Savunma

Savunma aksiyonu 85 %81
Top çalma 20 %93
Pas arası 13 %82
Şut bloğu 5 %61
Yapılan faul 9 %22
Penaltıya sebebiyet 1 %5
Top kazanma 56 %98
Geçilme 8 %5
Uzaklaştırma 47 %78
Gol yememe 3 %75
Sahadayken yenen gol 20 %2
Sahadayken rakip xG 20.22 %0

Disiplin

Sarı kart 2 %20
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

71,5 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 43. (172 oyuncu)

Son maç puanları

  • 65 Valencia
  • 66 Rayo Vallecano
  • 48 Villarreal
  • 90 Celta de Vigo
  • 79 Espanyol
  • Şut 63,2 #70/137
  • Pas 87,0 #2/172
  • Orta 68,1 #18/124
  • On ball attacking 63,1 #88/165
  • Mücadele 73,4 #28/169
  • Bire bir savunma 58,5 #152/166
  • Pozisyon alma 80,9 #16/171
  • Top kontrolü 71,3 #49/170

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores own goal in 3-1 win

    Victor Chust registered an own goal and one shot (zero on goal) in Friday's 3-1 win over Espanyol.

  • Assist in quiet defensive outing

    Victor Chust assisted once to go with one shot (one on goal) and one chance created in Monday's 3-2 defeat versus Real Sociedad.

  • Signs permanently with Elche

    Chust signed permanently with Elche after the club exercised the purchase option included in his loan agreement with Cadiz, committing to the club through June 2029, the club announced.

  • Nets critical goal

    Chust scored one goal to go with one shot (one on goal), six crosses (zero accurate) and three corners in Sunday's 1-0 victory against Getafe.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Elche Güncel
    07.2026 – devam

    12 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.79
    La Liga 12 0 1 6.79
  2. Elche Kiralık
    08.2025 – 06.2026

    33 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.78
    La Liga 31 1 0 6.78
    Copa del Rey 2 0 0 6.79
  3. Cádiz
    07.2022 – 08.2025

    79 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.95
    La Liga 2 40 3 1 6.97
    Copa del Rey 1 0 0 6.44
    2023/2024 6.75
    La Liga 22 0 1 6.72
    Copa del Rey 2 0 0 7.13
    2022/2023 6.55
    La Liga 14 1 0 6.55
  4. Cádiz Kiralık
    08.2021 – 06.2022

    29 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.73
    La Liga 25 0 0 6.64
    Copa del Rey 4 0 0 7.36
  5. Real Madrid
    10.2020 – 08.2021

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.76
    La Liga 2 0 0 7.14
    Copa del Rey 1 0 0 6.01
  6. Real Madrid Castilla
    05.2019 – 08.2021

    26 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Primera División RFEF 17 0 0 –
    2019/2020
    Primera División RFEF 9 0 0 –
  7. Real Madrid U19 Altyapı
    02.2017 – 08.2021

    21 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    UEFA Youth League 7 0 0 –
    2018/2019
    UEFA Youth League 8 0 2 –
    2017/2018
    UEFA Youth League 6 0 1 –

Milli Takım

Spain U21 10.2021

4 maç · 0 gol

Spain U19 10.2018

6 maç · 0 gol

Spain U17 01.2016

18 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.