Vitinha adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir. Oyuncu Paris Saint-Germain formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €140.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

13/14
Porto U15 Porto U15
15/16
Padroense U17 Padroense U17
16/17
Porto U17 Porto U17
17/18
Porto U19 Porto U19
19/20
Porto B Porto B
19/20
Porto Porto
20/21
Wolves Wolves
20/21
Porto Porto
22/23
PSG PSG

Reyting

75

ÖN

Vitinha futbolcu profil fotoğrafı

Vitinha

Portekiz • Ön Libero visibility6,0M Wikidata Q66818509

HÜC

62

TEK

71

TAK

70

DEF

47

YRT

75

YAŞ

26

Boy: 1,70
Ayak: Sağ
euro €140.00m
support_agent Temsilci: Gestifute

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

26

Boy

1,70

Ayak

Sağ

info Vitinha hakkında

Vitinha, 26 yaşında, Portekiz uyruklu bir Ön Libero oyuncusudur. Vitinha, 2022 yılından bu yana Paris Saint-Germain forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €140.00m. Vitinha adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında Porto kulübünden PSG kulübüne €41.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 6 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,70 m, tercih ettiği ayak sağ.

Vitinha menajeri kim?

expand_more

Vitinha adlı futbolcunun menajerliğini Gestifute üstlenmektedir.

Vitinha hangi takımda oynuyor?

expand_more

Vitinha, şu anda Paris Saint-Germain takımında Ön Libero pozisyonunda forma giymektedir.

Vitinha piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Vitinha yaklaşık piyasa değeri €140.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Vitinha nereli?

expand_more

Vitinha, Portekiz uyrukludur.

Vitinha kaç yaşında?

expand_more

Vitinha 26 yaşındadır.

badge Tam Adı

Vítor Machado Ferreira

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
14 Eki 2026
Manchester City (D)
UEFA Champions League
2 - 4 (G) 8.2
10 Eki 2026
Le Mans (E)
Ligue 1
3 - 1 (G) 7.1
4 Eki 2026
Norway (E)
UEFA Nations League, League A, Gr. 4
2 - 1 (G) 7.6
1 Eki 2026
Denmark (D)
UEFA Nations League, League A, Gr. 4
2 - 4 (G) 7.6
27 Eyl 2026
Norway (D)
UEFA Nations League, League A, Gr. 4
1 - 2 (G) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€140.00m

Model Tahmini

€113,8m

€102,4m – €125,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.53

Asist

1 / xA 1.74

Şut

13 / isabetli 3

Pas isabeti

91.9

Gol
%76
Asist
%70
Reyting
%95

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %76
xG 0.53 %76
xGOT 1.28 %91
xG (penaltısız) 0.53 %79
Şut 13 %100
İsabetli şut 3 %80

Pas

Asist 1 %70
xA 1.74 %95
İsabetli pas 502 %100
Pas isabeti % 91.9 %86
İsabetli uzun top 56 %100
Uzun top isabeti % 80.0 %91
Hat kıran pas 54 %97
Yaratılan fırsat 10 %89
Yaratılan büyük fırsat 3 %91
İsabetli orta 1 %44
Orta isabeti % 12.5 %44

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %83
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 11 %32
İkili mücadele % 52.4 %59
Top dokunuşu 604 %97
Ceza sahasında dokunuş 9 %82
Top kaybı 3 %38
Kazanılan faul 1 %5

Savunma

Savunma aksiyonu 18 %55
Top çalma 5 %32
Pas arası 5 %58
Şut bloğu 1 %33
Yapılan faul 3 %59
Top kazanma 33 %83
Son üçlükte top kazanma 3 %73
Geçilme 4 %29
Uzaklaştırma 7 %71
Gol yememe 1 %61
Sahadayken yenen gol 7 %29
Sahadayken rakip xG 6.30 %41

Disiplin

Sarı kart 1 %17
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

87,8 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 2. (95 oyuncu)

Son maç puanları

  • 82 Olympique Marseille
  • 89 Brest
  • 86 Monaco
  • 93 LOSC Lille
  • 75 Rennes
  • Pas 84,3 #1/95
  • İkili mücadele 75,7 #6/83
  • Top kontrolü 78,3 #2/95
  • Şut 77,7 #1/73
  • Top kapma 66,7 #35/90
  • Baskıya dayanıklılık 71,4 #16/89
  • Top taşıma 68,4 #14/75
  • Orta 76,7 #5/66
  • Dribbling 58,7 #47/64
  • Top sürene karşı savunma 60,0 #64/83
  • Pozisyon alma 62,3 #43/91

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Finds back of net

    Vitinha scored one goal to go with three shots (three on goal) and one chance created in Wednesday's 4-2 win over Manchester City.

  • Remains creative in win

    Vitinha registered three clearances in Sunday's 1-0 victory versus Brest. In addition, he was given a yellow card in the 84th minute.

  • Scores, assists in draw

    Vitinha scored one goal and assisted once from six shots and two chances created in Friday's 2-2 draw against Lille.

  • Ready for new season

    Vitinha is ready for the new season after returning from the break that followed the World Cup with Portugal, according to the club.

  • Unproductive in defeat

    Vitinha generated one shot (zero on goal) in Monday's 1-0 defeat versus Spain.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Paris Saint-Germain Güncel
    07.2022 – devam

    213 maç · 28 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.84
    Ligue 1 6 1 1 7.71
    Champions League 2 1 0 8.26
    Trophée des champions 1 0 0 –
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2025/2026 7.60
    Ligue 1 29 1 7 7.55
    Champions League 17 6 1 7.75
    FIFA Club World Cup 7 1 1 7.64
    Trophée des champions 1 0 1 7.28
    Coupe de France 1 0 0 7.62
    UEFA Super Cup 1 0 1 7.06
    FIFA Intercontinental Cup 1 0 0 7.70
    2024/2025 7.52
    Ligue 1 29 5 1 7.53
    Champions League 17 2 2 7.59
    Coupe de France 5 0 0 7.25
    Trophée des champions 1 0 0 7.78
    2023/2024 7.58
    Ligue 1 28 7 4 7.61
    Champions League 12 2 1 7.54
    Coupe de France 5 0 0 7.52
    Trophée des champions 1 0 0 7.72
    2022/2023 7.12
    Ligue 1 36 2 3 7.10
    Champions League 8 0 0 7.09
    Coupe de France 3 0 1 7.47
    Trophée des champions 1 0 0 7.07
  2. FC Porto
    07.2021 – 06.2022

    47 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.46
    Liga Portugal 30 2 3 7.68
    Taca de Portugal 7 2 0 –
    Champions League 6 0 0 6.52
    Europa League 4 0 0 7.29
  3. Wolverhampton Wanderers U23 Altyapı
    10.2020 – 06.2021

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Premier League 2 Div 2 1 0 0 –
  4. Wolverhampton Wanderers Kiralık
    09.2020 – 06.2021

    22 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.47
    Premier Lig 19 0 1 6.44
    FA Cup 2 1 0 6.78
    EFL Cup 1 0 0 –
  5. FC Porto
    01.2020 – 09.2020

    12 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.28
    Liga Portugal 8 0 0 6.28
    Taca de Portugal 3 0 1 –
    League Cup 1 0 0 –
  6. FC Porto Under 23 Altyapı
    09.2019 – 09.2020

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Premier League International Cup 3 1 0 –
  7. FC Porto B
    07.2019 – 01.2020

    14 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Liga Portugal 2 14 8 0 –
  8. FC Porto U19 Altyapı
    07.2017 – 09.2020

    12 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    UEFA Youth League 2 1 0 –
    2018/2019
    UEFA Youth League 9 0 1 –
    2017/2018
    UEFA Youth League 1 0 0 –

Milli Takım

Portugal 03.2022

47 maç · 1 gol

Portugal U21 09.2019

21 maç · 1 gol

Portugal U19 03.2019

10 maç · 3 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.