Vitinha adlı futbolcunun menajerliğini FIA Football - Management & Consultancy üstlenmektedir. Oyuncu Genoa CFC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €8.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Braga U19 Braga U19
18/19
Braga U23 Braga U23
20/21
Braga B Braga B
21/22
Braga Braga
22/23
Marsilya Marsilya
23/24
Genoa Genoa
23/24
Marsilya Marsilya
24/25
Genoa Genoa

Reyting

66

SAN

Vitinha futbolcu profil fotoğrafı

Vitinha

Portekiz • Santrafor visibility308,1B Wikidata Q106200290

HÜC

65

TEK

42

TAK

53

DEF

30

YRT

53

YAŞ

26

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €8.00m

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
15.03.2000
Doğum Yeri
Cabeceiras de Basto, Portekiz
Uyruk
Portekiz
Lig
Serie A
Forma No
9

info Vitinha hakkında

Vitinha, 26 yaşında, Portekiz uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Vitinha, 2024 yılından bu yana Genoa CFC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €8.00m. Vitinha adlı futbolcunun menajerliğini FIA Football - Management & Consultancy üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Braga kulübünden Marsilya kulübüne €32.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie A sezonunda 9 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

Vitinha menajeri kim?

expand_more

Vitinha adlı futbolcunun menajerliğini FIA Football - Management & Consultancy üstlenmektedir.

Vitinha hangi takımda oynuyor?

expand_more

Vitinha, şu anda Genoa CFC takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Vitinha piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Vitinha yaklaşık piyasa değeri €8.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Vitinha nereli?

expand_more

Vitinha, Portekiz uyrukludur.

Vitinha kaç yaşında?

expand_more

Vitinha 26 yaşındadır.

badge Tam Adı

Vítor Manuel Carvalho Oliveira

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
1 Kas 2026
Lecce (D)
Serie A
1 - 2 (G) 6.9
28 Eki 2026
Juventus (E)
Serie A
2 - 0 (G) 7.0
25 Eki 2026
Venezia (E)
Serie A
1 - 0 (G) –
17 Eki 2026
AS Roma (D)
Serie A
2 - 0 (M) 6.5
10 Eki 2026
Fiorentina (E)
Serie A
2 - 1 (G) 6.5

Piyasa Değeri ve Form

Serie A 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€8.00m

Model Tahmini

€8,9m

€7,6m – €10,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.84

Asist

0 / xA 0.36

Şut

12 / isabetli 4

Pas isabeti

71.6

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%11

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.84 %50
xGOT 0.55 %38
xG (penaltısız) 0.84 %53
Şut 12 %60
İsabetli şut 4 %50

Pas

Asist 0 %0
xA 0.36 %33
İsabetli pas 63 %29
Pas isabeti % 71.6 %10
İsabetli uzun top 5 %68
Uzun top isabeti % 50.0 %33
Hat kıran pas 18 %51
Yaratılan fırsat 2 %5
İsabetli orta 4 %60
Orta isabeti % 44.4 %85

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %49
Çalım başarısı % 26.3 %16
Kazanılan ikili mücadele 25 %65
İkili mücadele % 38.5 %19
Kazanılan hava topu 6 %79
Hava topu % 35.3 %51
Top dokunuşu 208 %45
Ceza sahasında dokunuş 24 %66
Top kaybı 10 %20
Kazanılan faul 8 %69

Savunma

Savunma aksiyonu 16 %66
Top çalma 6 %51
Pas arası 6 %86
Şut bloğu 1 %68
Yapılan faul 1 %78
Top kazanma 25 %75
Son üçlükte top kazanma 4 %65
Geçilme 4 %34
Uzaklaştırma 3 %57
Gol yememe 1 %81
Sahadayken yenen gol 6 %43
Sahadayken rakip xG 6.46 %43

Disiplin

Sarı kart 1 %16
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Serie A 2026/2027.

68,8 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 74. (156 oyuncu)

Son maç puanları

  • 74 Lecce
  • 55 Juventus
  • 63 Roma
  • 65 Fiorentina
  • 78 Parma
  • Şut 69,9 #48/143
  • Pas 58,6 #124/155
  • Orta 64,0 #47/128
  • On ball attacking 63,4 #77/152
  • Mücadele 65,3 #24/153
  • Bire bir savunma 64,1 #55/149
  • Pozisyon alma 68,7 #11/145
  • Top kontrolü 69,9 #7/156

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Active in Juventus game

    Vitinha registered two shots (zero on goal), three crosses (one accurate) and two interceptions and created one scoring chance in Wednesday's 2-0 win against Juventus.

  • Underwhelming in Napoli clash

    Vitinha recorded three shots (one on goal), one tackle (one won) and one cross (zero accurate) and drew one foul in Saturday's 2-0 loss versus Napoli.

  • Out for season finale

    Vitinha had five crosses (zero accurate), two shots (zero on target) and two tackles (one won) and received his fifth yellow card in Sunday's 2-1 loss to Milan.

  • Two shots in draw

    Vitinha registered two shots (two on goal) and two crosses (zero accurate) in Sunday's 0-0 draw against Fiorentina.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Genoa Güncel
    07.2024 – devam

    74 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.48
    Serie A 9 0 0 6.36
    Coppa Italia 2 0 0 7.06
    2025/2026 6.72
    Serie A 35 5 1 6.74
    Coppa Italia 1 0 0 6.15
    2024/2025 6.57
    Serie A 25 2 3 6.53
    Coppa Italia 2 0 0 7.10
  2. Genoa Kiralık
    02.2024 – 06.2024

    9 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.60
    Serie A 9 2 0 6.60
  3. Marseille
    01.2023 – 02.2024

    43 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.84
    Ligue 1 18 3 2 6.85
    Europa League 6 1 0 6.81
    Coupe de France 2 0 0 6.87
    Champions League 1 0 0 –
    2022/2023 6.74
    Ligue 1 14 2 0 6.71
    Coupe de France 2 0 1 7.00
  4. Braga
    12.2020 – 01.2023

    67 maç · 28 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.31
    Liga Portugal 17 7 2 7.30
    Europa League 5 4 1 7.38
    Taça de Portugal 3 1 0 –
    League Cup 2 1 0 –
    2021/2022 6.74
    Liga Portugal 24 7 2 6.85
    Europa League 9 1 0 6.47
    League Cup 2 0 0 –
    Taça de Portugal 2 6 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
    2020/2021
    Liga Portugal 1 0 0 –
    Taça de Portugal 1 1 0 –
  5. Braga B
    08.2020 – 08.2022

    15 maç · 13 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Liga 3 4 4 0 –
    2020/2021
    Campeonato de Portugal Prio 11 9 0 –

Milli Takım

Portugal U21 11.2021

6 maç · 3 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.