Zak Vyner adlı futbolcunun menajerliğini Footwork Management Limited üstlenmektedir. Oyuncu Wrexham AFC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €3.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Bristol City Bristol City
16/17
Accrington Accrington
16/17
Bristol City Bristol City
17/18
Plymouth Plymouth
17/18
Bristol City Bristol City
18/19
Rotherham Rotherham
18/19
Bristol City Bristol City
19/20
Aberdeen Aberdeen
19/20
Bristol City Bristol City
25/26
Wrexham Wrexham

Reyting

67

STO

Zak Vyner futbolcu profil fotoğrafı

Zak Vyner

Kenya • Stoper visibility104,2B Wikidata Q23463111

HÜC

38

TEK

44

TAK

49

DEF

65

YRT

40

YAŞ

29

Boy: 1,87
Ayak: Sağ
euro €3.00m
support_agent Temsilci: Footwork Management Limited

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

29

Boy

1,87

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
14.05.1997
Doğum Yeri
Bath, İngiltere
Uyruk
Kenya / İngiltere
Lig
Championship
Forma No
26

info Zak Vyner hakkında

Zak Vyner, 29 yaşında, Kenya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Zak Vyner, 2026 yılından bu yana Wrexham AFC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €3.00m. Zak Vyner adlı futbolcunun menajerliğini Footwork Management Limited üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Championship sezonunda 8 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sağ.

Zak Vyner menajeri kim?

expand_more

Zak Vyner adlı futbolcunun menajerliğini Footwork Management Limited üstlenmektedir.

Zak Vyner hangi takımda oynuyor?

expand_more

Zak Vyner, şu anda Wrexham AFC takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Zak Vyner piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Zak Vyner yaklaşık piyasa değeri €3.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Zak Vyner nereli?

expand_more

Zak Vyner, Kenya uyrukludur.

Zak Vyner kaç yaşında?

expand_more

Zak Vyner 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Wolverhampton (E)
Championship
1 - 1 (B) –
4 Kas 2026
Middlesbrough (E)
Championship
2 - 0 (G) –
30 Eki 2026
Sheffield United (D)
Championship
1 - 0 (M) –
24 Eki 2026
Blackburn Rovers (D)
Championship
2 - 0 (M) –
17 Eki 2026
Preston North End (E)
Championship
4 - 1 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€3.00m

Model Tahmini

€1,9m

€1,5m – €2,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.02

Asist

0 / xA 0.43

Şut

1

Pas isabeti

79.5

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%16

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.02 %3
xG (penaltısız) 0.02 %3
Şut 1 %3

Pas

Asist 0 %0
xA 0.43 %75
İsabetli pas 294 %45
Pas isabeti % 79.5 %24
İsabetli uzun top 27 %66
Uzun top isabeti % 42.9 %58
Hat kıran pas 75 %65
Yaratılan fırsat 4 %68
Yaratılan büyük fırsat 1 %63
İsabetli orta 3 %94
Orta isabeti % 30.0 %86

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %71
Çalım başarısı % 50.0 %44
Kazanılan ikili mücadele 25 %23
İkili mücadele % 47.2 %5
Kazanılan hava topu 10 %14
Hava topu % 43.5 %8
Top dokunuşu 508 %45
Ceza sahasında dokunuş 3 %13
Top kaybı 2 %28
Kazanılan faul 2 %16

Savunma

Savunma aksiyonu 56 %28
Top çalma 10 %54
Pas arası 7 %31
Şut bloğu 5 %33
Yapılan faul 7 %34
Top kazanma 30 %49
Geçilme 3 %39
Uzaklaştırma 34 %29
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 14 %38
Sahadayken rakip xG 10.55 %57

Disiplin

Sarı kart 1 %43
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Wrexham Güncel
    02.2026 – devam

    18 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.66
    Championship 8 0 0 6.55
    EFL Cup 1 0 0 7.59
    2025/2026 6.85
    Championship 8 0 0 6.82
    FA Cup 1 0 0 7.12
  2. Bristol City
    01.2020 – 02.2026

    251 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.83
    Championship 27 0 0 6.82
    EFL Cup 2 0 0 6.86
    FA Cup 1 0 0 7.12
    2024/2025 6.88
    Championship 48 1 0 6.90
    FA Cup 1 0 0 6.35
    EFL Cup 1 0 0 6.89
    2023/2024 7.00
    Championship 36 0 0 6.97
    FA Cup 4 0 0 7.12
    EFL Cup 1 0 0 7.71
    2022/2023 6.93
    Championship 45 1 3 6.99
    FA Cup 4 0 0 6.34
    EFL Cup 2 0 0 7.00
    2021/2022 6.89
    Championship 22 0 1 6.89
    2020/2021 6.60
    Championship 43 2 1 6.59
    FA Cup 3 0 0 6.84
    EFL Cup 3 0 0 –
    2019/2020 6.57
    Championship 8 0 0 6.57
  3. Aberdeen Kiralık
    08.2019 – 01.2020

    18 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Premiership 16 1 0 –
    League Cup 2 0 0 –
  4. Rotherham United Kiralık
    07.2018 – 06.2019

    34 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.22
    Championship 31 0 0 6.23
    EFL Cup 2 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 6.13
  5. Plymouth Argyle Kiralık
    01.2018 – 06.2018

    17 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    League One 17 1 0 –
  6. Bristol City
    01.2017 – 06.2018

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 5.52
    EFL Cup 3 0 1 –
    Championship 1 0 0 5.96
    FA Cup 1 0 0 5.09
    2016/2017 6.54
    Championship 3 0 0 6.54
    FA Cup 1 0 0 –
  7. Accrington Stanley Kiralık
    08.2016 – 01.2017

    17 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    League Two 16 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
  8. Bristol City
    01.2016 – 06.2016

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Championship 4 0 0 –

Milli Takım

Kenya 05.2024

0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.