András Schäfer adlı futbolcunun menajerliğini EM Sports Consulting üstlenmektedir. Oyuncu 1.FC Union Berlin formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
MTK Alt. MTK Alt.
16/17
MTK U19 MTK U19
16/17
MTK Budapest MTK Budapest
18/19
Genoa Genoa
19/20
Chievo Verona Chievo Verona
19/20
Genoa Genoa
19/20
Dunajska Streda Dunajska Streda
19/20
Genoa Genoa
20/21
Dunajska Streda Dunajska Streda
21/22
U. Berlin U. Berlin

Reyting

70

MER

András Schäfer futbolcu profil fotoğrafı

András Schäfer

Macaristan • Merkez Orta Saha visibility196,3B Wikidata Q56249797

HÜC

52

TEK

45

TAK

59

DEF

62

YRT

49

YAŞ

27

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €4.50m
support_agent Temsilci: EM Sports Consulting

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

27

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
13.04.1999
Doğum Yeri
Szombathely, Macaristan
Uyruk
Macaristan
Lig
Bundesliga
Forma No
13

info András Schäfer hakkında

András Schäfer, 27 yaşında, Macaristan uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. András Schäfer, 2022 yılından bu yana 1.FC Union Berlin forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.50m. András Schäfer adlı futbolcunun menajerliğini EM Sports Consulting üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında Dunajska Streda kulübünden U. Berlin kulübüne €1.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 8 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

András Schäfer menajeri kim?

expand_more

András Schäfer adlı futbolcunun menajerliğini EM Sports Consulting üstlenmektedir.

András Schäfer hangi takımda oynuyor?

expand_more

András Schäfer, şu anda 1.FC Union Berlin takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

András Schäfer piyasa değeri ne kadar?

expand_more

András Schäfer yaklaşık piyasa değeri €4.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

András Schäfer nereli?

expand_more

András Schäfer, Macaristan uyrukludur.

András Schäfer kaç yaşında?

expand_more

András Schäfer 27 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
1 Kas 2026
1. FC Köln (E)
Bundesliga
1 - 1 (B) 7.1
27 Eki 2026
1. FC Köln (D)
DFB Pokal
5 - 0 (M) 7.0
24 Eki 2026
FC Augsburg (D)
Bundesliga
1 - 1 (B) 7.8
17 Eki 2026
Borussia Dortmund (E)
Bundesliga
0 - 0 (B) 7.3
10 Eki 2026
SV 07 Elversberg (E)
Bundesliga
1 - 0 (G) 7.3

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.50m

Model Tahmini

€2,1m

€1,7m – €2,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.59

Asist

0 / xA 0.21

Şut

6 / isabetli 2

Pas isabeti

83.7

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%56

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.59 %57
xGOT 0.58 %60
xG (penaltısız) 0.59 %59
Şut 6 %47
İsabetli şut 2 %48

Pas

Asist 0 %0
xA 0.21 %20
İsabetli pas 195 %53
Pas isabeti % 83.7 %56
İsabetli uzun top 7 %52
Uzun top isabeti % 43.8 %51
Hat kıran pas 33 %44
Yaratılan fırsat 5 %40

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %81
Çalım başarısı % 46.2 %45
Kazanılan ikili mücadele 38 %81
İkili mücadele % 55.1 %69
Kazanılan hava topu 8 %72
Hava topu % 44.4 %44
Top dokunuşu 360 %49
Ceza sahasında dokunuş 8 %49
Top kaybı 6 %21
Kazanılan faul 10 %79

Savunma

Savunma aksiyonu 47 %80
Top çalma 15 %73
Pas arası 9 %64
Şut bloğu 4 %80
Yapılan faul 7 %29
Top kazanma 29 %56
Son üçlükte top kazanma 1 %27
Geçilme 1 %84
Uzaklaştırma 19 %83
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 13 %24
Sahadayken rakip xG 10.27 %37

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

63,3 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 54. (101 oyuncu)

Son maç puanları

  • 69 FC Köln
  • 72 FC Augsburg
  • 62 Borussia Dortmund
  • 87 Elversberg
  • 61 FC Bayern München
  • Şut 70,1 #12/77
  • Pas 61,3 #71/101
  • On ball attacking 67,8 #23/98
  • Mücadele 69,6 #11/97
  • Bire bir savunma 76,3 #9/99
  • Pozisyon alma 72,3 #11/99
  • Top kontrolü 62,8 #53/101

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Busy Saturday

    Schafer registered three shots (one on goal) and one cross (zero accurate) in Saturday's 1-0 win over SV 07 Elversberg.

  • Subbed in on Saturday

    Schafer generated one interception in Saturday's 4-0 defeat to Bayer Leverkusen.

  • Scores, assists in win

    Schafer scored one goal and assisted once from two shots and two chances created in Saturday's 4-0 win over FC Augsburg.

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Union Berlin Güncel
    01.2022 – devam

    121 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.96
    Bundesliga 8 0 0 7.00
    DFB Pokal 2 0 0 6.82
    2025/2026 6.64
    Bundesliga 28 2 1 6.56
    DFB Pokal 3 0 0 7.42
    2024/2025 6.85
    Bundesliga 26 1 1 6.82
    DFB Pokal 2 0 0 7.37
    2023/2024 6.77
    Bundesliga 20 1 2 6.77
    2022/2023 6.57
    Bundesliga 16 0 0 6.61
    Europa League 5 0 0 6.45
    DFB Pokal 2 0 0 6.66
    2021/2022 6.69
    Bundesliga 8 1 1 6.71
    DFB Pokal 1 0 0 6.61
  2. DAC 1904 Dunajska Streda
    09.2020 – 01.2022

    44 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    1. liga 17 3 3 –
    Conference League 2 0 0 –
    2020/2021
    Cup 1 0 0 –
  3. Genoa
    08.2020 – 09.2020

    0 maç · 0 gol

  4. DAC 1904 Dunajska Streda Kiralık
    01.2020 – 08.2020

    17 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    1. liga 27 0 0 –
    Europa League 3 0 0 –
    2019/2020
    1. liga 8 0 0 –
    Cup 3 1 0 –
  5. Chievo Verona Kiralık
    08.2019 – 01.2020

    0 maç · 0 gol

  6. Genoa
    01.2019 – 06.2019

    0 maç · 0 gol

  7. MTK Budapest
    04.2017 – 01.2019

    48 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    NB I 14 1 0 –
    2017/2018
    NB II 28 4 0 –
    Magyar Kupa 4 0 0 –
    2016/2017
    NB I 2 0 0 –

Milli Takım

Hungary 08.2020

49 maç · 5 gol

Hungary U21 09.2019

0 maç · 0 gol

Hungary U19 10.2017

5 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.