Anton Kade adlı futbolcunun menajerliğini Lucky 13 GmbH üstlenmektedir. Oyuncu FC Augsburg formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €15.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Hertha BSC Alt. Hertha BSC Alt.
19/20
Hertha BSC U17 Hertha BSC U17
20/21
Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
21/22
Hertha Berlin Hertha Berlin
22/23
Basel Basel
25/26
Augsburg Augsburg

Reyting

73

ON

Anton Kade futbolcu profil fotoğrafı

Anton Kade

Almanya • On Numara visibility357,9B Wikidata Q110978698

HÜC

67

TEK

57

TAK

46

DEF

34

YRT

57

YAŞ

22

Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €15.00m
support_agent Temsilci: Lucky 13 GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

22

Boy

1,85

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
17.01.2004
Doğum Yeri
Berlin, Almanya
Uyruk
Almanya
Lig
Bundesliga
Forma No
30

info Anton Kade hakkında

Anton Kade, 22 yaşında, Almanya uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Anton Kade, 2025 yılından bu yana FC Augsburg forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €15.00m. Anton Kade adlı futbolcunun menajerliğini Lucky 13 GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Basel kulübünden Augsburg kulübüne €2.25m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 6 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

Anton Kade menajeri kim?

expand_more

Anton Kade adlı futbolcunun menajerliğini Lucky 13 GmbH üstlenmektedir.

Anton Kade hangi takımda oynuyor?

expand_more

Anton Kade, şu anda FC Augsburg takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Anton Kade piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Anton Kade yaklaşık piyasa değeri €15.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Anton Kade nereli?

expand_more

Anton Kade, Almanya uyrukludur.

Anton Kade kaç yaşında?

expand_more

Anton Kade 22 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
RB Leipzig (D)
Bundesliga
5 - 2 (M) 7.5
31 Eki 2026
SC Freiburg (E)
Bundesliga
1 - 2 (M) 6.2
27 Eki 2026
SG Sonnenhof Großaspach (D)
DFB Pokal
2 - 4 (G) 8.1
24 Eki 2026
1. FC Union Berlin (E)
Bundesliga
1 - 1 (B) 6.4
17 Eki 2026
SV 07 Elversberg (D)
Bundesliga
4 - 3 (M) 6.0

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€15.00m

Model Tahmini

€18,9m

€17,0m – €20,8m

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 2.62

Asist

1 / xA 1.44

Şut

20 / isabetli 9

Pas isabeti

70.5

Gol
%68
Asist
%46
Reyting
%55

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %68
xG 2.62 %91
xGOT 3.53 %94
xG (penaltısız) 2.62 %91
Şut 20 %90
İsabetli şut 9 %90
Kafa şutu 3 %90

Pas

Asist 1 %46
xA 1.44 %75
İsabetli pas 74 %36
Pas isabeti % 70.5 %13
İsabetli uzun top 3 %49
Uzun top isabeti % 60.0 %65
Hat kıran pas 10 %30
Yaratılan fırsat 8 %57
Yaratılan büyük fırsat 3 %78
İsabetli orta 2 %54
Orta isabeti % 33.3 %74

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %57
Çalım başarısı % 31.6 %16
Kazanılan ikili mücadele 19 %43
İkili mücadele % 29.2 %7
Kazanılan hava topu 5 %74
Hava topu % 29.4 %39
Top dokunuşu 212 %51
Ceza sahasında dokunuş 30 %80
Top kaybı 12 %13
Kazanılan faul 4 %38

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %41
Top çalma 4 %42
Pas arası 2 %42
Yapılan faul 4 %39
Top kazanma 14 %41
Son üçlükte top kazanma 2 %32
Geçilme 7 %14
Uzaklaştırma 3 %43
Gol yememe 1 %77
Sahadayken yenen gol 9 %26
Sahadayken rakip xG 10.32 %30

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

69,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 34. (134 oyuncu)

Son maç puanları

  • 60 SC Freiburg
  • 74 FC Union Berlin
  • 61 Elversberg
  • 56 FC Bayern München
  • 91 Schalke 04
  • Şut 68,1 #53/118
  • Pas 60,1 #77/135
  • Orta 69,8 #19/107
  • On ball attacking 60,2 #89/130
  • Mücadele 65,7 #21/130
  • Bire bir savunma 57,6 #115/129
  • Pozisyon alma 64,9 #24/125
  • Top kontrolü 58,1 #99/138

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Cleared for Bayern clash

    Kade (muscle) is fully available for Saturday's Bundesliga clash against Bayern Munich after recovering from his muscular injury, coach Manuel Baum confirmed. "The rest of the squad is available, including Anton."

  • Returns to full training

    Kade (muscular) completed full team training Tuesday for the first time since suffering his injury in early September and could return against Bayern Munich on Saturday, according to Augsburger Allgemeine.

  • Continues to train

    Kade (undisclosed) was training once again Friday as he continues his recovery from injury, according to his club.

  • Progressing toward return

    Kade completed an individual session with the ball Tuesday as he continues his recovery from a calf muscle tear and is expected to return to team training next week, according to Augsburger Allgemeine.

  • Remains out for time being

    Kade (undisclosed) remains out for the time being, according to coach Daniel Baum.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Augsburg Güncel
    08.2025 – devam

    37 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.14
    Bundesliga 6 2 1 6.97
    DFB Pokal 2 2 0 7.66
    2025/2026 6.82
    Bundesliga 28 6 0 6.82
    DFB Pokal 1 0 0 7.05
  2. Basel Bonservissiz
    06.2022 – 08.2025

    104 maç · 13 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.32
    Süper Lig 4 0 0 6.32
    2024/2025 7.11
    Süper Lig 36 4 4 7.11
    Swiss Cup 5 1 0 –
    2023/2024 7.15
    Süper Lig 30 5 2 7.15
    Swiss Cup 2 0 0 –
    Conference League 2 1 0 –
    2022/2023 6.62
    Süper Lig 18 0 2 6.57
    Conference League 5 1 1 6.83
    Swiss Cup 2 1 0 –
  3. Hertha BSC
    01.2022 – 05.2022

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.15
    Bundesliga 4 0 0 6.15
  4. Hertha Berlin II
    07.2021 – 05.2022

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Regionalliga 6 1 0 –
  5. Hertha Berlin U19 Altyapı
    09.2020 – 05.2022

    23 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    U19 Bundesliga 16 5 0 –
    DFB Junioren Pokal 3 1 0 –
    2020/2021
    U19 Bundesliga 3 2 0 –
    DFB Junioren Pokal 1 0 0 –
  6. Hertha BSC Under 17 Altyapı
    01.2019 – 06.2021

    20 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    U17 Bundesliga 16 10 0 –
    2018/2019
    U17 Bundesliga 4 1 0 –

Milli Takım

Germany U21 09.2025

4 maç · 1 gol

Germany U19 11.2021

6 maç · 2 gol

Germany U17 09.2020

0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.