Benedikt Zech adlı futbolcunun menajerliğini Alliance Sportsmanagement AG üstlenmektedir. Oyuncu SCR Altach formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €125k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

04/05
Vgb. U15 Vgb. U15
05/06
Vgb. U17 Vgb. U17
07/08
Vgb. U19 Vgb. U19
09/10
A. Lustenau A. Lustenau
12/13
Kulüpsüz Kulüpsüz
12/13
Altach Altach
19/20
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
24/25
Altach Altach

Reyting

68

STO

Benedikt Zech futbolcu profil fotoğrafı

Benedikt Zech

Avusturya • Stoper visibility8,8B Wikidata Q20984754

HÜC

33

TEK

43

TAK

54

DEF

68

YRT

39

YAŞ

35

Boy: 1,86
Ayak: Sağ
euro €125k
support_agent Temsilci: Alliance Sportsmanagement AG

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

35

Boy

1,86

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
03.11.1990
Doğum Yeri
Feldkirch, Avusturya
Uyruk
Avusturya
Lig
Bundesliga
Forma No
23

info Benedikt Zech hakkında

Benedikt Zech, 35 yaşında, Avusturya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Benedikt Zech, 2025 yılından bu yana SCR Altach forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €125k. Benedikt Zech adlı futbolcunun menajerliğini Alliance Sportsmanagement AG üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,86 m, tercih ettiği ayak sağ.

Benedikt Zech menajeri kim?

expand_more

Benedikt Zech adlı futbolcunun menajerliğini Alliance Sportsmanagement AG üstlenmektedir.

Benedikt Zech hangi takımda oynuyor?

expand_more

Benedikt Zech, şu anda SCR Altach takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Benedikt Zech piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Benedikt Zech yaklaşık piyasa değeri €125k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Benedikt Zech nereli?

expand_more

Benedikt Zech, Avusturya uyrukludur.

Benedikt Zech kaç yaşında?

expand_more

Benedikt Zech 35 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
22 Ağu 2026
TSV Hartberg (E)
Austrian Bundesliga
1 - 2 (M) 6.8
15 Ağu 2026
SK Sturm Graz (D)
Austrian Bundesliga
1 - 0 (M) 6.8
7 Ağu 2026
WSG Tirol (E)
Austrian Bundesliga
3 - 1 (G) 7.3
2 Ağu 2026
SK Rapid Wien (D)
Austrian Bundesliga
1 - 0 (M) 6.6
24 Tem 2026
SV Leobendorf (D)
OFB Cup
0 - 1 (G) 7.5

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€125k

Model Tahmini

€111k

€88k – €133k

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.12

Şut

0

Pas isabeti

92.8

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%66

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.12 %59
İsabetli pas 207 %55
Pas isabeti % 92.8 %80
İsabetli uzun top 11 %48
Uzun top isabeti % 64.7 %73
Yaratılan fırsat 2 %61
Yaratılan büyük fırsat 1 %75
İsabetli orta 1 %80
Orta isabeti % 100.0 %100

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %80
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 14 %39
İkili mücadele % 58.3 %43
Kazanılan hava topu 6 %34
Hava topu % 60.0 %57
Top dokunuşu 285 %45
Ceza sahasında dokunuş 1 %14
Top kaybı 2 %5

Savunma

Savunma aksiyonu 37 %43
Top çalma 6 %41
Pas arası 8 %77
Şut bloğu 1 %18
Yapılan faul 2 %48
Top kazanma 18 %64
Son üçlükte top kazanma 1 %70
Geçilme 3 %11
Uzaklaştırma 22 %39
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 5 %45
Sahadayken rakip xG 5.14 %70

Disiplin

Sarı kart 1 %11
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Altach Güncel Bonservissiz
    01.2025 – devam

    54 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.12
    Bundesliga 4 0 0 7.12
    Cup 1 0 0 –
    2025/2026 6.92
    Bundesliga 29 0 0 6.92
    Cup 4 0 0 –
    2024/2025 6.83
    Bundesliga 16 0 0 6.83
  2. Pogoń Szczecin Bonservissiz
    07.2019 – 12.2024

    174 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.90
    Ekstraklasa 17 0 0 6.90
    Cup 3 0 0 –
    2023/2024 7.23
    Ekstraklasa 26 0 0 7.23
    Cup 3 0 0 –
    Conference League 2 0 0 –
    2022/2023 7.13
    Ekstraklasa 30 0 0 7.13
    Conference League 4 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
    2021/2022
    Ekstraklasa 24 0 0 –
    Conference League 2 0 0 –
    2020/2021
    Ekstraklasa 27 0 0 –
    Cup 2 0 0 –
    2019/2020
    Ekstraklasa 31 0 1 –
    Cup 2 1 0 –
  3. Altach Juniors
    10.2016 – 06.2017

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Regionalliga 3 0 0 –
  4. Altach
    09.2012 – 06.2019

    210 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.86
    Bundesliga 29 1 1 6.86
    Cup 2 0 0 –
    2017/2018
    Bundesliga 29 0 0 –
    Europa League 8 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
    2016/2017
    Bundesliga 27 0 2 –
    Cup 1 0 0 –
    2015/2016
    Bundesliga 29 0 2 –
    Europa League 4 0 0 –
    Cup 2 1 0 –
    2014/2015
    Bundesliga 14 1 1 –
    Cup 1 0 0 –
    2013/2014
    2. Liga 34 1 0 –
    Cup 2 0 0 –
    2012/2013
    2. Liga 25 0 0 –
    Cup 2 0 0 –
  5. Austria Lustenau
    07.2009 – 09.2012

    65 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011/2012
    2. Liga 29 1 0 –
    Cup 3 1 0 –
    2010/2011
    2. Liga 14 0 0 –
    Cup 3 0 0 –
    2009/2010
    2. Liga 14 2 0 –
    Cup 2 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.