Emerson adlı futbolcunun menajerliğini Bertolucci Sports üstlenmektedir. Oyuncu Olympique Marsilya formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €9.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Palermo Palermo
14/15
Santos Santos
15/16
Roma Roma
16/17
Santos Santos
16/17
Roma Roma
17/18
Chelsea Chelsea
21/22
Lyon Lyon
21/22
Chelsea Chelsea
22/23
West Ham West Ham
25/26
Marsilya Marsilya

Reyting

68

SOL

Emerson futbolcu profil fotoğrafı

Emerson

İtalya • Sol Bek visibility361,4B Wikidata Q5370912

HÜC

50

TEK

52

TAK

60

DEF

67

YRT

63

YAŞ

32

Boy: 1,76
Ayak: Sol
euro €9.00m
support_agent Temsilci: Bertolucci Sports

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

32

Boy

1,76

Ayak

Sol

info Emerson hakkında

Emerson, 32 yaşında, İtalya uyruklu bir Sol Bek oyuncusudur. Emerson, 2025 yılından bu yana Olympique Marsilya forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €9.00m. Emerson adlı futbolcunun menajerliğini Bertolucci Sports üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2018 yılında Roma kulübünden Chelsea kulübüne €20.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 6 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,76 m, tercih ettiği ayak sol.

Emerson menajeri kim?

expand_more

Emerson adlı futbolcunun menajerliğini Bertolucci Sports üstlenmektedir.

Emerson hangi takımda oynuyor?

expand_more

Emerson, şu anda Olympique Marsilya takımında Sol Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Emerson piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Emerson yaklaşık piyasa değeri €9.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Emerson nereli?

expand_more

Emerson, İtalya uyrukludur.

Emerson kaç yaşında?

expand_more

Emerson 32 yaşındadır.

badge Tam Adı

Emerson Palmieri dos Santos

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Troyes (D)
Ligue 1
0 - 2 (G) 6.6
20 Eyl 2026
Paris Saint-Germain (E)
Ligue 1
1 - 2 (M) 6.4
17 Eyl 2026
Beşiktaş JK (D)
UEFA Europa League
4 - 1 (M) 6.2
11 Eyl 2026
Stade Rennais (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 7.2
6 Eyl 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
2 - 3 (M) 6.4

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€9.00m

Model Tahmini

€4,2m

€3,4m – €5,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.10

Asist

1 / xA 1.19

Şut

3 / isabetli 1

Pas isabeti

86.1

Gol
%0
Asist
%79
Reyting
%71

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.10 %52
xGOT 0.02 %62
xG (penaltısız) 0.10 %52
Şut 3 %64
İsabetli şut 1 %62

Pas

Asist 1 %79
xA 1.19 %91
İsabetli pas 298 %97
Pas isabeti % 86.1 %76
İsabetli uzun top 3 %34
Uzun top isabeti % 12.5 %14
Hat kıran pas 9 %64
Yaratılan fırsat 6 %69
Yaratılan büyük fırsat 3 %91
İsabetli orta 6 %81
Orta isabeti % 30.0 %64

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %76
Çalım başarısı % 45.5 %53
Kazanılan ikili mücadele 24 %81
İkili mücadele % 54.5 %59
Kazanılan hava topu 4 %69
Hava topu % 36.4 %40
Top dokunuşu 488 %100
Ceza sahasında dokunuş 16 %91
Top kaybı 2 %26
Kazanılan faul 7 %83

Savunma

Savunma aksiyonu 27 %67
Top çalma 8 %55
Pas arası 7 %72
Şut bloğu 3 %88
Yapılan faul 4 %34
Top kazanma 22 %66
Son üçlükte top kazanma 2 %72
Geçilme 2 %43
Uzaklaştırma 9 %55
Gol yememe 2 %88
Sahadayken yenen gol 8 %10
Sahadayken rakip xG 12.54 %2

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

77,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 32. (144 oyuncu)

Son maç puanları

  • 60 Paris Saint Germain
  • 75 Rennes
  • 72 Paris
  • 75 Monaco
  • 70 Strasbourg
  • Pas 65,5 #68/144
  • Orta 64,1 #33/85
  • Top taşıma 75,5 #5/112
  • Bire bir savunma 79,6 #4/138
  • Pozisyon alma 50,9 #144/144
  • İkili mücadele 69,1 #36/126
  • Hava topu 67,2 #39/136
  • Baskı altında orta 70,5 #13/71
  • Dribbling 61,1 #48/86
  • Blok 74,4 #23/140

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Creates opener from left side

    Emerson assisted once to go with three crosses (two accurate) and two chances created in Sunday's 2-0 win versus Troyes.

  • Seven crosses in defeat

    Emerson recorded one shot (zero on goal), seven crosses (three accurate) and two corners in Friday's 1-0 loss against Rennes.

  • Six tackles in victory

    Emerson generated one shot (zero on goal) and one cross (zero accurate) in Sunday's 1-0 win over Le Havre.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Marseille Güncel
    09.2025 – devam

    44 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.01
    Ligue 1 6 0 1 7.14
    Europa League 1 0 0 6.28
    2025/2026 7.15
    Ligue 1 28 0 3 7.18
    Champions League 5 0 0 6.95
    Coupe de France 3 0 0 7.28
    Trophée des champions 1 0 0 –
  2. West Ham United
    08.2022 – 09.2025

    113 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.73
    Premier Lig 31 2 1 6.74
    EFL Cup 1 0 0 6.51
    2023/2024 6.94
    Premier Lig 36 1 2 6.94
    Europa League 8 0 0 6.80
    FA Cup 2 0 0 7.39
    EFL Cup 1 0 0 7.28
    2022/2023 6.89
    Premier Lig 22 1 0 6.62
    Conference League 8 1 1 7.52
    FA Cup 3 0 1 7.11
    EFL Cup 1 0 0 7.34
  3. Chelsea
    07.2022 – 08.2022

    0 maç · 0 gol

  4. Lyon Kiralık
    08.2021 – 06.2022

    36 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.11
    Ligue 1 29 1 2 7.12
    Europa League 7 0 0 7.11
  5. Chelsea
    01.2018 – 08.2021

    71 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Premier Lig 1 0 0 –
    2020/2021 7.21
    Champions League 6 1 0 7.36
    FA Cup 5 0 0 7.26
    Premier Lig 2 0 0 6.66
    EFL Cup 2 0 0 –
    2019/2020 7.04
    Premier Lig 15 0 0 7.16
    Champions League 3 0 1 6.34
    FA Cup 2 0 0 7.20
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2018/2019 7.10
    Europa League 11 0 2 7.49
    Premier Lig 10 0 0 6.61
    EFL Cup 5 1 1 –
    FA Cup 1 0 0 7.81
    2017/2018 7.37
    Premier Lig 5 0 1 7.45
    FA Cup 2 0 1 7.20
  6. Roma
    07.2017 – 01.2018

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 6.14
    Serie A 1 0 0 6.14
    Coppa Italia 1 0 0 –
  7. Roma Kiralık
    08.2015 – 06.2017

    45 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017 7.39
    Serie A 25 0 1 7.48
    Europa League 5 1 0 6.96
    Coppa Italia 4 0 0 –
    Champions League 2 0 0 –
    2015/2016
    Serie A 8 1 0 –
    Coppa Italia 1 0 0 –
  8. Santos
    07.2015 – 08.2015

    0 maç · 0 gol

  9. Palermo Kiralık
    08.2014 – 06.2015

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Serie A 9 0 0 –
  10. Santos
    10.2011 – 08.2014

    32 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014 7.54
    Paulista A1 6 2 1 –
    Série A 3 0 1 7.54
    Copa do Brasil 2 0 0 –
    2013
    Série A 14 1 2 –
    Paulista A1 2 0 0 –
    Copa do Brasil 1 0 0 –
    2012
    Paulista A1 3 0 0 –
    Série A 1 0 0 –
  11. Santos
    12.2010 – 05.2011

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2011
    Paulista A1 1 0 0 –

Milli Takım

Italy 09.2018

29 maç · 0 gol

Brazil U17 03.2011

15 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.