Charles-André Raux-Yao adlı futbolcunun menajerliğini MDC Advisors üstlenmektedir. Oyuncu Eyüpspor formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
Racing CFF B Racing CFF B
21/22
Racing CFF Racing CFF
24/25
FC Versailles FC Versailles
25/26
Stade Briochin Stade Briochin
25/26
Eyüpspor Eyüpspor

Reyting

68

MER

Charles-André Raux-Yao futbolcu profil fotoğrafı

Charles-André Raux-Yao

Fransa • Merkez Orta Saha visibility19,5B Wikidata Q137799255

HÜC

52

TEK

56

TAK

36

DEF

34

YRT

52

YAŞ

24

Boy: 1,87
Ayak: Sağ
euro €2.00m
support_agent Temsilci: MDC Advisors

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

24

Boy

1,87

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
15.11.2001
Doğum Yeri
Pontoise, Fransa
Uyruk
Fransa / Fildişi Sahili
Lig
Süper Lig
Forma No
15

info Charles-André Raux-Yao hakkında

Charles-André Raux-Yao, 24 yaşında, Fransa uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Charles-André Raux-Yao, 2026 yılından bu yana Eyüpspor forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Charles-André Raux-Yao adlı futbolcunun menajerliğini MDC Advisors üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Super Lig sezonunda 11 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sağ.

Charles-André Raux-Yao menajeri kim?

expand_more

Charles-André Raux-Yao adlı futbolcunun menajerliğini MDC Advisors üstlenmektedir.

Charles-André Raux-Yao hangi takımda oynuyor?

expand_more

Charles-André Raux-Yao, şu anda Eyüpspor takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Charles-André Raux-Yao piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Charles-André Raux-Yao yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Charles-André Raux-Yao nereli?

expand_more

Charles-André Raux-Yao, Fransa uyrukludur.

Charles-André Raux-Yao kaç yaşında?

expand_more

Charles-André Raux-Yao 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Kocaelispor (E)
Trendyol Süper Lig
0 - 2 (M) 7.2
4 Kas 2026
Fethiyespor (D)
Turkiye Kupasi, Knockout stage
2 - 4 (G) –
1 Kas 2026
Amedspor (D)
Trendyol Süper Lig
5 - 1 (M) 6.2
24 Eki 2026
Kasımpaşa (E)
Trendyol Süper Lig
0 - 1 (M) 6.8
17 Eki 2026
Erzurumspor FK (D)
Trendyol Süper Lig
2 - 0 (M) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,6m

€1,3m – €1,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.46

Asist

0 / xA 0.83

Şut

7 / isabetli 1

Pas isabeti

86.4

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%25

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.46 %29
xGOT 0.04 %7
xG (penaltısız) 0.46 %29
Şut 7 %29
İsabetli şut 1 %7
Kafa şutu 1 %54

Pas

Asist 0 %0
xA 0.83 %62
İsabetli pas 228 %81
Pas isabeti % 86.4 %84
İsabetli uzun top 18 %89
Uzun top isabeti % 66.7 %64
Hat kıran pas 38 %74
Yaratılan fırsat 15 %80
Yaratılan büyük fırsat 3 %72
İsabetli orta 3 %54
Orta isabeti % 23.1 %55

Top Hakimiyeti

Çalım 10 %72
Çalım başarısı % 66.7 %82
Kazanılan ikili mücadele 46 %94
İkili mücadele % 52.9 %80
Kazanılan hava topu 4 %70
Hava topu % 30.8 %40
Top dokunuşu 408 %79
Ceza sahasında dokunuş 8 %27
Top kaybı 12 %9
Kazanılan faul 28 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 15 %67
Top çalma 5 %43
Pas arası 3 %53
Şut bloğu 3 %95
Yapılan faul 11 %12
Top kazanma 37 %91
Son üçlükte top kazanma 8 %95
Geçilme 4 %41
Uzaklaştırma 4 %63
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 20 %2
Sahadayken rakip xG 17.07 %3

Disiplin

Sarı kart 2 %9
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Eyüpspor Güncel Bonservissiz
    01.2026 – devam

    30 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.42
    Süper Lig 11 0 0 6.42
    Turkish Cup 1 0 1 –
    2025/2026 6.77
    Süper Lig 15 2 0 6.77
    Turkish Cup 3 0 0 –
  2. Stade Briochin Bonservissiz
    07.2025 – 01.2026

    17 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    National 1 15 3 0 –
    Coupe de France 2 0 0 –
  3. Versailles Bonservissiz
    07.2024 – 06.2025

    18 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    National 1 16 0 0 –
    Coupe de France 2 0 0 –
  4. Racing Club de France
    07.2021 – 06.2024

    71 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    National 2 23 4 0 –
    Coupe de France 3 0 0 –
    2022/2023
    National 2 26 3 0 –
    2021/2022
    National 3 19 5 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.