David Bates adlı futbolcunun menajerliğini Classico üstlenmektedir. Oyuncu Amed SK formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Rangers Rangers
18/19
Hamburg Hamburg
19/20
Sheff Wed Sheff Wed
19/20
Hamburg Hamburg
20/21
Cercle Cercle
20/21
Hamburg Hamburg
21/22
Aberdeen Aberdeen
22/23
Mechelen Mechelen
24/25
Standard Standard
26/27
Amed SK Amed SK

Reyting

70

STO

David Bates futbolcu profil fotoğrafı

David Bates

İskoçya • Stoper visibility52,7B Wikidata Q20876984

HÜC

34

TEK

43

TAK

64

DEF

83

YRT

36

YAŞ

30

Boy: 1,93
Ayak: Sağ
euro €1.50m
support_agent Temsilci: Classico

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

30

Boy

1,93

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
05.10.1996
Doğum Yeri
Kirkcaldy, İskoçya
Uyruk
İskoçya
Lig
Süper Lig
Forma No
4

info David Bates hakkında

David Bates, 30 yaşında, İskoçya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. David Bates, 2026 yılından bu yana Amed SK forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. David Bates adlı futbolcunun menajerliğini Classico üstlenmektedir. Kariyerinde 17 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Standard kulübünden Amed SK kulübüne €500k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 11 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,93 m, tercih ettiği ayak sağ.

David Bates menajeri kim?

expand_more

David Bates adlı futbolcunun menajerliğini Classico üstlenmektedir.

David Bates hangi takımda oynuyor?

expand_more

David Bates, şu anda Amed SK takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

David Bates piyasa değeri ne kadar?

expand_more

David Bates yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

David Bates nereli?

expand_more

David Bates, İskoçya uyrukludur.

David Bates kaç yaşında?

expand_more

David Bates 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Galatasaray (D)
Trendyol Süper Lig
4 - 3 (M) 6.0
1 Kas 2026
Eyüpspor (E)
Trendyol Süper Lig
5 - 1 (G) 6.8
24 Eki 2026
Samsunspor (D)
Trendyol Süper Lig
1 - 2 (G) 6.6
17 Eki 2026
Konyaspor (E)
Trendyol Süper Lig
1 - 0 (G) 7.4
10 Eki 2026
Gençlerbirliği (D)
Trendyol Süper Lig
2 - 2 (B) 6.1

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.50m

Model Tahmini

€1,1m

€899k – €1,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.69

Asist

0 / xA 0.48

Şut

3

Pas isabeti

92.2

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%67

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.69 %85
xG (penaltısız) 0.69 %85
Şut 3 %42
Kafa şutu 3 %61

Pas

Asist 0 %0
xA 0.48 %91
İsabetli pas 534 %87
Pas isabeti % 92.2 %85
İsabetli uzun top 20 %57
Uzun top isabeti % 55.6 %76
Hat kıran pas 75 %79
Yaratılan fırsat 5 %91
Yaratılan büyük fırsat 2 %100

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 45 %87
İkili mücadele % 65.2 %76
Kazanılan hava topu 25 %90
Hava topu % 64.1 %69
Top dokunuşu 692 %85
Ceza sahasında dokunuş 6 %60
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 7 %84

Savunma

Savunma aksiyonu 84 %79
Top çalma 13 %76
Pas arası 12 %76
Şut bloğu 8 %79
Yapılan faul 8 %25
Top kazanma 34 %75
Geçilme 6 %3
Uzaklaştırma 51 %84
Gol yememe 3 %75
Sahadayken yenen gol 15 %21
Sahadayken rakip xG 10.03 %39

Disiplin

Sarı kart 2 %18
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Amed Sportif Güncel
    06.2026 – devam

    11 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.92
    Süper Lig 11 0 0 6.92
  2. Standard Liège
    07.2024 – 06.2026

    27 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.99
    First Division A 18 1 0 6.99
    2024/2025 7.08
    First Division A 9 0 0 7.08
  3. KV Mechelen
    09.2022 – 07.2024

    67 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.94
    First Division A 35 2 0 6.94
    Belgian Cup 1 0 0 –
    2022/2023 6.59
    First Division A 25 2 0 6.59
    Belgian Cup 6 1 0 –
  4. Aberdeen
    08.2021 – 09.2022

    35 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.05
    Premiership 33 2 0 7.05
    Scottish Cup 2 0 0 –
  5. Hamburger SV II
    07.2021 – 07.2021

    0 maç · 0 gol

  6. Cercle Brugge Kiralık
    08.2020 – 06.2021

    21 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.29
    First Division A 19 0 1 6.29
    Belgian Cup 2 0 0 –
  7. Sheffield Wednesday Kiralık
    08.2019 – 06.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    EFL Cup 1 0 0 –
  8. Hamburger SV Bonservissiz
    07.2018 – 06.2019

    28 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.75
    2. Bundesliga 25 1 0 6.75
    DFB Pokal 3 0 0 –
  9. Rangers Kiralık
    08.2016 – 06.2018

    28 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Premiership 15 1 0 –
    Scottish Cup 3 0 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    2016/2017
    Premiership 7 0 0 –
    Scottish Cup 1 0 0 –
  10. Raith Rovers
    11.2015 – 07.2016

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Scottish Cup 2 0 0 –
  11. Brechin City Kiralık
    09.2015 – 11.2015

    10 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    League One 10 1 0 –
  12. Raith Rovers
    07.2015 – 09.2015

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Championship 10 0 0 –
    Challenge Cup 2 0 0 –
    League Cup 1 0 0 –
  13. East Stirlingshire Kiralık
    01.2015 – 06.2015

    17 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    League Two 17 1 0 –
  14. Raith Rovers
    07.2013 – 12.2014

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

Scotland 11.2018

4 maç · 0 gol

Scotland U21 09.2018

4 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.