Dom Jefferies adlı futbolcunun menajerliğini Every Aspect Group üstlenmektedir. Oyuncu Lincoln City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €400k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
Salisbury Salisbury
19/20
Newport U18 Newport U18
20/21
Salisbury Salisbury
21/22
Brentford B Brentford B
22/23
Gillingham Gillingham
24/25
Lincoln City Lincoln City

Reyting

68

ORT

Dom Jefferies futbolcu profil fotoğrafı

Dom Jefferies

Galler • Orta Saha Sağ visibility12,4B Wikidata Q67146942

HÜC

47

TEK

46

TAK

40

DEF

51

YRT

45

YAŞ

24

Boy: 1,81
Ayak: Sağ
euro €400k
support_agent Temsilci: Every Aspect Group

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

24

Boy

1,81

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
22.05.2002
Doğum Yeri
Newport, Galler
Uyruk
Galler
Lig
Championship
Forma No
16

info Dom Jefferies hakkında

Dom Jefferies, 24 yaşında, Galler uyruklu bir Orta Saha Sağ oyuncusudur. Dom Jefferies, 2024 yılından bu yana Lincoln City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €400k. Dom Jefferies adlı futbolcunun menajerliğini Every Aspect Group üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Championship sezonunda 12 maçta 2 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,81 m, tercih ettiği ayak sağ.

Dom Jefferies menajeri kim?

expand_more

Dom Jefferies adlı futbolcunun menajerliğini Every Aspect Group üstlenmektedir.

Dom Jefferies hangi takımda oynuyor?

expand_more

Dom Jefferies, şu anda Lincoln City takımında Orta Saha Sağ pozisyonunda forma giymektedir.

Dom Jefferies piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Dom Jefferies yaklaşık piyasa değeri €400k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Dom Jefferies nereli?

expand_more

Dom Jefferies, Galler uyrukludur.

Dom Jefferies kaç yaşında?

expand_more

Dom Jefferies 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Queens Park Rangers (D)
Championship
2 - 1 (M) 7.7
3 Kas 2026
Watford (D)
Championship
1 - 0 (M) 6.4
31 Eki 2026
Birmingham City (E)
Championship
1 - 3 (M) 6.9
24 Eki 2026
Burnley (E)
Championship
4 - 1 (G) 7.5
17 Eki 2026
Millwall (D)
Championship
2 - 2 (B) 6.2

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€400k

Model Tahmini

€546k

€437k – €655k

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 1.36

Asist

0 / xA 0.60

Şut

16 / isabetli 6

Pas isabeti

73.6

Gol
%60
Asist
%0
Reyting
%52

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %60
xG 1.36 %55
xGOT 1.97 %69
xG (penaltısız) 1.36 %57
Şut 16 %61
İsabetli şut 6 %64
Kafa şutu 1 %51

Pas

Asist 0 %0
xA 0.60 %39
İsabetli pas 103 %35
Pas isabeti % 73.6 %21
İsabetli uzun top 6 %57
Uzun top isabeti % 40.0 %33
Hat kıran pas 21 %49
Yaratılan fırsat 5 %23
Yaratılan büyük fırsat 1 %28
İsabetli orta 4 %56
Orta isabeti % 20.0 %42

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %26
Çalım başarısı % 25.0 %13
Kazanılan ikili mücadele 37 %67
İkili mücadele % 45.1 %58
Kazanılan hava topu 4 %52
Hava topu % 28.6 %38
Top dokunuşu 316 %53
Ceza sahasında dokunuş 23 %51
Top kaybı 5 %62
Kazanılan faul 5 %35

Savunma

Savunma aksiyonu 57 %98
Top çalma 24 %97
Pas arası 7 %83
Şut bloğu 4 %96
Yapılan faul 9 %30
Top kazanma 25 %53
Geçilme 11 %5
Uzaklaştırma 22 %98
Gol yememe 2 %88
Sahadayken yenen gol 10 %40
Sahadayken rakip xG 11.85 %33

Disiplin

Sarı kart 2 %12
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Lincoln City Güncel Bonservissiz
    07.2024 – devam

    87 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.69
    Championship 12 2 0 6.81
    EFL Cup 3 1 0 6.22
    2025/2026 6.55
    League One 27 2 2 6.54
    EFL Trophy 2 0 0 6.72
    2024/2025 6.66
    League One 34 3 3 6.72
    EFL Trophy 5 0 1 –
    FA Cup 3 0 0 6.40
    EFL Cup 1 0 0 5.57
  2. Gillingham
    06.2022 – 07.2024

    71 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.99
    League Two 22 1 1 7.02
    FA Cup 3 0 0 6.48
    EFL Trophy 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 1 7.97
    2022/2023 6.53
    League Two 34 1 1 6.54
    FA Cup 5 0 0 6.63
    EFL Trophy 3 0 0 –
    EFL Cup 2 0 0 6.12
  3. Brentford FC B Bonservissiz
    07.2021 – 06.2022

    0 maç · 0 gol

  4. Salisbury Bonservissiz
    07.2020 – 06.2021

    0 maç · 0 gol

  5. Newport County
    07.2019 – 07.2020

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.63
    EFL Trophy 5 0 1 –
    FA Cup 1 0 0 6.63
  6. Newport County Under 18 Altyapı
    07.2019 – 02.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    FA Youth Cup 1 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.