Emeka Eze adlı futbolcunun menajerliğini Serkan Koç üstlenmektedir. Oyuncu Sarıyer formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
Sturm Graz Sturm Graz
20/21
A. Keçiörengücü A. Keçiörengücü
22/23
Eyüpspor Eyüpspor
22/23
İstanbulspor İstanbulspor
22/23
Eyüpspor Eyüpspor
23/24
Pendikspor Pendikspor
25/26
Çorum FK Çorum FK
25/26
Sarıyerspor Sarıyerspor
25/26
Çorum FK Çorum FK
26/27
Sarıyer Sarıyer

Reyting

67

SAN

Emeka Eze futbolcu profil fotoğrafı

Emeka Eze

Nijerya • Santrafor visibility27,1B Wikidata Q29825550

HÜC

62

TEK

47

TAK

48

DEF

32

YRT

41

YAŞ

30

Boy: 1,87
Ayak: Sağ
euro €600k
support_agent Temsilci: Serkan Koç

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

30

Boy

1,87

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
26.09.1996
Doğum Yeri
Lagos, Nijerya
Uyruk
Nijerya
Lig
1.Lig
Forma No
90

info Emeka Eze hakkında

Emeka Eze, 30 yaşında, Nijerya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Emeka Eze, 2026 yılından bu yana Sarıyer forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Emeka Eze adlı futbolcunun menajerliğini Serkan Koç üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında A. Keçiörengücü kulübünden Eyüpspor kulübüne €700k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 1. Lig sezonunda 4 maçta 2 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sağ.

Emeka Eze menajeri kim?

expand_more

Emeka Eze adlı futbolcunun menajerliğini Serkan Koç üstlenmektedir.

Emeka Eze hangi takımda oynuyor?

expand_more

Emeka Eze, şu anda Sarıyer takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Emeka Eze piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Emeka Eze yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Emeka Eze nereli?

expand_more

Emeka Eze, Nijerya uyrukludur.

Emeka Eze kaç yaşında?

expand_more

Emeka Eze 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eyl 2026
Bandırmaspor (E)
1. Lig
1 - 1 (B) 7.4
5 Eyl 2026
Keçiörengücü (D)
1. Lig
3 - 0 (M) 6.4
14 Ağu 2026
Esenler Erokspor (D)
1. Lig
1 - 1 (B) 6.8
9 Ağu 2026
Muğlaspor (E)
1. Lig
2 - 0 (G) 6.9
2 May 2026
Bodrum FK (D)
1. Lig
0 - 1 (G) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

1. Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€266k

€213k – €320k

20232026

Sezon Formu

Gol

2

Asist

0

Şut

6 / isabetli 3

Pas isabeti

61.4

Gol
%69
Asist
%0
Reyting
%69

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %69
Penaltı golü 2 %100
Şut 6 %21
İsabetli şut 3 %35

Pas

Asist 0 %0
İsabetli pas 27 %15
Pas isabeti % 61.4 %4
İsabetli uzun top 2 %44
Uzun top isabeti % 40.0 %40
Yaratılan fırsat 3 %29

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 17 %44
İkili mücadele % 41.5 %42
Kazanılan hava topu 9 %65
Hava topu % 42.9 %52
Top dokunuşu 96 %27
Ceza sahasında dokunuş 18 %52
Top kaybı 6 %21
Kazanılan faul 7 %58
Penalties awarded 1 %92

Savunma

Savunma aksiyonu 5 %40
Top çalma 1 %10
Pas arası 3 %83
Yapılan faul 2 %81
Top kazanma 7 %38
Uzaklaştırma 1 %17
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %60

Disiplin

Sarı kart 1 %17
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Sarıyer Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    4 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.02
    1. Lig 4 2 0 7.02
  2. Çorum FK
    07.2026 – 07.2026

    0 maç · 0 gol

  3. Sarıyer Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    16 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.72
    1. Lig 16 5 0 6.72
  4. Çorum FK Bonservissiz
    07.2025 – 01.2026

    20 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.72
    1. Lig 19 5 2 6.72
    Turkish Cup 1 3 0 –
  5. Pendikspor
    08.2023 – 06.2025

    40 maç · 13 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.05
    1. Lig 32 13 2 7.05
    2023/2024 6.03
    Super Lig 8 0 0 6.03
  6. Eyüpspor
    07.2023 – 08.2023

    0 maç · 0 gol

  7. İstanbulspor Kiralık
    01.2023 – 06.2023

    15 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.86
    Super Lig 15 4 2 6.86
  8. Eyüpspor
    06.2022 – 01.2023

    18 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    1. Lig 18 6 2 –
  9. Keçiörengücü
    02.2021 – 06.2022

    45 maç · 22 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    1. Lig 30 16 4 –
    2020/2021
    1. Lig 15 6 1 –
  10. Sturm Graz
    08.2020 – 02.2021

    0 maç · 0 gol

  11. Adanaspor Kiralık
    08.2019 – 07.2020

    18 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    1. Lig 17 5 2 –
    Turkish Cup 1 1 0 –
  12. Sturm Graz
    08.2017 – 08.2019

    55 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 5.41
    Bundesliga 1 0 0 5.41
    Europa League 1 0 0 –
    Cup 1 1 0 –
    2018/2019 5.86
    Bundesliga 24 2 0 5.86
    Champions League 2 0 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    Cup 2 0 0 –
    2017/2018
    Bundesliga 18 4 3 –
    Cup 4 1 0 –
  13. RoPS
    03.2017 – 08.2017

    21 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017
    Veikkausliiga 21 7 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.