Bryan Mbeumo adlı futbolcunun menajerliğini Excellence Sport Nation üstlenmektedir. Oyuncu Manchester United formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €75.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Troyes U17 Troyes U17
16/17
Troyes B Troyes B
18/19
Troyes Troyes
19/20
Brentford Brentford
25/26
Man United Man United

Reyting

71

SAĞ

Bryan Mbeumo futbolcu profil fotoğrafı

Bryan Mbeumo

Kamerun • Sağ Kanat visibility2,9M Wikidata Q49561427

HÜC

78

TEK

61

TAK

59

DEF

30

YRT

74

YAŞ

27

Boy: 1,71
Ayak: Sol
euro €75.00m
support_agent Temsilci: Excellence Sport Nation

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

27

Boy

1,71

Ayak

Sol

info Bryan Mbeumo hakkında

Bryan Mbeumo, 27 yaşında, Kamerun uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Bryan Mbeumo, 2025 yılından bu yana Manchester United forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €75.00m. Bryan Mbeumo adlı futbolcunun menajerliğini Excellence Sport Nation üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Brentford kulübünden Man United kulübüne €75.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 6 maçta 3 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,71 m, tercih ettiği ayak sol.

Bryan Mbeumo menajeri kim?

expand_more

Bryan Mbeumo adlı futbolcunun menajerliğini Excellence Sport Nation üstlenmektedir.

Bryan Mbeumo hangi takımda oynuyor?

expand_more

Bryan Mbeumo, şu anda Manchester United takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Bryan Mbeumo piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Bryan Mbeumo yaklaşık piyasa değeri €75.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Bryan Mbeumo nereli?

expand_more

Bryan Mbeumo, Kamerun uyrukludur.

Bryan Mbeumo kaç yaşında?

expand_more

Bryan Mbeumo 27 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
13 Eki 2026
Atlético Madrid (D)
UEFA Champions League
2 - 0 (M) 7.3
10 Eki 2026
Tottenham Hotspur (E)
Premier League
1 - 1 (B) 8.5
3 Eki 2026
Côte d'Ivoire (D)
International Friendly Games
0 - 1 (G) –
29 Eyl 2026
Congo Republic (D)
Africa Cup of Nations, Qualification, Group G
1 - 1 (B) 6.5
24 Eyl 2026
Comoros (E)
Africa Cup of Nations, Qualification, Group G
3 - 1 (G) 7.2

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€75.00m

Model Tahmini

€74,7m

€67,2m – €82,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

3 / xG 3.31

Asist

0 / xA 0.90

Şut

21 / isabetli 8

Pas isabeti

88.6

Gol
%91
Asist
%0
Reyting
%82

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 3 %91
xG 3.31 %97
xGOT 3.00 %96
xG (penaltısız) 3.31 %100
Şut 21 %100
İsabetli şut 8 %96
Kafa şutu 3 %94

Fiziksel

Azami hız (km/s) 35.4 %95
Kat edilen mesafe (m) 63413.0 %87
Koşu mesafesi (m) 13911.6 %87
Sprint mesafesi (m) 2298.1 %97
Sprint sayısı 105 %97

Pas

Asist 0 %0
xA 0.90 %77
İsabetli pas 155 %80
Pas isabeti % 88.6 %85
İsabetli uzun top 2 %38
Uzun top isabeti % 50.0 %39
Hat kıran pas 28 %72
Yaratılan fırsat 11 %80
Yaratılan büyük fırsat 2 %61
İsabetli orta 8 %89
Orta isabeti % 30.8 %75

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %72
Çalım başarısı % 35.3 %35
Kazanılan ikili mücadele 21 %59
İkili mücadele % 32.3 %8
Kazanılan hava topu 4 %71
Hava topu % 20.0 %23
Top dokunuşu 281 %78
Ceza sahasında dokunuş 31 %89
Top kaybı 4 %39
Kazanılan faul 6 %48

Savunma

Savunma aksiyonu 28 %59
Top çalma 5 %44
Pas arası 5 %89
Şut bloğu 1 %70
Yapılan faul 6 %18
Top kazanma 15 %48
Son üçlükte top kazanma 5 %84
Geçilme 7 %4
Uzaklaştırma 2 %33
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %13
Sahadayken rakip xG 8.42 %19

Disiplin

Sarı kart 1 %13
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

74,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 25. (148 oyuncu)

Son maç puanları

  • 93 Tottenham Hotspur
  • 83 Fulham
  • 65 Manchester City
  • 72 Everton
  • 55 Ipswich Town
  • Orta 65,2 #45/107
  • Pas 71,8 #7/147
  • Dribbling 60,5 #73/125
  • Top taşıma 58,3 #73/130
  • Baskıya dayanıklılık 70,3 #41/141
  • Şut 84,2 #2/122
  • Top kontrolü 57,6 #115/147
  • Baskı altında orta 56,2 #91/102
  • Baskı altında şut 86,0 #2/117
  • Hava topu 62,8 #49/140
  • İkili mücadele 72,4 #11/134

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Two shots Tuesday

    Mbeumo had two shots (one on goal) and one cross (zero accurate) in Tuesday's 2-0 loss versus Atletico Madrid.

  • Scores in draw vs. Spurs

    Mbeumo scored one goal to go with two shots (two on goal), one cross (zero accurate) and one chance created in Saturday's 1-1 draw versus Tottenham Hotspur.

  • Productive in Sunday's draw

    Mbeumo registered five shots (one on goal), six crosses (two accurate) and five corners in Sunday's 1-1 draw versus Fulham.

  • Three shots, fails to score

    Mbeumo recorded three shots (one on goal), three crosses (two accurate) and two corners in Sunday's 1-0 defeat against Manchester City.

  • Adds assist

    Mbeumo assisted once to go with one shot (one on goal), three crosses (two accurate) and three corners in Thursday's 4-0 victory over Sabah FK.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Manchester United Güncel
    07.2025 – devam

    42 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.50
    Premier Lig 6 3 0 7.50
    Champions League 2 0 1 8.24
    EFL Cup 1 0 0 6.04
    2025/2026 7.21
    Premier Lig 33 11 3 7.19
    EFL Cup 1 1 0 8.17
  2. Brentford
    08.2019 – 07.2025

    242 maç · 70 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.53
    Premier Lig 38 20 7 7.62
    EFL Cup 3 0 1 7.03
    FA Cup 1 0 0 5.96
    2023/2024 7.14
    Premier Lig 25 9 6 7.23
    EFL Cup 2 0 0 6.04
    2022/2023 7.12
    Premier Lig 38 9 8 7.12
    EFL Cup 1 0 0 –
    2021/2022 6.90
    Premier Lig 35 4 7 6.85
    EFL Cup 2 1 0 6.59
    FA Cup 1 3 0 9.55
    2020/2021 6.87
    Championship 47 8 10 6.91
    EFL Cup 2 0 1 6.13
    2019/2020 7.02
    Championship 45 16 7 7.02
    FA Cup 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
  3. Troyes
    02.2018 – 08.2019

    46 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.59
    Ligue 2 2 1 0 6.59
    2018/2019 6.66
    Ligue 2 36 10 3 6.66
    Coupe de la Ligue 3 1 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2017/2018 5.67
    Ligue 1 4 0 0 5.67
  4. Troyes B
    07.2016 – 06.2018

    33 maç · 14 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    National 3 21 9 0 –
    2016/2017
    National 3 12 5 0 –

Milli Takım

Cameroon 09.2022

35 maç · 8 gol

France U21 10.2019

4 maç · 0 gol

France U20 03.2019

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.