Federico Valverde adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir. Oyuncu Real Madrid formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €90.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Peñarol Peñarol
16/17
Real Castilla Real Castilla
17/18
Dep. La Coruña Dep. La Coruña
17/18
Real Castilla Real Castilla
18/19
Real Madrid Real Madrid

Reyting

71

MER

Federico Valverde futbolcu profil fotoğrafı

Federico Valverde

Uruguay • Merkez Orta Saha visibility5,3M Wikidata Q19509544

HÜC

61

TEK

69

TAK

66

DEF

61

YRT

69

YAŞ

28

Boy: 1,82
Ayak: Sağ
euro €90.00m
support_agent Temsilci: THE·TEAM

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

28

Boy

1,82

Ayak

Sağ

info Federico Valverde hakkında

Federico Valverde, 28 yaşında, Uruguay uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Federico Valverde, 2018 yılından bu yana Real Madrid forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €90.00m. Federico Valverde adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2016 yılında Peñarol kulübünden Real Castilla kulübüne €5.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 8 maçta 0 gol ve 2 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak sağ.

Federico Valverde menajeri kim?

expand_more

Federico Valverde adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir.

Federico Valverde hangi takımda oynuyor?

expand_more

Federico Valverde, şu anda Real Madrid takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Federico Valverde piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Federico Valverde yaklaşık piyasa değeri €90.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Federico Valverde nereli?

expand_more

Federico Valverde, Uruguay uyrukludur.

Federico Valverde kaç yaşında?

expand_more

Federico Valverde 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
14 Eki 2026
AS Roma (D)
UEFA Champions League
3 - 4 (G) 6.8
10 Eki 2026
Villarreal (E)
LaLiga
1 - 0 (G) 7.3
20 Eyl 2026
Atlético Madrid (D)
LaLiga
2 - 1 (M) 6.9
15 Eyl 2026
Elche (D)
LaLiga
2 - 3 (G) 7.0
12 Eyl 2026
Rayo Vallecano (E)
LaLiga
4 - 1 (G) 7.0

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€90.00m

Model Tahmini

€110,5m

€99,4m – €121,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.29

Asist

2 / xA 0.58

Şut

6 / isabetli 1

Pas isabeti

90.3

Gol
%0
Asist
%90
Reyting
%95

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.29 %62
xGOT 0.22 %61
xG (penaltısız) 0.29 %62
Şut 6 %69
İsabetli şut 1 %34

Pas

Asist 2 %90
xA 0.58 %73
İsabetli pas 354 %94
Pas isabeti % 90.3 %79
İsabetli uzun top 19 %88
Uzun top isabeti % 63.3 %57
Hat kıran pas 3 %19
Yaratılan fırsat 8 %80
Yaratılan büyük fırsat 2 %87

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %52
Çalım başarısı % 60.0 %63
Kazanılan ikili mücadele 23 %65
İkili mücadele % 62.2 %88
Kazanılan hava topu 7 %89
Hava topu % 100.0 %100
Top dokunuşu 463 %90
Ceza sahasında dokunuş 6 %59
Top kaybı 4 %35
Kazanılan faul 4 %41

Savunma

Savunma aksiyonu 28 %81
Top çalma 9 %65
Pas arası 7 %84
Şut bloğu 2 %72
Yapılan faul 4 %52
Top kazanma 26 %78
Son üçlükte top kazanma 2 %56
Geçilme 4 %37
Uzaklaştırma 10 %85
Gol yememe 1 %65
Sahadayken yenen gol 7 %29
Sahadayken rakip xG 6.92 %34

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

75,9 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 16. (109 oyuncu)

Son maç puanları

  • 78 Villarreal
  • 68 Atlético de Madrid
  • 83 Elche
  • 66 Rayo Vallecano
  • 70 Real Betis
  • Pas 76,4 #20/113
  • İkili mücadele 82,1 #3/112
  • Top kontrolü 69,3 #24/113
  • Şut 57,7 #82/94
  • Top kapma 70,1 #35/111
  • Baskıya dayanıklılık 72,9 #29/109
  • Top taşıma 79,5 #3/100
  • Orta 59,2 #68/91
  • Dribbling 66,4 #26/85
  • Top sürene karşı savunma 58,4 #75/103
  • Pozisyon alma 66,1 #35/111

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Returns with Impact

    Valverde assisted once to go with zero corners and three chances created in Saturday's 1-0 win over Villarreal.

  • Starting vs. Villarreal

    Valverde (ankle) is in the starting lineup for Saturday's game against Villarreal.

  • Still doubtful for Villarreal clash

    Valverde remains doubtful for Saturday's La Liga clash against Villarreal as he continues his recovery from an ankle injury, according to manager Jose Mourinho. "Fede is the doubt."

  • Could make team training return

    Valverde (ankle) could be in line for a return to team training Thursday, according to Madrid Xtra.

  • Training on gym Tuesday

    Valverde (ankle) was training in the gym Tuesday and didn't join the rest of the group, according to Santiago Siguero of MARCA.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Real Madrid Güncel
    07.2018 – devam

    382 maç · 42 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.42
    La Liga 8 0 2 7.36
    Champions League 2 1 0 7.67
    2025/2026 7.58
    La Liga 33 5 8 7.60
    Champions League 13 3 4 7.60
    FIFA Club World Cup 6 2 0 7.41
    Supercopa de España 2 1 1 –
    Copa del Rey 1 0 0 6.78
    2024/2025 7.48
    La Liga 36 6 4 7.58
    Champions League 14 0 3 7.31
    Copa del Rey 5 2 1 7.24
    Supercopa de España 2 0 0 7.74
    UEFA Super Cup 1 1 0 –
    FIFA Intercontinental Cup 1 0 0 8.04
    2023/2024 7.38
    La Liga 37 2 7 7.50
    Champions League 13 1 0 7.26
    Copa del Rey 2 0 0 6.67
    Supercopa de España 2 0 0 6.68
    2022/2023 7.56
    La Liga 34 7 4 7.60
    Champions League 11 2 3 7.66
    Copa del Rey 6 0 0 7.25
    Supercopa de España 2 0 0 7.46
    FIFA Intercontinental Cup 2 3 0 –
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2021/2022 7.17
    La Liga 31 0 1 7.20
    Champions League 11 0 1 7.14
    Copa del Rey 2 0 0 7.24
    Supercopa de España 2 1 0 6.82
    2020/2021 7.06
    La Liga 24 3 1 7.07
    Champions League 7 0 0 7.14
    Copa del Rey 1 0 0 6.97
    Supercopa de España 1 0 0 6.64
    2019/2020 6.89
    La Liga 33 2 5 6.87
    Champions League 6 0 0 7.18
    Copa del Rey 3 0 0 –
    Supercopa de España 2 0 0 6.49
    2018/2019 6.57
    La Liga 16 0 0 6.61
    Copa del Rey 5 0 0 –
    Champions League 4 0 0 6.42
  2. Deportivo A Coruña Kiralık
    07.2017 – 06.2018

    25 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018 6.36
    La Liga 24 0 0 6.36
    Copa del Rey 1 0 0 –
  3. Real Madrid Castilla
    07.2016 – 07.2017

    30 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Primera División RFEF 30 3 0 –
  4. Real Madrid
    07.2016 – 08.2016

    0 maç · 0 gol

  5. Real Madrid U19 Altyapı
    07.2016 – 06.2017

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    UEFA Youth League 6 0 0 –
  6. Club Atletico Peñarol
    07.2015 – 07.2016

    13 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016
    Copa Libertadores 1 0 1 –
    2015/2016
    Primera División 12 0 0 –
  7. Club Atletico Peñarol
    01.2015 – 01.2015

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

Uruguay 01.2017

76 maç · 9 gol

Uruguay U20 01.2017

7 maç · 1 gol

Uruguay U17 01.2015

8 maç · 7 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.