Felix Nmecha adlı futbolcunun menajerliğini The Talent Table üstlenmektedir. Oyuncu Borussia Dortmund formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €65.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Man City U18 Man City U18
18/19
Man City U23 Man City U23
21/22
Wolfsburg Wolfsburg
23/24
Dortmund Dortmund

Reyting

73

MER

Felix Nmecha futbolcu profil fotoğrafı

Felix Nmecha

Almanya • Merkez Orta Saha visibility2,0M Wikidata Q60889488

HÜC

58

TEK

63

TAK

54

DEF

49

YRT

59

YAŞ

26

Boy: 1,90
Ayak: Sağ
euro €65.00m
support_agent Temsilci: The Talent Table

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

26

Boy

1,90

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
10.10.2000
Doğum Yeri
Hamburg, Almanya
Uyruk
Almanya / İngiltere
Lig
Bundesliga
Forma No
8

info Felix Nmecha hakkında

Felix Nmecha, 26 yaşında, Almanya uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Felix Nmecha, 2023 yılından bu yana Borussia Dortmund forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €65.00m. Felix Nmecha adlı futbolcunun menajerliğini The Talent Table üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Wolfsburg kulübünden Dortmund kulübüne €30.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 9 maçta 4 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,90 m, tercih ettiği ayak sağ.

Felix Nmecha menajeri kim?

expand_more

Felix Nmecha adlı futbolcunun menajerliğini The Talent Table üstlenmektedir.

Felix Nmecha hangi takımda oynuyor?

expand_more

Felix Nmecha, şu anda Borussia Dortmund takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Felix Nmecha piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Felix Nmecha yaklaşık piyasa değeri €65.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Felix Nmecha nereli?

expand_more

Felix Nmecha, Almanya uyrukludur.

Felix Nmecha kaç yaşında?

expand_more

Felix Nmecha 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
SV 07 Elversberg (E)
Bundesliga
2 - 1 (G) 9.4
4 Kas 2026
Real Betis (E)
UEFA Champions League
2 - 1 (G) 7.4
31 Eki 2026
FC Bayern München (D)
Bundesliga
2 - 2 (B) 6.8
27 Eki 2026
SV Werder Bremen (E)
DFB Pokal
3 - 2 (G) 7.0
24 Eki 2026
Eintracht Frankfurt (E)
Bundesliga
1 - 0 (G) 7.2

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€65.00m

Model Tahmini

€64,2m

€57,8m – €70,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

4 / xG 0.93

Asist

0 / xA 0.83

Şut

18 / isabetli 8

Pas isabeti

88.3

Gol
%100
Asist
%0
Reyting
%89

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 4 %100
xG 0.93 %79
xGOT 2.09 %95
xG (penaltısız) 0.93 %81
Şut 18 %100
İsabetli şut 8 %100
Kafa şutu 3 %88

Pas

Asist 0 %0
xA 0.83 %64
İsabetli pas 293 %75
Pas isabeti % 88.3 %79
İsabetli uzun top 12 %72
Uzun top isabeti % 75.0 %92
Hat kıran pas 56 %73
Yaratılan fırsat 10 %72
İsabetli orta 1 %39
Orta isabeti % 33.3 %67

Top Hakimiyeti

Çalım 12 %96
Çalım başarısı % 63.2 %76
Kazanılan ikili mücadele 50 %93
İkili mücadele % 59.5 %85
Kazanılan hava topu 11 %85
Hava topu % 52.4 %55
Top dokunuşu 468 %71
Ceza sahasında dokunuş 27 %93
Top kaybı 5 %29
Kazanılan faul 13 %89

Savunma

Savunma aksiyonu 34 %61
Top çalma 14 %69
Pas arası 10 %71
Şut bloğu 1 %27
Yapılan faul 9 %20
Penaltıya sebebiyet 1 %0
Top kazanma 25 %51
Son üçlükte top kazanma 6 %88
Geçilme 5 %35
Uzaklaştırma 9 %55
Gol yememe 2 %79
Sahadayken yenen gol 6 %60
Sahadayken rakip xG 11.09 %33

Disiplin

Sarı kart 2 %7
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

72,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 16. (101 oyuncu)

Son maç puanları

  • 58 FC Bayern München
  • 77 Eintracht Frankfurt
  • 71 FC Union Berlin
  • 74 Werder Bremen
  • 83 VfB Stuttgart
  • Şut 76,8 #1/77
  • Pas 67,7 #30/101
  • Orta 60,9 #55/78
  • On ball attacking 76,0 #7/98
  • Mücadele 64,9 #31/97
  • Bire bir savunma 76,7 #6/99
  • Pozisyon alma 71,8 #12/99
  • Top kontrolü 58,2 #86/101

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Nets brace Saturday

    Nmecha scored two goals while taking six shots (three on goal) and creating a chance during Saturday's 2-1 win over Elversberg.

  • Two shots Wednesday

    Nmecha recorded two shots (two on goal) and two chances created in Wednesday's 1-0 loss versus Glimt.

  • Bags brace off bench

    Nmecha scored two goals to go with two shots (two on goal) in Saturday's 3-0 win over SC Paderborn.

  • Still building fitness

    Nmecha is not yet back to full fitness and is expected to continue having his workload managed, according to coach Niko Kovac, per Ruhr24. "Felix is certainly not yet where he can and will be."

  • Quiet in World Cup exit

    Nmecha registered one cross (zero accurate) and one tackle in Monday's 1-1 (5-4) penalty shootout defeat to Paraguay.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Borussia Dortmund Güncel
    07.2023 – devam

    128 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.37
    Bundesliga 9 4 0 7.48
    Champions League 4 0 0 7.28
    DFB Pokal 2 0 0 7.12
    Super Cup 1 0 0 –
    2025/2026 7.18
    Bundesliga 29 2 3 7.23
    Champions League 10 3 0 7.16
    FIFA Club World Cup 5 1 0 6.92
    DFB Pokal 3 0 0 6.88
    2024/2025 7.01
    Bundesliga 26 4 1 6.97
    Champions League 9 1 1 7.17
    DFB Pokal 1 0 0 6.65
    2023/2024 6.83
    Bundesliga 20 1 2 6.85
    Champions League 8 1 0 6.91
    DFB Pokal 1 0 0 6.01
  2. Wolfsburg Bonservissiz
    07.2021 – 07.2023

    50 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.10
    Bundesliga 30 3 5 7.15
    DFB Pokal 2 0 0 6.45
    2021/2022 6.26
    Bundesliga 16 0 0 6.28
    Champions League 2 0 0 6.10
  3. Manchester City
    07.2018 – 07.2021

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.16
    FA Cup 1 0 0 6.16
    Champions League 1 0 1 –
    2018/2019
    EFL Cup 1 0 0 –
  4. Manchester City U21 Altyapı
    07.2018 – 07.2021

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    EFL Trophy 2 0 1 –
    2019/2020
    EFL Trophy 1 0 0 –
    2018/2019
    EFL Trophy 4 0 2 –
  5. Manchester City U23 Altyapı
    07.2017 – 07.2021

    41 maç · 16 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Premier League 2 20 10 1 –
    2019/2020
    Premier League 2 4 2 0 –
    2018/2019
    Premier League 2 14 3 1 –
    2017/2018
    Premier League 2 3 1 1 –
  6. Manchester City U19 Altyapı
    07.2017 – 06.2019

    11 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    UEFA Youth League 4 1 0 –
    2017/2018
    UEFA Youth League 7 0 2 –
  7. Manchester City U18 Altyapı
    07.2016 – 06.2019

    28 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    FA Youth Cup 5 2 0 –
    U18 Premier League 1 0 0 –
    2017/2018
    U18 Premier League 20 9 7 –
    FA Youth Cup 1 0 0 –
    2016/2017
    U18 Premier League 1 0 0 –

Milli Takım

Germany 03.2023

14 maç · 3 gol

Germany U21 03.2022

3 maç · 1 gol

England U19 03.2019

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.