Florian Danho adlı futbolcunun menajerliğini MYG Invest üstlenmektedir. Oyuncu Esperance Tunis formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €700k seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

18/19
Thonon Év. U19 Thonon Év. U19
19/20
Thonon Évian B Thonon Évian B
20/21
FC Martigues FC Martigues
21/22
StadeLO StadeLO
21/22
Stade Nyonnais Stade Nyonnais
21/22
StadeLO StadeLO
23/24
Famalicão Famalicão
23/24
StadeLO StadeLO
24/25
Randers Randers
25/26
Esperance Esperance

Reyting

69

SAN

Florian Danho futbolcu profil fotoğrafı

Florian Danho

Fransa • Santrafor visibility39,3B Wikidata Q124649916

HÜC

60

TEK

44

TAK

49

DEF

33

YRT

40

YAŞ

26

Boy: 1,88
Ayak: Sağ
euro €700k
support_agent Temsilci: MYG Invest

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,88

Ayak

Sağ

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
23 Ağu 2026
Etoile Sportive Du Sahel (E)
Ligue 1
3 - 2 (G)
31 May 2026
ES Zarzis (E)
Tunisian Cup
1 - 0 (G)
24 May 2026
JS Omrane (D)
Tunisian Cup
0 - 1 (G)
14 May 2026
US Ben Guerdane (D)
Ligue 1
0 - 1 (G)
10 May 2026
Club Africain (E)
Ligue 1
0 - 1 (M)

Piyasa Değeri ve Form

Superligaen 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€700k

Model Tahmini

€672k

€538k – €807k

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 1.75

Asist

0 / xA 0.03

Şut

21 / isabetli 7

Pas isabeti

71.6

Gol
%44
Asist
%0
Reyting
%19

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %44
xG 1.75 %42
xGOT 1.07 %22
xG (penaltısız) 1.75 %47
Şut 21 %53
İsabetli şut 7 %53
Kafa şutu 2 %19

Pas

Asist 0 %0
xA 0.03 %0
İsabetli pas 48 %28
Pas isabeti % 71.6 %44
İsabetli uzun top 3 %56
Uzun top isabeti % 75.0 %78

Top Hakimiyeti

Çalım 4 %36
Çalım başarısı % 30.8 %25
Kazanılan ikili mücadele 23 %31
İkili mücadele % 38.3 %22
Kazanılan hava topu 10 %33
Hava topu % 45.5 %50
Top dokunuşu 153 %39
Ceza sahasında dokunuş 31 %47
Top kaybı 4 %72
Kazanılan faul 8 %42

Savunma

Savunma aksiyonu 1 %0
Top çalma 1 %3
Yapılan faul 13 %36
Top kazanma 7 %17
Son üçlükte top kazanma 3 %31
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 5 %78
Sahadayken rakip xG 4.44 %83

Disiplin

Sarı kart 2 %14
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Espérance Güncel
    09.2025 – devam

    32 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.71
    Ligue I 22 4 0
    CAF Champions League 10 1 0 6.71
  2. Randers FC
    07.2024 – 09.2025

    30 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.40
    Superligaen 8 2 0 6.40
    DBU Pokalen 1 0 0
    2024/2025 6.53
    Superligaen 19 2 3 6.53
    DBU Pokalen 2 3 0
  3. Famalicão Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    10 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.36
    Liga Portugal 10 1 0 6.36
  4. FC Stade Lausanne-Ouchy
    07.2022 – 01.2024

    47 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.38
    Süper Lig 15 2 1 6.38
    Cup 2 1 0
    2022/2023 6.95
    Challenge League 27 7 5
    Super League Qualification 2 0 1 6.95
    Cup 1 0 0
  5. FC Stade Lausanne-Ouchy
    07.2021 – 08.2021

    0 maç · 0 gol

  6. Martigues
    07.2020 – 06.2021

    4 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    National 2 4 1 0
  7. Thonon Évian Grand Genève FC
    07.2019 – 06.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Coupe de France 1 0 0

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.